Witte iPhone 4 duikt op bij Best Buy en Vodafone Duitsland
De witte iPhone 4 zou gezamenlijk met de zwarte iPhone 4 in juli vorig jaar op de markt komen, maar werd door Apple tot driemaal aan toe uitgesteld. Volgens de meest recente verklaring van Apple zal het toestel dit voorjaar alsnog op de markt komen. Nieuwe aanwijzingen spreken nu van 27 februari 2011 als mogelijke lanceringsdatum. Dit zou onder meer blijken uit de inventarislijsten van de Amerikaanse elektronicaketen Best Buy en de Duitse telecomoperator Vodafone.
Op een screenshot dat de website Mac Rumors in handen kreeg, is te zien dat zowel het 16 GB als het 32 GB-model opnieuw in de inventarislijsten van Best Buy zijn opgenomen. Het gaat bovendien om dezelfde SKU’s en modelnummers die de winkelketen eerder heeft gebruikt voor voorbestellingen van de witte iPhone 4.

Als verwachte datum dat de toestellen op voorraad zijn wordt 27 februari genoemd, iets meer dan vier weken vanaf nu. Het is echter niet duidelijk of Best Buy beschikt over informatie omtrent de verkrijgbaarheid van de witte iPhone 4-modellen of zich gewoon alvast heeft voorbereid op de door Apple aangekondigde verkrijgbaarheid in het voorjaar.
Engadget ontving afgelopen maandag ook enkele screenshots, maar ditmaal screenshots die de inventarislijsten van de Duitse telecomoperator Vodafone laten zien. Hierin worden eveneens de witte iPhone 4-modellen weergegeven. Volgens de ‘betrouwbare bron’ die de screenshots naar de site toespeelde, kunnen we de toestellen ‘spoedig’ verwachten. De 27e februari lijkt overigens onwaarschijnlijk als lanceringsdatum, omdat dit op een zondag valt. Apple lanceert dergelijke producten doorgaans op een donderdag of vrijdag, maar een dinsdag is ook niet uitgesloten. Deze dag kiest het bedrijf over het algemeen uit om nieuwe of vernieuwde producten in de online Apple Store te introduceren.
De animo voor de witte iPhone 4 is de afgelopen maanden aanzienlijk verminderd. Mensen die echt een iPhone 4 wilden, zullen inmiddels wel voor het zwarte model hebben gekozen. Onduidelijk is nog altijd waarom de lancering van het toestel precies uitgesteld is. Apple wil daarover niet meer kwijt dan dat de fabricage van de witte iPhone 4 moeilijker is dan werd verwacht. Volgens geruchten zouden er enerzijds moeilijkheden zijn met de fabricage van het glas en anderzijds kleurverschillen tussen de homeknop en de witte behuizing. Er werd zelfs gesuggereerd dat het toestel helemaal geannuleerd zou kunnen worden.
41 reacties
Pieter
Blijft een prachtig ding…
franzz
Ik zag ze toevallig bij coolblue ook al op de site staan vandaag:)
Martijn
Ziet er zeker mooi uit, zou toch leuk zijn voor de mensen die graag een witte uitvoering willen, maar wat er inderdaad ook al in het bericht stond, ik denk dat de mensen die een iPhone 4 willen, onderhand wel de zwarte uitvoering hebben gekocht.
JW
Hopelijk is ie er rond eind juli… Dan mag ik verlengen. En ik wil de witte. Zoóó mooi!! Heb nu een witte 3GS…
Herbie Brender à Brandis
Met een witte blijf je zitte, nou graag in dit geval! ;o)
Wendy
Superrrrrr,
Ik heb echt netjes gewacht op de witte versie.
Abbo is al sinds sept verlopen….
Nu alleen nog hopen dat het echt waar is 🙂
ALK
Ik mag bijna (vroegtijdig) verlengen, maar wacht zeker op een witte!
Gosat
@JW: Dan is de iPhone 5 al uit.
