Aanbieding: iPad 3 Wi-Fi + Cellular 64GB voor 600 euro
Koopjessite 1DayFly verkoopt vandaag de iPad derde generatie met 64GB opslag en mobiel internet voor slechts €599,95. Het betreft een witte variant van de iPad, die op het moment in het merendeel van de winkels niet langer nieuw verkrijgbaar is: Apple introduceerde in het najaar van 2012 namelijk al de iPad vierde generatie.
Dit aangeboden model wijkt qua specificaties alleen niet extreem veel af: de iPad 3 heeft een A5X-processor en een 30-pins-aansluiting, terwijl de iPad 4 al een A6X-processor en een Lightning-poort heeft, maar beide iPads hebben een Retinascherm met een resolutie van 2048 bij 1536 pixels.
1DayFly zegt dat de iPad derde generatie een 4G-ontvanger heeft, maar een kleine kanttekening is hierbij wel op zijn plaats. Hoewel de iPad 3 met 4G-netwerken in Amerika werkt, doet hij dit niet met het 4G-netwerk dat op het moment in Nederland wordt uitgerold. Je kunt wel gewoon met het Nederlandse 3G-netwerk verbinden.
Apple zelf verkoopt de iPad derde generatie niet meer, maar de iPad 4 met evenveel geheugen en mobiel internet kost op het moment 835 euro. Bestel je de 600 euro kostende iPad 3 bij 1DayFly voor 16:00 vandaag (donderdag 30 mei), dan belooft de koopjessite dat hij morgen nog bij je arriveert. Ook kun je rekenen op twee jaar garantie.
Meer informatie: 1DayFly
4 reacties
Mafkaan
Helaas heeft 1dayFly nog nooooooit op de voorgestelde leverdatum geleverd in mijn ervaring.
Jack black
Te duur voor een oud ding
Ronald1959
Ik heb de ipad 3 16gb en zou hem zo werr kopen.
Mooi koopje. Zou hem wel willen hebben.
Freddie
Ik doe het nog wel met mij Ipad 1 64 GB wifi
is nog oke