Videoland prijsverhoging: de nieuwe prijzen voor 2022
Videoland is de populairste Nederlandse streamingdienst. Hoewel Netflix de grootste is, zijn er veel huishoudens die geabonneerd zijn op meerdere diensten, zo bleek eerder dit jaar uit onderzoek. De combinatie Netflix en Videoland komt dan ook veel voor. Na de prijsverhoging bij Netflix gaat nu ook Videoland haar prijzen aanpassen, zo vernam iCulture uit een e-mail aan klanten.
Videoland heeft drie soorten bundels: Basis, Plus en Premium. Voor gebruikers van het Basis-abonnement verandert er niets. Deze blijft steken op €4,99 per maand. Maar de twee andere bundels worden elk €1,- duurder. Dat betekent dat je voor Plus straks €8,99 per maand (was €7,99) en voor Premium €10,99 per maand (was €9,99) betaalt. De prijsverhoging van Videoland gaat op 18 januari 2022 in, zo laat de dienst weten via een e-mail aan klanten. Bestaande gebruikers worden automatisch omgezet.
Videoland | Basis | Plus | Premium |
---|---|---|---|
Prijs | €4,99 | €8,99 (+12,5%, was €7,99) | €10,99 (+10%, was €9,99) |
Aantal schermen tegelijk | 1 | 2 | 4 |
Downloads voor offline kijken | – | ✅ | ✅ |
Reclamevrij | – | ✅ | ✅ |
Op een speciale pagina vind je meer informatie over de aanstaande prijsverhoging bij Videoland. Iedereen die na 15 december 2021 een nieuw account afsluit, wordt meteen geïnformeerd over de aankomende nieuwe prijzen.
Aangepast tarief voor oude Videoland-abonnementen
In een e-mail aan klanten laat Videoland ook weten dat bestaande gebruikers van een oud Videoland-abonnement omgezet worden. In het verleden heeft de dienst vaak geëxperimenteerd met verschillende prijzen. Zo kon je in één keer betalen voor zes maanden, met daarna een gereduceerd speciaal tarief per maand. Vanaf 18 januari 2022 vervalt dit speciale tarief, al komt er wel korting voor in de plaats. Gebruikers worden bijvoorbeeld omgezet naar Videoland Plus, maar dan wel met het oude tarief dat nu nog geldt. Zo betaalt iemand die nu nog een oud voordelig abonnement heeft, straks geen €8,99 per maand voor Videoland Plus maar €7,99 per maand.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Weekend kijktips: Andor, You, Hakken over de Sloot en meer (26-04)
- Meta gaat AI trainen met gebruikersfoto's en -reacties: zo zorg je dat jouw gegevens niet gebruikt worden (24-04)
- Betalen om je account te delen? Ook bij HBO Max zul je eraan moeten geloven (en zoveel betaal je in de VS) (23-04)
- Weekend kijktips: Jane, Amsterdam Centraal 24/7, The Last of Us en meer (19-04)
- Waarom je geen Apple Intelligence kan gebruiken in WhatsApp en Instagram (en andere apps) (17-04)
Misschien moeten eerst wat aan de UI doen en de streamingskwaliteit
Gaan ze nog iets doen met die €1,- extra? Ik mis nog steeds 4k martiaal en goede films en series.
rtl heeft wel lef om hun prijs van Videoland te verhogen met hun schaarse aanbod en kwaliteit wat ze aanbieden.
@mannolito: Nou inderdaad ze durven wel voor amper aanbod, het zijn voornamelijk de uitzendingen die ook op tv zijn alleen zonder reclame.
Verder staat er wel een film of serie ofzo op, maar voornamelijk allemaal erg oud en niet extra centen perse waard.
Het is dat ik een account heb via me ouders, anders kan ik prima missen en kijk in 1ne keer eens terug via rrlXL met reclame .
Wauw betalen mensen dat voor dat pauper materiaal?
Huh en ik betaal al lang €8,99 per maand…
Hoe kan dat dan
Ik ga het dan ook maar opzeggen, twijfelde al wat langer en nu eindelijk een goede reden.