Colorburn is Apple’s Gratis app van de Week

Colorburn is door Apple uitgeroepen als Gratis app van de Week. Met Colorburn staan er duizend filters tot je beschikking en kun je foto's op tal van andere manieren aanpassen.
Lars Paymans -

Colorburn-icon

Fotografie-app Colorburn mag het spits afbijten als eerste gratis App van de Week die Apple dit jaar cadeau doet. De foto-app zal ongetwijfeld aansluiting vinden bij fans van Instagram, omdat er maar liefst duizend kleurenfilters aanwezig zijn om je foto een ander tintje te geven.


Om het enorme aantal filters in Colorburn (link) overzichtelijk te maken, kun je razendsnel door het beschikbare aanbod heen vegen. In tegenstelling tot andere foto-apps wordt de foto ingedeeld in zes verschillende filters, zodat je direct kunt zien welke wel en welke niet bij de afbeelding passen. Ook zijn er verschillende categorieën die de honderden filters bevatten, zoals CatEye, Retro, Rainbow en Vivid.

Colorburn Colorburn

Colorburn is meer dan fotofilters

Als je in Colorburn een filter hebt geselecteerd, staan er nog veel meer mogelijkheden tot je beschikking. Zo kun je een vignet (donkere randen die het midden accenturen) aanzetten, het contrast verhogen en de helderheid handmatig aanpassen.

Ook staan er verschillende Grids tot je beschikking, waarmee je door gekleurde vlakken toe te voegen je kiekje een kunstzinnig uiterlijk geeft. Tot slot kun je meerdere foto’s met elkaar combineren zodat je een indrukwekkende collage krijgt.

Bekijk ook

Vrouw met iPhone en hond

Deze foto-apps voor iPhone maken fotograferen nog leuker!

Maak jij veel foto’s met je iPhone en iPad? Het wemelt in de App Store van de goede camera- en foto-apps. Je kan eigenlijk alle kanten op. Wij zetten de beste laagdrempelige foto-apps voor het maken, bekijken en leuk presenteren van foto’s op een rij.

Na afloop stuur je jouw creatie gemakkelijk door naar zo’n beetje alle populaire sociale netwerken. Normaal gesproken betaal je €0,99 voor Colorburn, maar als Apple’s Gratis App van de Week kun je hem zeven dagen voor niets op je iDevice installeren. Via in-app aankopen zijn er wel extra Grids te koop.

Reacties: 6 reacties

  1. Wat is dat toch met al die filter-foto-apps?!

  2. Mag ook wel gratis … Met zoo veel in app aankopen !

  3. Origineel geplaatst door Cloverfield
    Wat is dat toch met al die filter-foto-apps?!

    Dat noemen ze ook wel geschiedsvervalsing! Hihi

  4. Ik installeer bij voorbaat geen foto-bewerkingsapps meer met in-app-aankopen. Dan wil je net dat ene filter toepassen en dan moet je alsnog dokken. Nee, dan gewoon op desktop zetten en photoshoppen maar. Photoshop is al duur zat. Haha. Ik zie liever gratis app van de week die 100% gratis is, zonder verborgen in-app aankopen. (ook al wordt het wel netjes vermeld)

  5. Wat opvalt is dat al die ‘gratis’ app’s allesbehalve ‘gratis’ zijn .. om echt functioneel te zijn is men wel verplicht om in-app aankopen te doen. Het is zelden of nooit dat iets ook echt gratis is. Ik loop daar al jaren niet meer in … als ik iets wil dan koop ik het wel. Eigenlijk is het best wel grappig … 🙂

  6. Origineel geplaatst door William
    Wat opvalt is dat al die ‘gratis’ app’s allesbehalve ‘gratis’ zijn .. om echt functioneel te zijn is men wel verplicht om in-app aankopen te doen. Het is zelden of nooit dat iets ook echt gratis is. Ik loop daar al jaren niet meer in … als ik iets wil dan koop ik het wel. Eigenlijk is het best wel grappig …

    Soms is het toch wel ècht gratis zonder in-app-aankopen, dat app vd week. Maar ik snap je, hier ook zelfde gedachte.