Dashboard-widgets maken overstap naar iPhone: Delivery Status Touch en Currency Converter
Dashboard-widgets voor de Mac zijn eigenlijk bij uitstek geschikt om ook op de iPhone te gebruiken: ze zijn klein van formaat, bevatten heel specifieke informatie en zien er meestal grafisch mooi uit. De dashboard-widget Delivery Status heeft nu de overstap gemaakt naar de iPhone: met deze App Store-applicatie kun je je pakketten onderweg in de gaten houden. Het invoeren van de pakketnummers is zo eenvoudig mogelijk gemaakt: de tracking-informatie kun je ook in de dashboard-widget invullen.
Je kunt daarnaast een bookmarklet laten synchroniseren met Mobile Safari. Dat laatste is handig voor Windows-gebruikers die geen Mac-dashboard tot hun beschikking hebben.
Meer info: Delivery Status Touch
Installeren: Delivery Status Touch (€1,59 / $1,99)
Een andere ontwikkelaar maakte ook de overstap van Dashboard-widgets naar de iPhone App Store: Currency Converter. Hiermee kun je verschillende valuta omrekenen. Ontwikkelaar Paolo Grifantini heeft nog meer dashboard-widgets gemaakt: DashSense geeft je Google AdSense-inkomsten weer, Percentages helpt bij berekeningen met percentages, Proportions doet hetzelfde voor afmetingen en met PennyStocks kun je gewaarschuwd worden bij interessante, bijna waardeloze aandelen.
CurrencyConverter kost €1,59 / $1,99 in de App Store.
App Store
Lees alles over de Apple App Store, de online winkel waar je apps voor iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV en Mac downloadt. Naast de normale softwarewinkel is er ook een Mac App Store en een speciale App Store voor de Apple Watch. Sinds maart 2024 kun je op de iPhone ook apps buiten de officiële App Store downloaden, via onder andere alternatieve appwinkels. Dit wordt ook wel sideloading genoemd.
6 reacties
Bacillus
Huh, ik dacht dat die wizards nu net runtime Java-applets waren.
(-» de verboden appeltjes & vijgebladeren in de lusthof van de Here Jobs)
jelle
Komt iphoneclub ook nog met een native app? 😉
OOOH
@jelle dat heef toch helemaal geen zin, de iphoneclub web app werkt prima, bovendien is alles wat je met iphoneclub doet toch online
Dennisf
Pennystocks zal met de huidige beursperikelen in de US een hoop meldingen geven 😉
MeneerDuck
Als je niet zo vaak geld omrekent kun je net zo goed Google gebruiken imo. 😛
http://www.google.com/search?q=10%20euro%20to%20usd
iPhoneclub (JP)
Google gebruiken is nogal prijzig in het buitenland als je geen Wi-Fi in de buurt hebt 😉