Facebook maakt iOS-app sneller en laat fotoalbums kiezen
Facebook heeft een kleine update voor de Facebook-app voor iOS uitgebracht. De app laadt de tijdlijn en de nieuwsfeed voortaan nog sneller, waarbij de tijdlijn compleet opnieuw is geprogrammeerd. Op je iPhone zou deze nu supersnel moeten openen. Ook heeft Facebook de mogelijkheid toegevoegd om bij het uploaden van een foto voortaan te kiezen in welk album het moet terecht komen.
De kleine update heeft versienummer 5.3 gekregen. Facebook bracht vannacht bovendien een compleet herschreven Facebook 2.0-app voor Android uit. Over de iOS-versie van Facebook werd lange tijd geklaagd dat de app veel te traag was. Dat had te maken met het gebruiken van webviews – iets wat in een latere versie van de app werd afgeschaft. Wellicht maakt deze update de app nu iets beter te pruimen. Helemaal ideaal is de app nog niet, want gebruikers geven het een gemiddelde waardering van 3 sterren.
Downloaden: Facebook (gratis, universeel, iOS 4.3+)
Facebook is (van moederbedrijf Meta) 's werelds grootste sociale netwerk, met apps voor de iPhone, iPad en desktop. Met diverse tips en gidsen helpen we je op weg om meer uit het sociale netwerk te halen, hoe je je privacy op Facebook kan verbeteren en meer. Wil je stoppen met Facebook, dan lees je hier ook hoe je Facebook kan verwijderen en je account kan opzeggen.
18 reacties
Sven
Sinds Facebook 5.0 op jailbroken iPhone 4/5.1.1 crasht de app bij het opstarten en kan ik de app niet gebruiken…
erik
De app laadt de tijdlijn inderdaad veel sneller. Goeie update!
rjanssen
Op mijn iPhone4 is het helaas meer een crashdate dan een update!
Donavan
Nog steeds geen deel knop bij de Nederlandse versie. Wel zie ik een deel knop Na het openen van een link. Maar dan kun je dus alleen nog links delen, niet afbeeldingen van pagina’s bijvoorbeeld.
Verder voelt het idd wat sneller.
j.helder
Draait nu inderdaad sneller, maar waar blijft die deelknop??
N1mber
Wat mij irriteert is dat ik na de update berichten op mijn tijdlijn zie van vorige week vrijdag.
desiree
Nou top hoor. FB werkt gelijk niet meer op mij iPhone 4 🙂
EDIT: na een herstart van mijn foon werkt het wel weer maar is totaal niet sneller bij mij :S jammer weer hoor. Ook nog steeds geen geluid he.. k*t facebook..
MRB78
En wederom nog steeds (al 5 maanden inmiddels) werkt het notificatiegeluid niet !!!
elvin
Ik merk het niet echt. op mijn 5 start hij altijd snel op
RILA
Ik weet niet wat mensen zeuren, maar app werkt perfect. Ook nitification geluidjes @elvin
Mr_Dubbel_X
Bij mij crasht de app ook al geruime tijd. Opstarten en na 10 seconden gooit ‘ie hem eruit. Opnieuw installeren helpt niks. Draait (niet) op 4S 32GB met nieuwste iOS.
Tommymang
Mijn “activity log” blijft wel blanco. Nog iemand met dit probleem?
Pascal
Nu de landscape modus nog met filmpjes !!!!
Seyit
@RİLA: Misschien ben jij degene die minder moet zeuren. Er is wel degelijk een probleem die FB moet oplossen betreft crashprobleem & notificaties.
Of denk jij dat het probleem ligt bij alle iPhone gebruikers?
Maar ja, hier ook een gebruiker die sinds FB versie 5.2 is uitgekomen geen FB meer gebruikt ivm crashes. Dan maar via de browser helaas.
iPhone 4 FW 5.1.1
Bas
Dat zo’n groot bedrijf als Facebook zon bout app uitbrengt! Ook ik heb sinds Facebook 5.0 alleen maar crashes bij opstarten.
nl0wnd2
Ik heb nog nooit op mijn iPad 3e generatie problemen gehad tot nu.
Hij laadde altijd alles perfect en snel en nu laadt hij mijn eigen tijdlijn niet meer en is langzaam geworden.
Heb liever de oude versie terug.
Martijn
Bij werken de notificatie geluidjes ook niet
frebo
Hoe noemen ze dit? Sneller ? Vind van niet.