Apple heeft een reeks producten geregistreerd, deze keer bij de Eurasian Economic Commission. In deze reeks merknamen zien we onder andere de AirPods voorbij komen. Daarnaast heeft Apple twee nieuwe iPhone-modellen en tien nieuwe Apple Watch-modellen geregistreerd, zo ontdekte de Russische website Mobiltelefon.

AirPods, iPhone en Apple Watch
De certificering van de EEC is nodig om de producten te kunnen verkopen in de aangesloten landen. In het geval van de EEC gaat het om Rusland, Wit-Rusland, Kazachstan, Kirgizstan en Armenië. De naam AirPods hebben we bovendien al eerder voorbij zien komen en zouden de opvolger kunnen zijn van de bestaande EarPods. Al vorig jaar oktober leek het erop dat Apple de naam AirPods geregistreerd had en de naam doet denken aan draadloze oordopjes.
Aangezien de iPhone 7 zeer waarschijnlijk geen koptelefoonaansluiting krijgt, is het goed mogelijk dat Apple draadloze oordopjes in voorbereiding heeft. De registratie van vandaag past in dit plaatje en met het aanstaande evenement in aantocht, zou het goed mogelijk zijn dat Apple daar deze AirPods aan gaat kondigen. Daarnaast worden ook draadloze koptelefoons onder het merk Beats op de registratie vermeld.
De overige registraties bevatten nieuwe modellen voor zowel de iPhone als de Apple Watch. In het geval van de iPhone gaat het om twee modellen met modelnummers A1778 en A1784, beide met iOS 10. Deze modelnummers zijn vergelijkbaar met eerdere modellen, maar horen nog niet bij bestaande iPhones. Daarnaast wordt er nog gesproken over tien verschillende Apple Watch-modellen. Terwijl de huidige Apple Watch-lijn (ondanks de vele versies en combinaties) slechts uit twee modelnummers bestaat, zou de nieuwe Apple Watch mogelijk in meerdere aparte modellen verschijnen. Opvallend detail is dat als softwareversie watchOS 2 aangegeven wordt, terwijl watchOS 3 dit najaar beschikbaar moet komen.
Of de modelnummers inderdaad blijken te kloppen, zal op 7 september blijken. Dan onthult Apple niet alleen de nieuwe iPhone 7, maar wordt ook de nieuwe Apple Watch verwacht en laat Apple mogelijk een nieuwe set oordopjes zien. Een compleet overzicht wat je allemaal kunt verwachten van dit event, lees je in ons uitgebreide verwachtingenartikel.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Apple laat je de snelheid voelen met haptische trailer van F1: The Movie (13-06)
- Apple Intelligence komt in het Nederlands: dit is wanneer je het kan verwachten (09-06)
- Praat mee: bespreek hier alle aankondigingen van de WWDC 2025 keynote (09-06)
- Vooruitblik: dit zijn onze 10 verwachtingen van de WWDC 2025 (09-06)
- WWDC 2025: dit zijn de laatste geruchten over iOS 26, macOS 26 en meer (09-06)
AirPods. Begrijp nog niet waarom patent opniéuw gedaan moest worden, want ik dacht dat dit al eerder was gedaan. En wat hebben hebben de genoemde landen met Europa te maken, want ze liggen er buiten. De EEC (EEG) is de oude naam van de EU en bestaat al jaren niet meer. Ik snap het niet.
Enfin. Airpods. Ik geloof eigenlijk niet dat we die ‘gratis’ bij de nieuwe iPhones 7 krijgen. Of misschien kan je ze er apart bijkopen.
Ah…ik heb zélf niet goed gelezen de Eurasian Economic Community gebruikt precies dezelfde afkorting als vroeger de EEG (EEC). Wat verwarrend maar misschien ook slim..