Apple TV krijgt kleine update met bugfixes
Apple heeft gisteravond een kleine software-update uitgebracht voor de Apple TV. Deze draait zoals we weten, ook op iOS. De update naar versie 4.2.2 wordt intern iOS 4.3 build 8F305 genoemd en lost een handvol problemen op zoals het feit dat YouTube-video’s niet op volgorde van datum werden getoond en beschrijvingen bij films niet verschenen.
Mocht je problemen hebben ondervonden met je Apple TV, dan loont de update dus de moeite. Mensen met een oude Apple TV kunnen niet upgraden en blijven steken op firmware 3.0.1.
Meer details: Apple-supportartikel
Apple TV
De Apple TV is Apple's kleine kastje voor aan je televisie, waarmee je video's kan kijken, gebruik kan maken van streamingdiensten als Netflix en Videoland, games kan spelen en foto's en video vanaf je iPhone, iPad en Mac kan afspelen op je televisie met AirPlay. De Apple TV is een woninghub voor HomeKit en wordt geleverd met de Siri Remote. Haal meer uit je Apple TV met deze mogelijkheden. Met handige tips en meer om de functies van je Apple TV te ontdekken. Het nieuwste model is de Apple TV 4K uit 2022. Voor de beste prijzen lees je ons artikel over een Apple TV kopen.
9 reacties
Don_Grigori
Mensen met jailbreak niet upgraden zie twitter comex
F.F.Vrijhof
Doet de update ook iets met het feit dat ik nog steeds geen beeld heb op mijn plasma 720p via hdmi-dvi ?
ik kan er nu niets mee ;(
Don_Grigori
Update
MuscleNerd: Thanks to i0n1c for porting his untether to today’s strange “4.3” AppleTV2G update. See update #2 http://is.gd/YFgrPU
Sophie
Zucht, geweldig ding die Apple TV maar nog steeds drama met groen beeld met Sony Bravia. Ooit zou daar ook een update voor komen….wederom niet.
Jesper
Al mijn iOS devices gejailbreaked, enkel mijn AppleTV 2G niet… dat is zo’n lelijke manier mbt package management en de apps die er zijn vind ik nu ook niet echt een toevoeging.
F.F.Vrijhof
Als het goed is moet het bij de vorige update verholpen zijn
#groenbeeld en #strepen.
gcode
heb het netjes geupdate….
en tevens gejailbreaked….
maar dat xmbc loopt nu iedere keer vast met het installeren.
tevens als ik de power uitschakel werk het ook niet….
en kan dus heerlijk terug alles weer gaan zetten via de itunes naar fabrieksherstel…. pfffff
mischien was ik weer te overmoedig 😉
F.F.Vrijhof
@gcode: Na de laatste update is een jailbreak nog niet 100% betrouwbaar.
cees rijneveen
Apple TV in Amerika gekocht. Werkt prima in Nederland. Zeker de moeite waard. Tala is Nederlands. stroom 220 werkt ook. Wel nog een paar vragen:
– kun je ook safari er op terug vinden (nog niet gezien)
– kun je tegelijk iphone als ipad gebruiken als remote
controle. Dat lukt me namelijk niet?
– Ik wil VJ via mijn ipad laten draaien. Is me ook nog
niet gelukt.
– Kan ik ook buitelandse zenders steamen? Radiostaions
genoeg!
Verder maar afwachten of een usa account aanmaken. Maar is dat gemakkelijk?