Facebook Paginabeheer laat events aanmaken op iPad
Voor eigenaren van een (zakelijke) Facebook-pagina, is de iPad-app Facebook Paginabeheer net wat handiger geworden. Vanaf de nieuwe versie 3.0 is het op de iPad mogelijk om nieuwe gebeurtenissen aan te maken. Bij de events kan je meteen je paginabezoekers uitnodigen om snel respons te vergaren. In de Verenigde Staten is het ook mogelijk je contactenlijst in de app te koppelen om je hele adresboek uit te nodigen, maar die optie gaat voorbij aan Nederland en België.
Wel zijn er nog twee andere vernieuwingen. Zo heb je als pagina-eigenaar ook in de app nu de mogelijkheid om een bericht vast te zetten bovenaan de pagina. Daarnaast kan je foto’s in de app nu toewijzen als profielfoto’s.
Downloaden: Facebook Paginabeheer (gratis, universeel, iOS 6.0+)
Facebook is (van moederbedrijf Meta) 's werelds grootste sociale netwerk, met apps voor de iPhone, iPad en desktop. Met diverse tips en gidsen helpen we je op weg om meer uit het sociale netwerk te halen, hoe je je privacy op Facebook kan verbeteren en meer. Wil je stoppen met Facebook, dan lees je hier ook hoe je Facebook kan verwijderen en je account kan opzeggen.

1 reacties
Monique
Maar eens proberen…