iPhone synchroniseren met meerdere muziekcollecties: SwapLibrary
De meeste mensen die deze website bezoeken zullen toegang hebben tot meerdere computers: naast een desktopcomputer hebben veel mensen een extra laptop achter de hand. Of een computer op hun werk, die ze ook voor privézaken gebruiken. De muziekcollectie op beide computers is verschillend, maar je wilt ze wel allebei met je iPhone synchroniseren. Dat blijkt niet te kunnen: het is toegestaan om met maximaal één pc of Mac te synchroniseren. Wat nu? Alle muziek samenvoegen op één computer? De oplossing heet SwapLibrary.
Met SwapLibrary kun je twee computers hebben, elk voorzien van een eigen iTunes-bibliotheek met muziek, video’s en foto’s. Het maakt daarbij niet uit of het om pc’s of Macs gaat (of een combinatie van beide). Na het installeren van SwapLibrary via Installer (je kunt het vinden in de categorie Utilities) start je het programma op. SwapLibrary zal dan een tweede librarybestand aanmaken. Door te tikken op het icoon wissel je steeds tussen oude en nieuwe library.
Installeren: iSpazio source, http://repo.ispazio.net
iTunes
Lees alles over iTunes, de voormalige software voor het beheren van je mediacollectie op Mac en Windows. Sinds 2019 is Apple gestopt met iTunes op de Mac en in februari 2024 bracht Apple officieel drie opvolgers voor iTunes op Windows uit. iTunes voor Windows bestaat echter nog wel. Ook is er nog de iTunes Store nog voor het kopen van muzieknummers en albums en het aanschaffen en huren van films.
5 reacties
konijntje
Dit werkte niet bij mij, hij maakte wel een 2e bestand aan maar ik had er een aantal gig muziek op staan.. deed swaplibrary kreeg de nieuwe library maar toen ik weer op swaplibrary drukte kreeg ik een lege library te zien en niet mijn oude muziek.. moest dus via SSH alles handmatig verwijderen :S
iphoneclub
@Multinova: verwerkt.
Multinova
thanks 🙂
w.d
Helaas, sinds ik dit heb geprobeerd synchroniseert mijn iPhone met geen enkele computer meer!!! 🙁
Pepijn
Zoiets als dit bestaat al zo lang als de iPhone gejailbreaked is, namelijk swaptunes. Ander probleem hiermee is dat als je muziek hebt gekocht in de mobile iTunes Store dat je deze kwijtraakt als je dit soort progjes gebruikt.