De nieuwe geruchten zijn afkomstig van OnLeaks, die hiervoor samenwerkte met CashKaro, een Indiase kortingssite. Dit enkele stuk glas zou de camerabult iets minder aanwezig kunnen maken. Dat blijkt ook uit de renders, die laten zien dat de achterkant vloeiender overloopt in de camerabult. De 5,8-inch ‘iPhone XI’ zou afmetingen krijgen van 143,9 x 71,4 x 7,8 mm en dat is een klein verschil ten opzichte van de huidige iPone XS. Die meet namelijk 143,6 x 70,9 x 7,7 mm en is dus iets korter en dunner dan het aanstaande model. De verschillen zijn echter zo minimaal dat het nauwelijks te zien is, aldus de geruchtenlekkers.
Op de plek waar de camerabult zit zou het toestel rond de 9 mm dik zijn. Andere wijzigingen die opvallen zijn de anders ontworpen muteknop en een verplaatsing van de microfoon op de achterkant. Er zit nog steeds een Lightning-poort in en geen USB-C.
Dat de toestellen iets dikker worden, kan te maken hebben met het opladen van andere accessoires op de achterkant, zoals Ming-Chi Kuo heeft gesuggereerd. Deze analist kwam vanavond ook weer met nieuwe details, deze keer over de iPad Pro’s. Er zou een nieuwe antennetechniek zijn gepland, ter voorbereiding op 5G.
Volgens geruchten gaat Apple dit jaar weer drie nieuwe iPhones introduceren. Alle details lees je in ons overzicht 2019 iPhones.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Gerucht: 'Apple Watch SE 3 krijgt mogelijk groter scherm (in deze formaten)' (30-04)
- Gerucht: 'Alle iPhone 17-modellen krijgen deze krachtige upgrade voor AI' (29-04)
- Gerucht: 'iOS 19 brengt uitgebreide ondersteuning voor externe schermen naar deze iPhones' (24-04)
- Gerucht: 'iPadOS 19 krijgt Mac-achtige menubalk en vernieuwde Stage Manager' (24-04)
- Nieuwe dummy's voor iPhone 17-serie: 'zo ziet de iPhone 17-serie in zwart en wit eruit' (24-04)
Verwacht toch wel een stuk kleinere notch. Anders wordt dat pas 2021 aangezien de S varianten van iphones geen desgin veranderingen krijgen.
En nog steeds een NOTCH!!!
Weer geen nieuwe lphone voor mij dus.
Nog steeds een notch + die enorme camerabult gaan ‘m niet echt begerenswaardig maken lijkt me, mocht de render in de buurt komen van het productiemodel.
Weer met glazen achterkant. dikke troep man, met die android rommel idem dito