Deze nieuwe screenprotector van Belkin voorkomt dat mensen meekijken
Geen gluurders meerDe schermen van de iPhones worden alsmaar groter. Dat is vooral handig voor jezelf, maar ook voor mensen die met je mee willen kijken op het scherm. Vooral als je in een drukke trein of bus staat kan het zomaar gebeuren dat mensen stiekem met je meekijken wat je allemaal aan het doen bent. Met de nieuwe privacy screenprotectors van Belkin los je dit in één klap op.
Belkin InvisiGlass Ultra Privacy-beschermfolie
Deze nieuwe privacy-screenprotector heeft een speciale filtertechnologie, die voorkomt dat je vanaf de zijkant mee kan kijken. Als je het scherm van voren bekijkt is er dus niks aan de hand, maar voor meekijkers wordt alle inhoud geblokkeerd. Dit geldt echter alleen voor de staande weergave. Als je je iPhone liggend gebruikt, dan kunnen andere mensen wel meekijken. Dat komt vooral van pas als je bijvoorbeeld video’s kijkt en dat met mensen wil delen, maar het is wel iets om rekening mee te houden als je bijvoorbeeld Safari liggend gebruikt.
De nieuwe screenprotector valt binnen de reeds bestaande InvisiGlass-serie. De beschermfolie is gemaakt van gehard Ion-Exchange-glas, zodat het scherm extra stevig is. Net als de andere beschermfolies van Belkin is deze getest met harde voorwerpen zoals sleutels, zodat je scherm beter beschermd is tegen krassen. Het touchscreen is net als met elke andere screenprotector gewoon te bedienen.
Deze nieuwe Belkin InvisiGlass Ultra Privacy-screenprotector is beschikbaar voor zowel de iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max als de iPhone XR. Bij de screenprotector krijg je ook een hulpsetje, zodat je hem goed op je scherm kan plakken. Je kan de beschermfolie er ook op laten plakken in de fysieke Apple Store of bij andere erkende resellers, zoals Amac. Voor alle modellen betaal je €45.
Bekijk ook ons overzicht van iPhone XR screenprotectors voor nog meer opties.
https://www.iculture.nl/gids/iphone-xr-screenprotectors/
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- WiZ komt met HDMI Sync Box voor synchroniseren van lampen met je tv: wat is het verschil met Hue? (29-04)
- Google stopt met Nest-thermostaten in Europa, oudere modellen alleen nog lokaal te bedienen (28-04)
- Tweede generatie Arlo-camera's krijgt ondersteuning voor HomeKit (maar mist een belangrijke functie) (25-04)
- Nanoleaf Pegboard Desk Dock: slimme verlichting én organisatie voor je bureau (16-04)
- Beats heeft nu ook eigen oplaadkabels: nuttige toevoeging of niet? (15-04)
Goedkoop ja😂
Dus eerst de kijkhoek van schermen alsmaar groter maken om daarna screen protectors te maken die dat tenietdoen.
Logisch.
Kan ik eindelijk porno kijken in de trein!
Goede screenprotectors met een aardige prijs, heb drie keer in een jaar een van Belkin erop laten zetten en drie keer binnen een paar maand lucht onder de protector of zelfs kapot.
Nu bijna een jaar een van de Hema, stukken goedkoper en geen barst of lucht eronder.
Niet erg speciaal hoor. Is gewoon polariserend glas.
Is de Apple store weer begonnen met plakken? In de laatste alinea staat laten plakken bij een fysieke Apple store
Waren ze gestopt dan? Ik zag toevallig vorig week in Amsterdam en Den Haag nog medewerkers plakken..
Btw er word niet verteld vanaf wanneer deze belkin beschikbaar is in de store….
@Michel: Kan ik me bij aansluiten.
Op mn 8 plus 3 x Belkins gehad en alle drie binnen een maand kapot!
Nu een el-cheapo merk en zit al een maand of 4 perfect en is veel meer h*fter proof!
Enne, 45 euro voor een screen protector?!! 😂
Ik zweer bij de protectors van Spigen. Dat is echt topkwaliteit.
Heb anders een Belkin geplakt in de Apple store op mijn XS Max zitten sinds release en heb nog nooit zo’n puntgave screen er op gehad. Totaal geen lucht of bubbels. Was ook al 35 euro helaas.
Inderdaad! Dat verklaart ook dat het ‘liggend’ niet werkt (als ze die hoek ook zouden polariseren zou je helemaal niets meer zien).
Begon nu aan mezelf te twijfelen maar iCulture heeft het artikel ge-update dat Apple stores toch wel blijven plakken:
Ik gebruik het het plastic wat op het scherm zit als screenprotector. Een doorzichtige hoes houdt hem op zijn plaats. Werkt prima.
Ik heb in oktober een belkin protector op mijn iPhone Xs laten plakken. Vorige week kwam er een luchtbel onder en heb ik gewoon een nieuwe protector van de Amac medewerker gekregen.
€45 😳
Hef maakt mij niet uit wie er meekijkt in de trein of ergens anders. En als ik echt iets vertrouwelijks lees of bekijk, hou ik m’n iPhone Xs Plus gewoon iets dichter bij me. Screenprotectors heb ik nooit iets van begrepen. Het glas van de iPhone is sterk genoeg en zo’n screenprotector vind ik altijd minder prettig werken – als ik dat wel ‘s probeer bij iemand anders. En ik vind ‘t lelijk.
Dit is al jaren bij de Kruidvat te koop.
Sure €45 voor een screenprotector 😂