Je kunt nu twee Sonos Subs aansluiten op je thuisbioscoop

Sonos heeft vandaag een kleine aankondiging: je kunt vanaf nu twee Sonos Subs toevoegen aan je home cinema-opstelling, voor nog meer bass.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

Of je buren er blij mee zullen zijn, is vraag twee. Maar mocht je meer behoefte hebben aan bass tijdens het kijken van series, dan is het nu mogelijk om twee Sonos Subs te verbinden met je thuisbioscoop. Daarmee krijg je een nog diepere, rijkere bass voor films, tv-series en meer. Het zal vooral van pas komen als je muziek luistert terwijl de tv uitstaat. Gebruikers en professionele installatiepartners vroegen al langer om deze mogelijkheid en Sonos voegt het nu toe.


De Sonos Subs moeten gekoppeld worden aan een Sonos Arc, Beam, Playbar, Playbase of Amp. Verder moet je nog de software-update installeren, die vanaf vanmiddag 14:30 uur wordt uitgerold. Je vindt de mogelijkheid om een tweede Sub toe te voegen in de Sonos S2-app, onder thuisbioscoopopstellingen. Dt krijg je te zien als je de nieuwste Sonos-software downloadt en je systeem vervolgens gaat updaten.

Twee Sonos Subs voor je thuisbioscoop

Eén van de Subs moet een derde generatie zijn, omdat het wel wat extra verwerkingskracht vergt. De andere Sub mag ook een ouder model zijn, die je nog hebt liggen. Om er echt iets aan te hebben, moet je wel bij voorkeur beschikken over een grote woonkamer in een vrijstaand huis. Voor kleinbehuisden is een enkele Sonos Beam eigenlijk wel voldoende.

Sonos Sub zwart

De nieuwste Sonos Sub 3.0 is regelmatig in de aanbieding. Deze speaker zorgt voor extra bas in je homecinemaset, ziet er stijlvol uit en brengt net dat extra kracht in het geluid van je thuisbioscoop. De actuele prijzen vind je hieronder.

Bekijk ook

Sonos Ace hoofdtelefoon

Korting op Sonos: betaal minder voor de Sonos Ace, Roam en Era

Sonos zit de afgelopen tijd wat in de problemen, maar de speakers zijn nog steeds erg gewild. Om klanten terug te winnen, heeft Sonos dit najaar extra veel aanbiedingen, bIjvoorbeeld op de gloednieuwe Ace hoofdtelefoon.

Sonos

Sonos is een multiroom speakersysteem dat je bedient via een iOS-app. De speakers werken met AirPlay 2 en sommige modellen hebben een ingebouwde optionele Google Assistent. Bekende modellen zijn de Sonos One, Sonos Beam, Sonos Arc, Sonos Era-speakers en de samenwerking met IKEA.

Sonos Arc zwart met Sub

Reacties: 7 reacties

  1. Jammer dat ze dit niet net voor Black Friday bekend hadden gemaakt dan had ik er meteen 2 gekocht 😉

  2. Wanneer gaan ze eens voor een update dat de sub in meerdere groepen kan. Ipv 1 groep en vervolgens weer loskoppelen voor het toevoegen in den andere groep

  3. Hoe plaats je ze? Links rechts of voor achter. Dat maakt namelijk een behoorlijk verschil.

  4. Wauw, weer een nutteloze toevoeging.
    Wanneer gaan ze hun energie eens steken in de app?
    Daar valt nog zoveel te verbeteren?
    – snelheid van de app (laden status boxen & muziek)
    – user interface
    – reduceren van aantal kliks
    Enz

  5. Net vanmiddag de arc met een sub en twee one sl’s besteld. Maar denk niet dat ik er nog een sub tegen aan ga gooien.

  6. Dit lijkt me voor de meeste gebruikers een uiterst nutteloze toevoeging. Mijn woonkamer is absoluut niet klein, maar de lage tonen die de Sonos Beam veroorzaakt vind ik eigenlijk al ruim voldoende. Ik zou eerder ondersteuning voor meer dan twee extra surround-speakers willen zien. Nouja, misschien is dit een opmaat tot meer.

  7. Ik ben echt heel benieuwd welke gebruikers hierom gevraagd hebben. Ik heb zelf een sub, op standje theehuis, in mijn woonkamer staan en heb absoluit nooit de behoefte gehad om die op vol vermogen te zetten. Laat staan er nog een bij te zetten!