Apple geeft Developer-website een fris likje verf
Apple heeft haar ontwikkelaars website een make-over gegeven. De website oogt nu een stuk frisser en past beter bij de stijl van andere Apple-websites. Met een gratis ontwikkelaarsaccount kan ook jij een kijkje nemen bij de nieuwe vormgeving van Developer.Apple.com.
Nieuwe vormgeving met menu aan linkerkant
In de nieuwe vormgeving zijn belangrijke links nu verplaatst naar de linker zijkant, in een handig en overzichtelijk menu. Hier vind je bijvoorbeeld links naar documenten, de nieuws en updates-pagina en een koppeling naar de bug-reporter. De bug-reporter zelf heeft geen make-over gekregen, waardoor deze nog in een ietwat ouderwetse look weergegeven wordt. Ook de mobiele versie is opgefrist met en makkelijker te bedienen navigatie.
Apple heeft dus nog niet alle pagina’s een make-over gegeven, maar in ieder geval ziet de startpagina van de ontwikkelaarswebsite er een stuk moderner uit. Afgelopen december gaf Apple de Apple ID-website nog een flinke make-over, nadat deze jarenlang hetzelfde (en ietwat verouderde) uiterlijk had.
Apple
Apple is het bedrijf achter de iPhone, iPad, Mac, Apple Watch en de andere mooie producten die we op iCulture bespreken, maar ook de vele diensten zoals de App Store, Apple Music, Apple Pay, iCloud en meer. Lees meer over Apple's CEO Tim Cook en de andere Apple-topmensen, hoe je contact opneemt met Apple Support en de Apple Stores in Nederland en België.


2 reacties
Tim
Eindelijk! Ergerde me dood aan dat design.
Tevilnelg
Ik vind het nou niet veel beter. Het is nog steeds een puinhoop als je iets concreets zoekt.