Donstil
Als Apple de eer aan zichzelf houd brengen ze deze helemaal niet meer uit. Gaat weer gezeur worden als ze dat alsnog doen.
bashb
Ik heb weken geleden al screenshots gestuurd van het bestelsysteem van Vodafone NL waarop te zien was dat er een openstaande bestelling was voor de witte iPhone 4. Jammer genoeg is dat niet op de frontpage gezet.
Ik heb gelukkig de zwarte, witte iphones nooit zo mooi gevonden en de witte i4 al helemaal niet.
lucien1966
ik zou kunnen gaan voor een witte iPhone 4, maar misschien dat er van de zomer een nieuwe iPhone versie uitkomt, keuzes, keuzes……ik bedoel geruchten, geruchten….
Elevator
Liever laat dan..
Michel Lusthof
Daarover is mij niets bekend, maar ik ga het wel even navragen.
chito
Huh bestaat er een witte iPhone 4? Eindelijk zeg
Offtopic aandeel Apple 7% gedaald mischien door de witte iPhone 4?
Artistik
Hopelijk komt ie niet, ik heb nu een witte iPhone 4 en nu is ie nog uniek
Rik
Zou deze witte versie ook meteen een verbeterde antenne hebben? Anders nog maar even een paar maandjes wachten op de ipone 5…
Robin
Heb een witte iPhone 3GS gekocht op de dag dat die uitkwam, zit totaal niet op een iPhone 4 te wachten, welke kleur dan ook, 2 jaar verder wil ik ook de telefoon van 2 jaar verder , iPhone 5 oid… Mij part een 4gs, mr niet hetzelfde in een ander jasje…
Bart Oving
Heb nu witte wrap er op.
Zelfs daarbij is iedereen verbaasd.
Laat hem nog maar even wachten 🙂
JSM
Ik stond vanaf het begin ingeschreven voor de witte iPhone 4. Sinds kort blijft T Mobile me bellen om te vragen of ik een zwarte wil omdat volgens hun de witte niet meer uit komt.. Ik blijf ze vriendelijk bedanken want als ik nu nog een zwarte haal kan ik beter wachten op de iPhone 5.
Ik hoop dat de datum klopt!
Mick
Denk dat ze bij de iPad 2 introductie de witte iPhone 4 als one more thing doen.
Julio
Beter laat dan nooit zou je denken… Maar nu is het voor mij niet meer de moeite om hem te kopen en lijf ik lekker bij mijn 3gs’je tot er een nieuwe uitkomt… Lijkt me sterk dat veel mensen deze gaan kopen aangezien hij een half jaar te laat is… Ze hebben óf een zwarte iphone 4 of ze wachten op de iphone 5… Slechte zet van Apple om hem alsnog uit te brengen…
lucien1966
Misschien wordt dit wel de nieuwe iPhone (5) 😀
Bryan30
Wat een hype over een kleur van een IPhone. Van mij part was de IPhone poepbruin. Er zit een hoes bij overheen en de kleur zie je dus niet.
Kokkie
Idd 😉
Wishal
Op me verjaardag ! Nou heb inmiddels al mijn zwarte iPhone 4 32GB als ik nou maar even had gewacht..
Remy
Wat is er leuk aan een witte iphone, visueel gezien leid een witte rand meer af dan een zwarte. Bij een filmpje zie ik liever een zwarte rand dan een witte, maar dat is mijn mening.
WvB22
Het is een prestige kwestie geworden voor Apple. Al moeten ze er verlies op draaien die witte iPhone die komt er. Als je zojuist 6 miljard pure winst hebt aangekondigd dan kan je wel een paar potjes breken. Alles beter dan de ‘afgang’ dat je een product aankondigt en vervolgens niet kan produceren. Zulk gezichtsverlies kan Apple makkelijk hebben want ze verkopen als een gek momenteel. Maar Steve is veel te trots hiervoor. Het moet perfect en het zal perfect. Al moeten ze miljoenen extra investeren.
Ginger
Er komt dit jaar geen iphone 5 uit. Zoveel is wel zeker. Zit er zelf ook niet echt op te wachten moey ik zeggen met mijn iphone 4.
lucien1966
En waar haal jij die wijsheid vandaan??
