Google CEO Eric Schmidt: Er komt geen Google Phone
Eric Schmidt is niet alleen CEO van Google, maar zit ook in de raad van bestuur bij Apple. Je zou verwachten dat zo’n invloedrijke persoon al wel een iPhone van Steve Jobs heeft gekregen.
Maar nee: alleen Steve Jobs loopt ermee rond. Op de vraag of Schmidt (middelste persoon op de foto) ook eentje heeft, zegt hij: “I’m still waiting for mine”. MobileCowboys brengt ons verder nog het nieuws, dat er geen Google Phone op komst is. Wel werkt Google samen met bedrijven als LG, Samsung, Apple en het Japanse KDDI om de telefoons van deze fabrikanten te voorzien van allerlei handige Google-programma’s.
Google heeft meerdere apps en diensten die voor Apple-gebruikers interessant zijn. Bekende apps zijn Google Maps, de Google Assistent en Gmail. Bekijk in deze lijst wat Google zoal doet voor mensen met een iPhone, iPad of Mac.
1 reacties