I’m a Nokia N95, I’m an iPhone
Afgekeken van de commercials ‘I’m a Mac, I’m a PC’ is onderstaand filmpje, waarin een Nokia N95 wordt vergeleken met een Apple iPhone. De acteurs zijn Darren Waters van BBC Online en technologiecorrespondent Rory Cellan-Jones.
De winnaar? Kijk zelf maar!
5 reacties
Nilles
jammer dat dit niet vanaf de iPhone te bekijken is. Misschien iets om rekening mee te houden als site over de iPhone
Arcadium
Flauw, erg flauw.
lekkinS ekkiD
ahaha @ nilles
whiner.
Nilles
Hoezo Winer? Je maakt een site over de iPhone dan lijkt het me niet meer dan logisch om er rekening mee te houden dat je site via de iPhone goed te bekijken is.
Een YouTube linkje moet het volgens mij al oplossen en dat is maar een kleine moeite.
iphoneclub
We zullen er voortaan rekening mee proberen te houden, maar besef wel dat het Apple is die YouTube beperkt heeft gemaakt op de iPhone en dat maar een hele kleine subset van de filmpjes geschikt zijn voor de iPhone (in H.264-formaat)