Apple en Tim Cook vieren #Pride2017 tijdens wereldwijde parades
Het is je misschien al opgevallen in sommige Apple Stores: de speciale Pride-armbandjes hebben een prominente plaats gekregen in de vitrines. Net als voorgaande jaren vierde Apple dit weekend Pride 2017 mee tijdens parades in steden als San Francisco, New York City en Toronto. Daarbij deelden ze t-shirts uit met een regenboog Apple-logo en een bord met allerlei teksten. Ook Tim Cook vierde mee via Twitter en wenste alle medewerkers, hun familie en klanten wereldwijd een gezellig evenement.
Happy #Pride2017 to all our employees, their families and customers around the world! Today we're showing #applepride in SF, NYC and Toronto pic.twitter.com/ngM48Fy0Ws
— Tim Cook (@tim_cook) June 25, 2017
Eerder deze maand deed Apple het Pride Edition horlogebandje in de verkoop (€60), het speciale horlogebandje dat vorig jaar werd uitgedeeld aan eigen medewerkers die altijd trouw meelopen in de parades. Dit jaar kun je dus ook in Apple-stijl je steun betuigen. Een deel van de opbrengst gaat naar LGBTQ-organisaties.
Afgelopen weekend vonden er dichter bij huis ook evenementen plaats in Parijs, Madrid, Londen en Oslo. Overigens zullen we in Nederland nog tot 4 augustus moeten wachten totdat de Gay Pride-parade door de grachten vaart. Apple is een van de bedrijven die het meest actief is op het gebied van diversiteit en doet al jarenlang mee aan de parades. Ook Tim Cook loopt wel eens mee en zet zich persoonlijk in voor campagnes rondom gelijkheid. Hij benadrukt regelmatig dat Apple iedereen accepteert, ongeacht wie je bent. Apple protesteert als bedrijf regelmatig tegen wetgeving die discriminerend is voor LGBTQ’s.
https://twitter.com/Cryskal/status/879083474329587712
Marching down Apple style! #applepride #sfpride pic.twitter.com/J8F2Jpsl0F
— Stephen Andrew (@StephenAndrewXL) June 25, 2017
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Waarom de Europese verpakking van iPhones en iPads straks iets extra's krijgt (24-04)
- Apple krijgt 500 miljoen euro boete voor het niet naleven Digital Markets Act, maar gaat in beroep (23-04)
- Deze transparante AirPods kun je niet kopen (11-04)
- Opinie: Aankomende WWDC-keynote wordt belangrijkste Apple-presentatie in jaren (en dit is waarom) (13-03)
- Het einde van de vijftig tinten spacegrijs: overzicht van een van Apple's meestgebruikte kleur (06-03)
Utrecht heeft ook een variant en die is ook al geweest.
Moeten ze niet druk bezig zijn met Apple producten?
@Nick Seamore: Spreken is zilver …………..
Afijn, fijn dat Apple zich inzet voor diversiteit, en het niet (zoals vele andere bedrijven) uit commercieel belang.