Twee aparte wallpapers voor de iPhone
Wallpapers zijn er te kust en te keur, maar hier zie je twee die in de categorie ‘apart’ vallen. Mensen die dol zijn op de houten boekenplank van applicaties als Classics en iBooks kunnen hetzelfde uiterlijk realiseren met de boekenplank-wallpaper van Jeff Broderick (links). De boekenplank is leeg, maar de icoontjes verschijnen precies op de juiste plaats, zodat het lijkt alsof ze op een plank staan. De Tranquil Wallpaper (rechts) kwam ik een paar dagen geleden al tegen. Niet praktisch, wel apart.
Installatie-instructies: bekijk dit artikel op je iPhone, tik op het gewenste plaatje om naar het origineel te gaan. Druk daarna met je vinger een paar seconden op de afbeelding om de afbeelding op te slaan. Via Instellingen > Achtergrond > Filmrol kun je vervolgens de afbeelding instellen als wallpaper.
De linker wallpaper is in groot formaat beschikbaar voor de iPhone 4, de andere is alleen in het standaardformaat van 480 x 320 pixels te krijgen.


40 reacties
Kaj Laurent
Die rechter is echt onduidelijk.
Dexizzle
Haha die rechtse kom ik echt geen wijs uit!
Dennis de Jong
Rechts is leuk als unlock pagina.. Verder .. omg!
Goed bedacht trouwens 😉
Nielson
Die rechter is momenteel mijn lockscreen!
Ziet er wel kicke uit!
Stan
Cool!
Bill
foto met alle icontjes als lock screen in beetje onscherp…klopt dit? 🙂
Gonny van der Zwaag
@Bill: Op de iPhone ziet het er wel scherp uit (tenminste bij mij).
Niels
Deze is net een stukje mooier:
http://browse.deviantart.com/?q=iphone%20wallpaper&order=9&offset=48#/d2p28lx
Bill
yep, werkt nu wel, foute format….Thanks 😉
@Gonny van der Zwaag:
bartjuhhh
Bij mij als Lock screen ook
donstil
Jammer dat de rechter niet beschikbaar is in 940x…. Had wel leuk geweest voor het lockscreen
@Bill: Ooh die is ook erg leuk ja.
Lennart
De “save as” dialoog komt niet te voorschijn in jullie app van iPC. Wel in safari zelf..
Maxx
Geniaal die rechter heb hem gelijk ingesteld! 😛
sasf
kots en kots
ray1618
haha die rechter ziet er niet echt handig uit 😀
Quido van Hien
Hier heb je nog een leuke:
Klik
Klik
Klik
Groen Klik
Geel Klik
Hopelijk vinden jullie deze ook nog leuk om te proberen.
rob
Ja, als lockscreen werkt ie wel, die linkse, maar dan met een lege plank. Maar als achtergrond niet want ik heb een 3G, realiseer ik me net.
Freek
Bedankt Guido, die zijn écht mooi!
Sietse
Kan het ook op je ipod?
iMakker
Ik begrijp niet waarom op al die demo schermafbeeldingen het icoontje van Mail steeds 10tallen tot meer dan 100 ongelezen emails weergeeft.
Waarom dan een iPhone als je ze toch niet leest??
Sem
Omdat ze niet interessant zijn of je hebt ze al op de pc/mac/ipad gelezen?
Vishu
photoshop is wel een uitkomst voor me..
draai btw nog steeds 3.1.3 met een bg apptweak. Daarbij kan je een aparte bg hebben voor je lock en desktop bg. Ios4 zorgt ervoor dat mn 3g in coma mode raakt bij autolock. kinda frustrating.
Beppie38
Waar kan ik de rechter wallpaper vinden?
Is deze ook geschikt voor 3Gs?
Dre
@Quido van Hien: wow is dat de resolutie van de iPhone 4? Echt mooi!
DON
dat werkt niet bij mijn Heb IPHONE gS3
iPeppel
Rechter is leuk.
Nou nog een keer een unlock scherm waarbij alle (standaard) apps als het ware zijn losgeraakt en onderin het scherm op een hoop zijn terecht gekomen.
A la JellyCar dus.
iphonegek
@Niels:
hoi Niels, die van jou ziet er idd heel mooi uit. Maar ik krijg em niet binnen. Hoe doe ik dat?
Kim
En dan die bieb even bewerken naar een antraciet kleurtje en hij is helemaal goed 🙂
PeerSientje
Weet iemand of je de map “Wallpaper”kan leegmaken en/of kan aanvullen?
– de wallpapers die er standaard in staan, kunnen wat mij betreft namelijk weg, nemen alleen maar ruimte in beslag
– soms wil ik ff wisselen van wallpaper, als ik die foto’s vanuit mijn iPhone in de ‘wallpaper map’ kan zetten scheelt dat weer. (nu maak ik via de compu een apart wallpapermapje aan, maar vind ik omslachtig)
don’t ask me waarom ik soms wil wisselen 😉
EDIT: @Mod: ik weet dat vragen normaal op forum gesteld moeten worden, echter leek me bij dit artikele wel ok; indien dat niet zo is, hoor ik dat wel.
Wof
Dat linker screenshot is op het juiste tijdstip gemaakt! 😀
Emile
Ik wil ze allebei binnen halen helaas zonder resultaat :-(. kan iemand ze ff door mailen?
H@RM
Nog een hout-wallpaper gevonden:
1. Download gratis ‘Foodspotting’
2. Neem een snapshot van het (korte) laadscherm
3. Open fotobieb
4. Zoom iets in met pinch om provider, klok en batterijstatus weg te halen
5. Nogmaals snapshot nemen
6. Instellen als wallpaper
mhoutman
voor de liefhebber:
http://mantia.me/wallpaper/
n.b. als je een crop maakt van “horde” heb je een mooie donkere achtergrond voor de iPhone:
http://www.flickr.com/photos/drbarnard/4740383316/
Maarten
Van die laatste afbeelding valt mij op dat er nog het oude rekenmachine logo/afbeelding/je-weet-wat-ik-bedoel-;)
patrick
als je echt mooie wil vinden moet je zeker hier eens kijken
http://idesigniphone.com/
joostdh
De rechter wallpaper (tranquil) is van de amerikaanse blogger Kottke.
Ruben.cc
Misschien een leuk idee voor iPhoneClub. Een soort contest om dit soort “passende” wallpapers te maken? 🙂
H@rm
@Quido van Hien:
Thx voor de hout-wallpapers!
Ridder
Tja, was mij ook niet helemaal duidelijk…maar ik heb de link van deze pagina naar mezelf gemaild en toen op de tweede link van Quido (is ook een houten boekenkast) geklikt (op iPhone) en die ” afbeelding bewaard” en later bij filmrol als achtergrond ingesteld……
Het zal best wel eenvoudiger kunnen, maar het werkt voor mij….
Voor Niels zijn wallpaper: jpg’s downloaden op je PC/Mac en doormailen naar jezelf en openen op iPhone….
Nogmaals…zal best sneller en eenvoudiger en beter kunnen…..but this did the trick for me!
Gonny van der Zwaag
@Sietse – iPod touch wel. Andere iPods niet.