Apple740
Van de club van ongeruste iPhone4 eigenaren. 🙂 Als straks de 5 uitkomt met verbeterde antenne, dual core processor en 1080p camera dan is de iPhone4 in 1 klap redelijk antiek te noemen. De 4 gaat dan definitief de geschiedenisboeken in als het slippertje van Apple. “Weet je nog, die telefoon waar het bereik van wegviel als je ‘m verkeerd vasthield”. 🙂
Robin
Wel te weten dat elke mobiele telefoon last heeft van antennegate.
Teminste mijn htc heeft er veel last van.
Tot slot nog dit en waarom kunnen andere telefoon makers wel witte mobieltjes leveren .
Heeft iemand hier een antwoord op?
Thespirit
Het lijkt mij wel een teken dat de volgende iPhone uiterlijk bijna gelijk is aan de iPhone 4 omdat Apple toch zoveel moeite blijft doen om de witte voor elkaar te krijgen.
Dat doe je niet voor die “paar” iphones die je nu nog verkoopt voor de volgende generatie iPhone’s uitkomt maar wel als de volgende generatie uiterlijk bijna hetzelfde is.
Ik denk dus ( jammer genoeg ) dat we een soort 4GS krijgen.
doekoe
Toch leuk voor de mensen die hier op gewacht hebben. Heb zelf al een half jaar een zwarte iPhone 4 en ik vind het een fenomenaal toestel.
Ik zou overigens wachten op de iphone 5 die deze zomer uitkomt. Misschien zit daar ook wel een witte variant bij. Anders loop je na 5 maanden alweer met een verouderd toestel terwijl je abo nog 19 maanden loopt …
Arend
Vind een witte iPhone sowieso lelijker dan een zwarte
boogja
het blijft een mooi ding die witte!
ik heb nu een zwarte! en ben ik ook super blij mee hoor 😉
Ginger
Lol antiek? Laat me raden, jij bent eigenaar van een 3g? De iphone 4 is de meest vooruitstrevende iphone ooit gemaakt en bespaar me die flauwenkul over ern slechte antenne. Mijn bereik en ontvangst is nog nooit zo goed geweest tov die antiek voorgangers. 1080p camera? Gaaaap! Hahaha
Olga2000
Het blijft smaak kwestie, of je nou zwarte of witte mooier vindt. Ik vind witten mooier, maar ivm verlengen van mijn abo heb zwarte genomen. Als in feb. witte komt, tja, jammer… ik wacht zeker tot zomer om te kijken hoe iPhone5 eruitziet. En of er witte (of zilvere!) variant zou komen!
Ayyildiz
Ik vind dat wij eigenlijk best raar zijn. Ja ik wil de zwarte, nee ik wil de witte….
Ze zijn allebei gewoon hetzelfde, alleen de kleur is anders kom op man 😛
Ik wil zelf ook altijd de witte, maar waarom? waarom niet de zwarte? Op deze manier laat je handelaren alleen maar meer verdienen. Wil je een witte? dan moet je XX euro extra betalen wordt er gezegd.
En ik wacht wel op de ‘iPhone 5’, je bent stom als je nu nog een witte versie van iPhone 4 wilt kopen terwijl ze waarschijnlijk met de 5e versie zullen komen.
Marciano
Jij hebt em niet kennelijk 🙂
Hendrik
Het gaat er niet om hoe de iphone 4 werkelijk is, maar de mediaberichten die ermee gepaard gaan/gingen. In dat opzicht is het goed mogelijk dat de iphone 4 toch als het slippertje van Apple de boeken in gaat. 🙂
Rmverbaan
@Apple740
Het antenne probleem hebben we nooit gehad in NL, het Nederlandse netwerk loop qua kwaliteit voor op dat van Amerika. Tevens staan onze netwerkmasten zo dicht op elkaar vergeleken met Amerika dat onze dekking ook veel beter is. Tuurlijk elk toestel wat je op een bepaalde manier vast pakt zal minder singaal ontvangen dan normaal maar daar merk je totaal niks van…