iExpander geeft iPhone betere batterij, betere flitser en geheugenkaartslot
De iExpander is een iPhone-hoes die de iPhone op allerlei punten probeert te verbeteren: een betere batterij, een sterkere flitser, verwisselbaar geheugen… en hij beschermt je iPhone ook nog tegen schokken. De iExpander is gemaakt van nylon, dat versterkt is met grafiet. De hoes is duurzaam en flexibel maar maakt je iPhone wel iets dikker: 6,33 mm om precies te zijn. Er zit een reservebatterij in, een extra sterke flitser en een geheugenkaartslot voor microSD-kaartjes tot 64GB. Handig dus voor mensen die een iPhone met een iets te lage opslagcapaciteit hebben gekocht en geen zin hebben om te upgraden.
Je koopt de iExpander als je minimaal 75 dollar investeert bij Kickstarter. iExpander heeft op Kickstarter het beoogde doel van 125.000 dollar aan investeringen al binnengehaald, dus het is vrijwel zeker dat de hoes geproduceerd gaat worden. Op het moment van schrijven staat de teller op 127.000 dollar. Handig is dat je niet wordt opgescheept met een hoesje voor de iPhone 4 of iPhone 4S, want omdat het product de komende maanden gemaakt gaat worden kun je ook al kiezen voor een iExpander voor de iPhone 5. Een adapter van Lightning-connector naar 30-pins connector zit ingebouwd.
Meer info: iExpander op Kickstarter

27 reacties
iMario
Grappig filmpje, je zou bijna denken dat het Apple zelf is… Toch zit ik altijd weer met het probleem dat cases je iPhone zo groot en dik maken… Hou ‘m lekker iNaked… 🙂
rob
Iets dikker is op de foto wel heel veel dikker.
Rob
Ziet er leuk, uit.
Maar wat me vooral boeit is het feit dat de foto- en videokwaliteit zoveel toeneemt zodra er meer ledjes aanwezig zijn.
Apple: Opkopen dat bedrijf en zorg ervoor dat de iPhone 5S ook 9 ledjes heeft.
Voor de rest ziet de iPhone er niet meer uit, groot en lomp.
Leuke ideeën maar niet echt praktisch. Je kan altijd een externe accu meenemen mocht je het nodig hebben (vakantie, festival etc).
BigY
Het ziet er inderdaad niet uit zeg. En hoe gaat de 64GB aan extra geheugen gezien worden door iOS? Lijkt me niet dat je er apps op kunt zetten.
pablo
Maar hoe krijgen ze die 2e batterij % in het scherm?
[Edit] Staat op hun site..
Ronald
Die ga ik dus echt wel aanschakken, deze mensen slaan meerdere vliegen in 1 klap, het kost iets maar dan heb je ook iets; en de adapter twv 30 euro hoef je niet aan te schaffen!
Mark
Neh, te dik voor mij.. ZO te zien ongeveer 3 keer zo dik!
JohnnyricoMC
De batterijmeter tot daar aan toe, maar hoe precies gaat ‘ie met het extra geheugen om, al dan niet met jailbreak?
Renziozo
Haha dat filmpje helemaal gekeken ze proberen zeker Apple keynote na te doen :p maar dan slechter , ding lijkt me wel handig alleen heb je zo mooi dunne telefoon vereuk je hem met zo’n dik lelijk blok eronder maar voor vakantie zeker handig
Ron Putters
Leuk gevonden maar wel jammer dat je hem nu niet meer in je dock-station of lader in de auto kunt plaatsen. Tevens past hij ook niet meer in een beschermhoesje.
Het een maakt het ander stuk, jammer.
Steve
Interessant voor als je weg van huis bent!
Heb ook een extern batterijcase wel iets minder dik. Maar voor met de micro sd kaart is dit wel handig.
FreBo
Veel reacties zeggen hier dat hij er groter uitziet. De iPhone 5 is van zijn eigen al groter dus …….
Ryan
Ibaksteen zou ik hem noemen
Dekon
Met groter bedoeld men dikker. De 5 mag dan groter tonen,hij is een stuk platter en lichter dan de 4.
Ontopic: lelijk, dik, vernietigd heel het het mooie design van je iphone.
Hautje
LOMP!
as3
Ik vind het sowieso al erg dom dat ze hier eens aan beginnen. Waarom echt?
Mensen die per se een removable battery willen, of een telefoon die compatible is met externe m-SD kaarten zullen soweiso al niet de iPhone overwegen.
Om er dan zo’n ongelofelijk lelijk hoes voor te maken, tja, doe het dan maar niet.
rick
bijna elk kickstarter project heeft zo’n muziekje he..
ik mot nog maar ff zien hoe het gaat werken
Geert
Mij valt op dat de luidsprekers onder geheel bedekt zijn. Is daar aan gedacht? Weet iemand dit? Verder lijkt het me wel een aardig product.
jan
Jaaaa, ’t is maar 6,3 mm dikker. Moet je het filmpje goed bekijken. Er komt een schuifmaat aan te pas.
In het wit met een zwarte iPhone ziet het er niet uit, maar zwart op zwart is zeer oké.
Ik heb er dus een besteld, hebben onder tussen 3 iPhone 4s-sen in huis, dus komt altijd wel van pas. Die extra geheugen voor foto’s en andere bestanden is erg welkom.
PeerSientje
Even los van mooi / niet mooi zo’n case om je iPhone:
stel je hebt anders +- 4 of meer aansluitingen te vervangen “Lightning-connector naar 30-pins” (auto(‘s), woonkamer, slaapkamer, werkplek, etc.): lijkt me dit goedkoop en biedt het nog wat extra’s. Ben benieuwd …
jan
Als je goed kijkt dan zie je boven op de case 2 sleuven voor de speaker en de mic.
seminifeer
Hoe maak je een mooie telefoon lelijk…..fffff
Rummy
Ik zou zeggen: koop een fototoestel.
xDimitrii
Ze kunnen hun product beter The iBrick noemen….
djeete
Dit vindt ik wel heel interesant 64g erbij loool.Extra batterij ook loool!
En al de de rest die dit niet willen koop dit gewoon niet en zaag er ook niet over dan. This ook nooit goed.
Bert
Tja, de 1 gaat voor mooi, de ander heeft liever maximale functionaliteit…
Lucsje
Oppassen met kickstarter
Heb vorig jaar de loop besteld en wacht er nog steeds op