South Park maakt parodie op iPad-reclamespot

South Park heeft een parodie gemaakt op Apple's reclamefilmpje van de iPad. In de filmpjes is het geluid hetzelfde gebleven, maar met andere beelden.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

south park appleEen paar dagen geleden kon je op onze site de iPad-commercial ‘iPad is musical’ bekijken. South Park heeft nu een parodie erop gemaakt, met dezelfde muziek maar met andere beelden. Uiteindelijk is het een promotie voor South Park zelf. Het filmpje is van matige kwaliteit omdat het met een videocamera is gemaakt. South Park maakte ook al eens een parodiefilmpje over de Get a Mac-reclames van Apple.

Reacties: 7 reacties

  1. Dit is toch geen parodie??
    Het is een gejat muziekje en hetzelfde gebruik van tekst.
    Maar verder??
    Dus als ik ergens een muziekje van jat en daar een ander filmpje onder hang, maak ik een parodie?
    Ik heb daar toch een heel andere definitie voor.

  2. Ik kan het slecht verstaan, maar volgens mij is dit geen parodie….

  3. Ik vind het wel grappig:) In Amerika mag dit allemaal dusja:P dan maar op Jou Buis die filmpjes kijken:P

  4. Die van Get-a-Mac is niet van de makers van South Park zelf, dat is aan alles te zien maar vooral te horen.

  5. Het is meer een knip oog naar…

  6. “South Park maakte ook al eens een parodiefilmpje over de Get a Mac-reclames van Apple.”

    … Nee. Dus niet.

  7. @sjone: Ik wilde precies het zelfde zeggen, als je het filmpje bekijkt en de bijschriften leest weet je dat het een fan project is.