Apple heeft de Radio-functies van de Muziek-app een opknapbeurt gegeven. Hierdoor wordt het gemakkelijker om te zien welke show er nu bezig is op Beats 1 en wanneer het volgende radioprogramma begint. Dankzij de aanpassing kijk je voortaan niet meer tegen steeds hetzelfde Beats 1-logo aan.
De update voor de Radio-pagina in de Muziek-app is aan de kant van Apple’s servers doorgevoerd, zodat jij geen update hoeft te downloaden om de nieuwe indeling te zien.
Zie meteen welke Beats 1 show bezig is
In plaats van steeds hetzelfde saaie plaatje, kun je nu in een oogopslag zien hoe lang het huidige Beats 1-programma nog duurt. Met een foto van de host zie je wie er plaatjes draait en dankzij een korte beschrijving weet je ook wat je van de show kunt verwachten.
Ook is er naast de ‘Luister Nu’-knop een ‘Ontdek’-knop toegevoegd, die je rechtstreeks naar het volledige programma-overzicht van Beats 1 brengt. Apple heeft de laatste tijd verschillende subtiele veranderingen voor de radiofunctie van de Muziek-app doorgevoerd. Zo kun je 3D Touch op de iPhone 6s gebruiken om snel naar Beats 1 te springen met een Snelle Actie.
Hoewel Apple Music een betaalde muziekdienst is, kan iedereen wel gratis naar Beats 1 luisteren. Je hebt hier dus geen abonnement op Apple Music voor nodig.
https://www.iculture.nl/gids/beats-1-faq-lees-alles-over-apples-nieuwe-radiostation/
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Apple laat je de snelheid voelen met haptische trailer van F1: The Movie (13-06)
- Apple Intelligence komt in het Nederlands: dit is wanneer je het kan verwachten (09-06)
- Praat mee: bespreek hier alle aankondigingen van de WWDC 2025 keynote (09-06)
- Vooruitblik: dit zijn onze 10 verwachtingen van de WWDC 2025 (09-06)
- WWDC 2025: dit zijn de laatste geruchten over iOS 26, macOS 26 en meer (09-06)
Luistert er ooit iemand naar dit verschrikkelijke Amerikaanse bla bla station?
Ja.
Ja en veel ook. Eigenlijk nog de enige radio waar ik naar luister. Heel af en toe 3fm of 538 in de auto.
JA!