‘iPhone 7 wordt waterdicht en krijgt meer RAM’

Volgens de laatste geruchten zou de iPhone 7 waterdicht worden. Dit meldt onderzoeksbedrijf TrendForce. Het zou daarmee de allereerste iPhone zijn die volledig waterdicht is. Ook bevestigt deze bron dat in ieder geval de grotere iPhone 7 3GB aan RAM krijgt.
‘iPhone 7 wordt waterdicht’
De nieuwe iPhone 7, die in de tweede helft van 2016 moet verschijnen, zou uitgerust worden met een behuizing die wel tegen een spatje water kan. Sommige Android-toestellen, bijvoorbeeld enkele modellen van Sony, zijn al waterdicht. Apple heeft zich nog nooit gewaagd aan waterdichte producten. Wel is de Apple Watch waterafstotend, waardoor hij bijvoorbeeld geen last krijgt van een heftige regenbui. Dit gerucht is overigens niet nieuw, want ook ver voor de aankondiging van de iPhone 6 ging het gerucht dat deze waterdicht zou zijn. Dit bleek later niet het geval.
Ook laat de bron weten dat in ieder geval de grote iPhone 7 3GB aan werkgeheugen krijgt. Eerder zei al bekende Apple-analist Ming-Chi Kuo dat de iPhone 7 Plus met 3GB aan RAM uitgerust gaat worden. De geruchten van vandaag liggen dus in lijn met eerdere berichtgeving. Verder zou Apple in heel 2016 260 miljoen iPhones verkopen, een jaarlijkse groei van 12,5%.
iPhone 7


23 reacties
Freaky
Lijkt me niet echt fijn om een of ander klepje op je Phone The hebben, of ze moeten iets anders bedacht hebben met de kabel.
En drie gig, ik merk het verschil niet eens met m’n 6 naar 6S dus dat lijkt me meer een verkoop praatje. Hebt er niet veel aan.
En nee zelfs met safari merk ik totaal geen verschil, m’n vriendin heeft m’n oude 6 dus daar zit ik nog vaak op.
spaghettisaus
@Freaky: Van de 6plus naar 6splus merk ik wel degelijk verschil. Hij loopt iets smoother en herlaad eeen stuk minder
Beloved
Het RAM verschil tussen de 6 en de 6s is juist het enige écht merkbare verschil (even los van het nog nauwelijks gebruikte 3D-touch).
Jore
Eerder is al gebleken dat de lithning poort waterdicht was dus dat probleem is al verholpen 😉
Denney
Bij tweede helft van 2016 denk ik aan juni/juli? Hij komt toch “altijd” in Q3?
@ redactie: Sony heeft toestellen die waterdicht zijn alleen raden ze zelf af om de toestellen onderwater te gebruiken (Bron)
fritsie
Noemen we die waterdicht feature dan “Loo-proof” ?
Eddy
Dan komt er zeker €100 bij
Dan graag nog een nieuwe goudkleur extra emojies
Rutger
Mijn verwachting is dat de nieuwe iPhone net zo gaat opladen als nu al de Apple watch:)
Cihan
Hoe dan ook die wordt van mijn!
Robin
Wifi-sync en inductieladen. Kan best.
schepers
Ik wilde dat ik ook zo een wilde fantasie had. Dan moest ik niet voord(t?)borduren van wat er al was.
We zien wel wat er komt.
Grtjs tot als hij er is.
Liocorno
Slechte zaak! Kleine (iPhone 7) is duś minder premium qua hardware męt 2 GB ram tov Plus model? Als dit zo is dań is het best schandalig tegenover alle klanten die grote formaat toestel maar niks vinden. Dus iPhone 7s mag dań 3 GB hebben … Denk dat ik analist maar ga worden.
Daejji
Wauw, die conceptfoto hierboven ziet er zo gaaf uit! Als die er zo uitziet wordt het weer instant het mooiste toestel… Tot nu toe is dat de 5(s) voor mij.
Eddy Van Hoeserlande
Tweede helft IS Q3!!! 😉
Bram
Moet ook niet met klepje. De nieuwe Sony’s hebben ook geen klepjes meer voor bvb audiojack en zijn alsnog waterdicht. En anders gewoon alles maar eens draadloos laten opladen. Magic Mouse, iPhone, iPad en Apple Watch ’s avonds op een matje en ’s morgens alles lekker opgeladen.
FP
Waarom worden er geen huizen gebouwd onder elektriciteit masten? inderdaad, omdat de electromagnetische straling slecht voor je zou zijn. En vervolgens rent iedereen hard naar de winkel om een matje te kopen waar precies het zelfde uitkomt. Mij niet gezien
Marin Beg
@Freaky: beste, als je het verschil tussen je 6 en de 6s niet merkt ben je ofwel aan het zeveren ofwel scheeld er wat met je gsm want het is echt een wereld van verschil, zie ook revieuws over de 6s, daar zul je dat ook in zien staan.
Ome Wout
@FP: Jij laadt je spullen onder hoogspanning op?
Hans
Helemaal mee eens!!!
ivan
RAM merk je pas verschil wanneer je heleboel apps tegelijkertijd draait. Random Access Memory is een tijdelijke geheugen die opslaat en ook weer verdwijnt. Dus heb je geen zin om steeds de apps naar boven te swipen (muv jailbreak), dan is 3gb wel zo handig 🙂
Sarafina
Ik hoop dat deze geruchten uit komen!
Voordat de iPhone 6 uitkwam gingen er ook geruchten dat die waterdicht zou worden en valbestendiger en saffierglas zou krijgen…
Daar is helaas niks van uitgekomen.
Dat is ook de reden dat ik nog steeds geen nieuwe iPhone heb.
Er komen allemaal lekker makende geruchten en als de nieuwe iPhone uitkomt valt het tegen:(
Het design van de iPhone 6(S) is me ook ontzettend tegengevallen!
En nu zijn ze ook nog fors duurder geworden en om daar nou zoveel geld voor te gaan betalen….?
Ik heb nog steeds de iPhone 5.
Ron E.
@Eddy Van Hoeserlande: en dan leverbaar in oktober, dus Q4
sven
Wanneer ooit eens een iphone dual sim ontwerpen en met externe sd card