Volgens een analist worden alle nieuwe iPhones van dit jaar voorzien van 3GB werkgeheugen. Ook zijn zowel de iPhone 7s als de iPhone 8 sneller op te laden via de Lightning-aansluiting, zo blijkt uit de bronnen van de analist.

3GB RAM en snelladen in iPhone 8 en iPhone 7s
Apple brengt dit jaar waarschijnlijk drie nieuwe iPhones op de markt, namelijk een iPhone 7s, iPhone 7s Plus en de nieuwe iPhone 8. Welk model je ook in huis haalt, je koopt volgens de bron in alle gevallen een iPhone met 3GB aan werkgeheugen. Di tis vooral goed nieuws voor mensen die geïnteresseerd zijn in de 4,7-inch iPhone 7s. De huidige 4,7-inch iPhone 7 zit nog op 2GB werkgeheugen, waardoor deze er met 50% op vooruit gaat. De huidige iPhone 7 Plus heeft al 3GB werkgeheugen aan boord en ook voor de nieuwe iPhone 8 was al eerder de verwachting dat hij 3GB RAM zou krijgen. Wat betreft keuzes voor opslag kun je bij de iPhone 7s waarschijnlijk kiezen voor dezelfde configuraties als bij de iPhone 7: 32GB, 128GB en 256GB. Bij de iPhone 8 zou dit beperkt worden tot 64GB en 256GB.
De hoeveelheid RAM is vooral te merken in Safari. Heb je meerdere pagina’s open staan, dan hoeven deze niet opnieuw geladen te worden als de iPhone meer werkgeheugen aan boord heeft. Ook zorgt meer werkgeheugen ervoor dat apps hun gegevens sneller uit het geheugen kunnen ophalen.
Wat betreft de aansluiting zal gebruik worden gemaakt van de Lightning-aansluiting die je van Apple gewend bent, al kun je de iPhone wel een stuk sneller opladen. Er zal gebruik worden gemaakt van Type-C Power Delivery, waardoor de iPhone 7s en iPhone 8 een stuk sneller opgeladen kan worden. Dit komt overeen met het eerdere bericht van Ming-Chi Kuo over snelladen in alle iPhones van 2017. De iPhone 8 krijgt bovendien een grotere batterij, zodat de batterijduur verlengd kan worden. Over draadloos opladen wordt nu niet gesproken, maar Ming-Chi Kuo beweerde eerder dat elke nieuwe iPhone draadloos opladen krijgt.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Gerucht: 'Apple Watch SE 3 krijgt mogelijk groter scherm (in deze formaten)' (30-04)
- Gerucht: 'Alle iPhone 17-modellen krijgen deze krachtige upgrade voor AI' (29-04)
- Gerucht: 'iOS 19 brengt uitgebreide ondersteuning voor externe schermen naar deze iPhones' (24-04)
- Gerucht: 'iPadOS 19 krijgt Mac-achtige menubalk en vernieuwde Stage Manager' (24-04)
- Nieuwe dummy's voor iPhone 17-serie: 'zo ziet de iPhone 17-serie in zwart en wit eruit' (24-04)
iPhone 8
Ontdek alles over de iPhone 8, Apple's toestel uit 2017. Deze iPhone kreeg voor het eerst een glazen achterkant voor draadloos opladen en is voorzien van een verbeterde camera.

3GB? Tja, persoonlijk kan je nooit er genoeg van hebben. Helaas gaat het verbruik ten kosten van scherm-en pixeldichtheid. Joh!!! Sla lekker door en maak ze desktop-pc-vervangers. Tegenwoordig toch al zoveel rekenkracht in je broekzak…
Go aheah!!! B innovative out there!!!!
@Kees101: Je gaat binnekort ook een 8gb mobiel op de markt krijgen, dat is wel een pc vervanger…
Hmmmm…. dat zit al in mijn galaxy s6 uit 2015….. ook een 3,5 mm gaatje en infrarood poort😆
En OLED😅😅
@Rotte appel: Oh, wow, een infraroodpoort, die een halve eeuw geleden vast al net zo innovatief was als die 3,5mm jack destijds, nou ik dat weet ga ik er ook meteen een halen 😝
En een verkleurend scherm, ook al zo jaloersmakend 😖
@Rotte appel:
Omdat met 2GB je hele OS vast zou lopen! Wees er maar trots op Fandroid
@Mike33: Man doe normaal! Voel je niet op je teentjes getrapt!