Nieuw iPhone-reclamefilmpje voor reizende gezinnen: Family Travel

Nieuw iPhone-reclamefilmpje voor reizende gezinnen: Family Travel

Apple heeft nog een derde reclamefilmpje voor de iPhone uitgebracht. Deze keer gaat het om een vliegreis met het gezin, waarbij je kunt inchecken, een plek zoeken om te eten en filmpjes kijken. Maar je kunt ook op afstand de lampen thuis uitdoen.
Gonny van der Zwaag - · Laatst bijgewerkt:

finding nemoDe nieuwe iPhone-reclamefilmpjes ‘On Hold’ en ‘First Steps’ werden maar matig ontvangen. Ze leken vooral bedoeld om een paar misverstanden recht te zetten, bijvoorbeeld dat je met de iPhone niet kunt multitasken. Vandaag is er nog een derde filmpje verschenen, genaamd ‘Family Travel’. Ook deze is gericht op moeders met gezinnen, waarbij nu het reizen per vliegtuig centraal staat. In het nieuwe reclamefilmpje wordt getoond hoe je als gezin kunt inchecken bij Southwest Airlines.


Ook zie je hoe je op het vliegveld een plek kunt vinden om te snacken en favoriete filmpjes voor de kinderen bij de hand hebt, bijvoorbeeld Finding Nemo. Een iets geavanceerdere toepassing is eveneens te zien: controleren of je de lampen thuis wel hebt uitgeschakeld. En blijkt dat niet het geval, dan kun je met één druk op de knop alsnog de lampen uitdoen.

Lees de 13 reacties

Informatie

Laatst bijgewerkt
23 februari 2010 om 20:45
Onderwerpen
Categorie

Apple

Apple is het bedrijf achter de iPhone, iPad, Mac, Apple Watch en de andere mooie producten die we op iCulture bespreken, maar ook de vele diensten zoals de App Store, Apple Music, Apple Pay, iCloud en meer. Lees meer over Apple's CEO Tim Cook en de andere Apple-topmensen, hoe je contact opneemt met Apple Support en de Apple Stores in Nederland en België.

Apple logo zo terug
Alles wat je wil weten over Apple Apple Park, het hoofdkantoor van Apple Apple's managementteam Alles over Apple CEO Tim Cook Alles over de iPhone Alles over de iPad Alles over de Apple Watch Alles over de MacBook Contact opnemen met Apple Support Apple Stores in Nederland: Amsterdam, Haarlem, Den Haag

13 reacties

Hoe kun je je lampen nou uitzetten???!???

Heb ik ook nog nooit gezien.. Zijn daar apps voor???

Via wifi -> geconnecteerd met een speciaal apparaatje

Als je een domotica systeem hebt dat via het internet bedienbaar is gaat het, maar dan moet er wel een app beschikbaar voor zijn en dat is het blijkbaar ook.

Dit zijn verdraaid handige apps zeg.

Wel leuk dat als we dit allemaal zouden doen, je iphone al uit is voordat je nemo gevonden heb haha!

domotica youtube filmpje..
http://www.youtube.com/watch?v=s83joVRc8kY

Wordt op de iPad helemaal fantastisch!!

Gezocht op schlage, link, schiage maar niets gevonden

Wij gebruiken hier al een anderhalf jaar zo’n systeem met de Indigo Touch applicatie.

http://www.perceptiveautomation.com/indigo/touch.html

Nu maar hopen dat de batterij het vol houdt 😀

@Bram:

Bram, ik zoek al een tijdj eeen installateur die de modules bij me kan komen installeren. Heb je een suggestie voor me?

Dank

Des gaat er wel over ze!

Meld je aan voor de iCulture nieuwsbrief

Ontvang het belangrijkste Apple-nieuws, de beste tips en meer direct in je inbox!

  • Het belangrijkste Apple-nieuws
  • Gemaakt voor iedere Apple-fan
  • Dagelijks of wekelijks, jij bepaalt
  • Ieder moment opzegbaar