Slechte timing: Apple zendt reclamespot over Niet Storen-functie uit
Apple heeft een onhandig moment gekozen om een reclamespot over de Niet Storen-functie op de iPhone uit te zenden. Uitgerekend op de dag waarop Do Not Disturb niet goed bleek te werken maakt Apple reclame voor de nieuwe functie in iOS 6. Tenniskampioenen Venus en Serena Williams zijn in het reclamefilmpje te zien, terwijl ze een potje tafeltennis spelen. De boodschap is dat je een mooie droom over pingpongen tegen de beroemde zussen wel eens mis zou kunnen lopen als je vergeet om de Niet Storen-functie in te zetten.
https://www.youtube.com/watch?v=eLJN_d2sVjk&feature
Apple
Apple is het bedrijf achter de iPhone, iPad, Mac, Apple Watch en de andere mooie producten die we op iCulture bespreken, maar ook de vele diensten zoals de App Store, Apple Music, Apple Pay, iCloud en meer. Lees meer over Apple's CEO Tim Cook en de andere Apple-topmensen, hoe je contact opneemt met Apple Support en de Apple Stores in Nederland en België.
30 reacties
Nils Veldhuis
Filmpje doet het niet. Verder inderdaad niet een slimme zet.
Arthur Verschaeve
Misschien werkte die vandaag niet zo goed.
Maar ik vind het anders wel zeer gemakkelijk.
Een keer instellen, en dan nooit meer.
Maar ja, als het een keer even niet werkt moet dat natuurlijk overal gepubliceerd worden.
Paul538
Je kan toch ook hardwarematig de geluid-uit knop gebruiken?
P.S. Filmpje is verwijderd
Mark
Er is een groot verschil tussen de hardware matige geluid-uit knop “muten” en de niet storen “DND” functie.
Bij het muten dim je alleen het geluid daar waar je bij een DND alles “mute”. Je toestel trilt niet, licht niet op bij het ontvangen van het bericht en laat geen geluid horen. Terwijl de berichten wel doorkomen, alleen zul je zelf het toestel aan moeten doen om het te zien.
De DND functie is voor mij de meeste fijne en meest gebruikte functie van iOS 6.
Werner
Misschien was Apple op de hoogte van het probleem en hebben ze het spotje uitgezonden om iedereen het te laten checken
Jack
Hoezo zou je je hiermee verslapen? Ik laat altijd eerst de wekker gaan en zet dan DND uit.
vuurvreter
Ik vind de DND functie super handig.
Een uitbreiding van DND met “weekdagen” en het “weekend” zou ik erg op prijs stellen.
Michal
Safari op de iphone 5 herkent de video niet meer. Iets met html5.
Werner
Het alarm (wekker) werkt nog steeds als DND ingeschakeld is.
vuurvreter
Dat hoort ook zo
100% me
@Michal: Op de iPod touch 5 wel 🙂
Bman
Ik vind dit geen “Apple” reclame; mis de “magic”. Apple begint echt achteruit te gaan met de kwaliteit van haar reclames, hoewel ik wel moet zeggen dat er vorig jaar wel wat goede reclames tussen zaten! Ik vond o.a. de iphone en ipad mini reclames leuk, maar vond de Genius reclames echt slecht!
Bob
Vergeet die “Do not disturb” nonsens. Die idioot droomt over twee vrouwen, en gaat vervolgens… pingpongen! Mafkees!
Tjeerd X.
Ik ‘verdenk’ de heren uit Cupertino voor een bewuste move.. lekker veel aandacht weer voor eigenlijk helemaal niets! en allemaal gratis!
Rolfje
De ontwikkelaars die de datumbug moeten oplossen maken kennelijk nogal stevig gebruik van DnD…
Jean-Paul Horn
Filmpje werkt weer 🙂
ludo
Vanmorgen is hij bij mij weer op dnd blijven staan terwijl hij er echt om 7:00 van af hoort te gaan.
N1mber
Hier zelfde probleem!
Nicky
Hier ook…
Jan Aukes
Ik weet niet wie die dames in het filmpje zijn. Maar ik herken zeker niet de Williams sisters.
Tim
Zelfde probleem hier vanochtend, op zowel de iPhone 5 als de iPad 3 met beiden iOS 6.0.2
Boy
Jup, ook hier weer vanochtend…. hoop dat ze het toch wel even snel fixen…
Vuurvreter
Hier ook het zelfde probleem, ik moest hem handmatig uitzetten.
Niels Goedvolk
Mooi filmpje. Prachtige reclame. 🙂
Floris
Ik had er gisteren geen last van, vandaag bleef hij wel aanstaan…
Werner
Hier hetzelfde probleem
Ik heb deze ingesteld van vanaf 23:00 tot 8:00 en we zijn nu 11:00 en nog steeds zie ik het maantje
Ik moet de “gepland” schakelaar uitzetten.
Al ik deze terug aanzet krijg ik terug het maantje
Een hard reset lost het probleem niet op
“Niet storen” staat uit en “gepland” staat aan
Harry
Het probleem was niet dat de niet storen functie niet werkte, maar dat hij niet meer uit te zetten was. Dus ze hadden lekker rustig de godganse dag ongestoord tennis kunnen spelen 🙂
MB
Als mijn iphone 5 op “niet-storen” staat en iemand belt mij, dan krijgt die persoon een “in-gesprek-toon” te horen. Hoe krijg ik dit veranderd?
vuurvreter
Instellingen -> Berichtgeving -> Niet storen -> Sta oproepen toe van “Bijv” Iedereen, Niemand of Favorieten
Gonny van der Zwaag
@Jan Aukes: Dan heeft Apple een kat in de zak gekocht en heb jij een grote ontdekking gedaan 😉