WhatsApp Messenger voor iPhone nu geschikt voor langere video’s
WhatsApp Messenger heeft vanavond een update gekregen. De app heeft een nieuwe videokiezer gekregen, waarmee je weer langere video’s naar vrienden kunt sturen. Die mogelijkheid was in een eerdere update teruggedraaid. Ook zijn er verbeteringen doorgevoerd in de spraakberichten en in andere functies die te maken hebben met toegankelijkheid, zoals VoiceOver. Er zijn ook veel bugfixes doorgevoerd en de prestaties van de app zijn verbeterd.
WhatsApp is de afgelopen weken druk bezig met het doorvoeren van wijzigingen. Zo voerden ze een walkie talkie-spraakfunctie in, waarmee je makkelijk gesproken berichten met vrienden kunt uitwisselen. WhatsApp introduceerde een paar weken geleden ook een betaalfunctie: nieuwe gebruikers moeten na het eerste jaar een abonnement afsluiten voor €0,89 per jaar. Wil je meer uit WhatsApp halen, dan hebben we een aantal tippagina’s voor je.
Downloaden: WhatsApp Messenger (gratis, iPhone, iOS 4.3+)
WhatsApp is de populaire berichtendienst, die bijna iedere Nederlander op zijn of haar smartphone heeft staan. Hier vind je alles over WhatsApp op een rijtje: van berichten verwijderen, gesprekken archiveren, je privacy goed instellen en op de desktop gebruiken tot de betekenis van de gekleurde vinkjes, groepsgesprekken voeren en een hele WhatsApp-community opzetten. Check ook de beste WhatsApp-tips.
24 reacties
Gast
Bij berichten staat de tijd niet meer in een apart ballonnetje, maar rechts naast het bericht zelf.
Ook is de verzendknop wat aangepast qua design.
LightPhoenix
Tevens is de tijd in de berichten bubbels geplaatst inplaats van ernaast in een apart wolkje.
tom
grote groepapps zijn sneller geworden qua laden,..ook zijn die irritante bug opgelost op ios7
Hans
@tom: Ja ben blij dat de ios 7 toetsenbord bug opgelost is!
thydie
Volgens mij is het pijltje en de ‘stuur’ knop iets aangepast.
thijs
Ios7 toetsenbord bug? Ik heb nog geen ios 7 toetsenbord
@rno
Is toch niet meer gratis voor nieuwe gebruikers.
Michel
Toetsenbordbug was echt irri idd. Nog steeds ben ik de functie kwijt die’ automatisch foto’s accepteren uit’ kan zetten
Tom
Jaa sowieso!
ozie
na nieuwe update kan ik whatsapp niet meer tevoorschijn halen,. hij is verwijderd lijkt wel, echter in appstore staat open knopje, maar kan het ook niet openen…
ervaart iemand anders ook hetzelfde probleem?
Jeroen
Ja vervelend. Zal wel weer een bug zijn (hoop ik)? Had de app in het verleden namelijk ook een keer, en werd later gefixed.
Rickky
Ik vind die tijd in de berichtwolkjes juist fijn… Hoop niet dat het een fout is en weer teruggedraaid word.
Hans
@thijs: Ik wel.
Patryk
Handig dat de tijd in de wolkjes zit in plaats van apart, dat maakt de app overzichtelijker en volwassener.
@@rno: Niet zeiken, het is maar 1 euro per jaar, ga je niet dood van en sinds dat hun aan iedereen geld vragen voor gebruik brengen ze ineens veel updates achter elkaar.
Win = win situatie dus.
Erik
Als je de volgende link ff doorleest en uitvoert, heb je die optie weer terug
Robert Webbe
Kan iemand even kijken wat het versienummer is?
Ik heb nog een beta draaien en die update zichzelf niet automatisch. Ben benieuwd welke versie nu live is gegaan.
rsnhakan
2.11.3
michel
Thanks Erik, het is gelukt 🙂
An1lo
Ik weet niet hoe, maar een paar dagen geleden had mijn moeder een video van 5 min. gestuurd via Whatsapp. Het enige wat ze deed was de video in een andere app openen. Ik wist niet dat dat werkte.
Bart
Lijkt er inderdaad op dat de bug met het toetsenbord in iOS7 is opgelost. Fijn
Staat gewoon bij de instellingen
Stijn
Whatsapp werkt sinds de update super!
Groepsgesprekken laden sneller dan ooit.
Aygul
Hoebedoel je?,
In welke app dan?, ben wel benieuwd welke app?.
shina
Quick whatsapp reply werkt helaas niet meer na de update.
pinkel
Wanneer kun je nu eens eindelijk je eigen ringtone toevoegen!??
De rest is gewoon al superz!!