Apple brengt derde beta van watchOS 3 voor Apple Watch uit

Er staat de Apple Watch later dit jaar een flinke update te wachten in de vorm van watchOS 3, maar voor het zover is wordt deze uitgebreid getest door ontwikkelaars. Vandaag is watchOS 3 weer een stapje dichter bij de uiteindelijke lancering, want Apple heeft de derde beta van watchOS 3 vrijgegeven. Deze nieuwe versie is nu beschikbaar voor ontwikkelaars.
watchOS 3 met derde beta voor Apple Watch
In watchOS 3 worden veel verbeteringen en nieuwe functies toegevoegd. De belangrijkste vernieuwing is de nieuwe Dock, waardoor je je tien favoriete apps veel sneller kunt opstarten. De informatie van deze apps wordt in de achtergrond gedownload, waardoor de apps meteen te gebruiken zijn zodra je ze opent. In een apart artikel leggen we je uit hoe deze Dock op de Apple Watch precies werkt. Daarnaast kunnen rolstoelgebruikers straks volop gebruikmaken van de Activiteit-app dankzij de roldoelen in plaats van staandoelen.
watchOS 3 bevat daarnaast nog een nieuw Bedieningspaneel, vergelijkbaar met het Bedieningspaneel op iOS. Hierdoor kun je enkele functies van de Apple Watch makkelijk in- en uitschakelen, zoals de Niet storen-stand en de Vliegtuigmodus. Zodra er nog nieuwe ontdekkingen gedaan worden, werken we dit artikel bij met de meest recente nieuwe ontdekkingen. Van watchOS 3 wordt geen publieke beta verwacht.
watchOS 3 beta 3
De derde beta van watchOS 3 voor de Apple Watch is te downloaden vanaf de Watch-app op de gekoppelde iPhone met iOS 10. Je vindt de update bij Mijn Watch > Algemeen > Software-update. De definitieve versie van watchOS 3 voor de Apple Watch wordt in september verwacht.
Het laatste nieuws over iDevices van iCulture
Apple Watch
De Apple Watch is de smartwatch van Apple. Het allereerste model verscheen in 2015 en daarna verscheen er elk jaar een nieuwe generatie. Met de Apple Watch kun je je hartslag meten, berichten ontvangen en versturen, apps installeren en betalen met Apple Pay. Wil je een Apple Watch kopen, bekijk dan de verschillende Apple Watch-modellen die momenteel verkrijgbaar zijn. Je kunt je smartwatch steeds een ander uiterlijk geven met Apple Watch-horlogebandjes.




7 reacties
Harm
Ik heb op mijn iPhone de beta versie van iOS10 staan. Tot nog toe kon ik het iOS beta software profile niet installeren, kreeg telkens een foutmelding.
Nu kan dit ineens wel! Staat er succesvol op!
Alleen, er is nog geen watchOS 3 te downloaden….maar misschien is dit een indicatie dat er een publieke beta aan komt?
Jochen
(Red.) Deze reactie is door een moderator verwijderd omdat deze niet aan onze reactierichtlijnen voldoet. Antwoorden op deze reactie zijn mogelijk ook verwijderd.
Johan
Ik kan WatchOS 3 beta 3 ook nog niet downloaden geeft aan up to date terwijl ik wel beta 2 op m’n watch heb. Heb wel al IOS 10 beta 3 op m’n iPhone staan. Iemand enig idee wat er kan zijn.
Berry
@Johan: Hier zelfde probleem. En verbinding tussen iPhone 6S en Apple Watch verloopt zeer slecht sinds iPhone op beta 3 zit :-S
Johan
Ik heb zelf ’n iPhone 6 maar als ik in de watch app ga en kijk voor ’n update geeft ie aan up to date terwijl er wel ’n nieuwe update is (heb ook ’n developer certificate) gedownload staan op m’n iPhone. Dus snap het probleem eigenlijk niet en heb de certificaten al eerder ’n keer verwijderd en de iPhone opnieuw opgestart en daarna de certificaten weer gedownload maar zegt nog steeds watch up to date
Berry
@Johan: Op mijn iPhone stonden 2 certificaten, een “iOS Beta” en een “WatchOS beta” profiel. Maar beiden stonden rood gemarkeerd. Heb ze verwijderd, maar enkel het iOS profiel terug gezet op beide devices.
Ik vind echter het watchOS profiel niet meer …
Kan het daarmee te maken hebben ?
Berry
Ondertussen gevonden en beta 3 is aan het installeren.
Hopelijk is het euvel verholpen dat als je de Watch uitzet en terug aan, dat al je watchfaces terug naar origineel gezet worden…