New Year’s App Blowout: korting op iPad-games en -apps
Het is de derde keer dat de New Year’s App Blowout wordt georganiseerd, een kortingactie waarbij een aantal gamesontwikkelaars samenwerken. Via de website newyearappblowout.com kun je zien welke games met korting of helemaal gratis te krijgen zijn. Er zitten ook een paar apps tussen die voor iPad-gebruikers interessant zijn, zoals DisplayPad (van €3,99 voor €2,39).
Met deze app kun je je iPad als tweede scherm voor je Mac gebruiken. Bij de games heb je de keuze uit titels als Air Battle of Britain HD (voor €3,99), Puzzle Penguins (€0,79) en SteamPunk Hockey HD (€0,79 – zie foto hiernaast). Dit is een game waarbij je met maximaal vier spelers en vier discs tegelijk kunt spelen. Bijzonder aan deze game zijn de grafische achtergronden en de muziek van MorningDew Media.
Alle kortingen gelden 48 uur, van 31 december 2010 tot en met 1 januari 2011.
Meer info: http://newyearappblowout.com/
Deze lijsten zijn gebaseerd op afgelopen week. Een aantal van de toen gratis apps heeft inmiddels weer een prijskaartje.
10 reacties
wverveer
Die DisplayPad zou weleens super kunnen zijn…
kan ik gewoon, in de tuin, bed blijven werken…
door alleen het ipad scherm te gebruiken…en de monitor..laat ik dan lekker op mijn bureau staan…
erik
Dan kun je beter een VNC app downloaden. DisplayPad is namelijk, zoals de naam al zegt, alleen een display!
Nati
DisplayPad is €2,39 in plaats van €1,99.
DK
@Nati: je kunt toch gewoon je menu balken in de iPad display slepen en vanaf daar werken?
Djester
Moet je toch je tuin of bed uit, om de menbalken naar het goeie scherm te slepen 😉
Zoals aangegeven: een VNC-server is ervoor gemaakt.
Henk Schaap
Ik heb DisplayPad gedownload. Daarna werd de MacBook Pro opnieuw opgestart. Vervolgens werd ik getrakteerd op een smerig en vet lettertype.
In het menu wordt geen iPad weergegeven.
Iemand die dit probleem herkent?
Jan
Werkt dit ook voor windows
cAskraker
ik zou het graag andersom zien: mijn iPad-inhoud op de iMac kunnen tonen. Dan is het namelijk ook mogelijk om daar op de Mac een video-opname van te maken en kan ik zonder te jailbreaken tutorial video’s van de iPad maken. Weet iemand hoe dat kan?
Vincent
Heb het dus even geprobeerd, maar je kunt bij de beeldscherminstellingen er ook voor kiezen om de beeldschermen te syncen. Geen balken slepen maar gewoon alles op je iPad scherm, zelfs je Dock.
Dk
@cAskraker: Daar ben ik ook benieuwd naar!