Publieke beta van multitasktool ProSwitcher beschikbaar (jailbreak)
Het project om gratis grafische multitasking mogelijk te maken op de iPhone en iPod touch genaamd ProSwitcher, waarover we eerder al een preview schreven, is per direct beschikbaar als publieke beta. ProSwitcher is een door Palm Web OS geïnspireerd project van de ontwikkelaars chpwn en Ryan Petrich waarvan de broncode beschikbaar is onder de onder de LGPL-licentie.
De versie die beschikbaar is gemaakt is versie 0.7.3. Ondanks dat het officieel een beta betreft, blijkt de applicatie net zoals de eerdere versie die door ons getest is opvallend vloeiend en stabiel tijdens het gebruik. Als je bugs tegen komt tijdens het gebruik van ProSwitcher kun je deze met de ontwikkelaars delen via de Github-pagina van het project.
Ten opzichte van de versie die we voor de preview hebben getest zijn er een aantal opties bijgekomen in het menu instellingen. Het gaat meer specifiek om de opties Show Default Apps, Corner Radius, Cards Visible en Activation Methods. Ook zie je nu de zijkanten van de zogenaamde cards in het overzicht van de processen die op dat moment op de achtergrond draaien.
De beta versie 0.7.3 van ProSwitcher is gratis te downloaden via de repository http://booleanmagic.com/repo
35 reacties
stefkee
Direct uitproberen!
AT&ME
Jeee! Gelijk ff binnenhalen
lennart hendriksma
@stefkee, AT&ME:
werkt het een beetje?
Gijsberts
Werkt erg goed op de iPhone 2g! Helaas zit er geen -favourites- optie in, dus zelf blijf ik liever bij Kirikae. Op de ipod van mijn minder eisende vrienden zal deze super gebruiksvriendelijke hack zeker komen te staan 😉
Boyen
Cool, maar het kan enkel Mail, iPod, Safari multitasken, andere apps sluiten zichzelf af bij het activeren van de tool.
Gijsberts
@Boyen:
Je moet deze app gebruiken in combinatie met Backgrounder. In backgrounder stel je in dat je Backgrounder wilt activeren doormiddel van een andere app..
sNicker
Wil dit graag proberen met m’n 3GS, maar helaas niet untethered te jailbreaken 🙁
Ik wacht dus (helaas) nog even. Hoor wel graag reacties van anderen 😀
NesCio
perfecte app, werkt op mijn 3gs goed.
@Gijsberts: tnx voor de backgrouder tip!
Ik heb max. 3 cards, klopt dat (vind ik weinig eigenlijk)
ciao
Boyen
@Gijsberts: Thanks, idd!
Ik raad iedereen aan om via SBSettings proSwitcher, Backgrounder te bedienen. Dan kan je ALLES multitasken!
Emile
Nee klopt niet. Ik heb er nu 5.
ProSwitcher werkt perfect icm backgrounder. So far so good. Aanrader dus
iMick
Ik gebruikte voorheen processes in sbsettings om m’n apps te sluiten en had niet verwacht dat ik dit zo hard nodig had. Staat nu op me dubbel click home en werkt echt perfect (op paar crashes na) en start super snel op. Zeker downloaden als je een jailbreak hebt. Bedankt devs.
dualband
waarom gebruiken met Backgrounder?
Ik zou alleen deze willen en dan ook de niet apple apps multitaksen!
Komt dit er?
JWVD
Je hebt Backgrounder nodig om ook andere apps in de achtergrond te laten draaien.
dualband
Ik dacht dat proswitcher alleen genoeg was om applicaties op de achtergrond te laten draaien.
Wellicht dat straks alles met proswitcher kan en je geen backgrounder nodig hebt 🙂
NesCio
Mijn 3 cards (00:25) is opgelost
met dank aan jullie!
Moet nog wel wennen om via ProSwitcher de apps af te sluiten. Backgrounder helpt daarbij als je onder [global] “Batch” ON zet. Je ziet dan op je SB een zgn batch op draaiende apps, vind ik erg handig iig.
cIao
Erwin
Jongens….
Misschien een domme vraag maar hoe kom ik bij de instellingen van ProSwitcher?
Groetjes Erwin.
ASN
Ga naar de instellingen menu van je iPhone en scrol een beetje nssr beneden…Ta-da!
Erwin
Oh shit, bedankt ASN
Dat ik daar niet zelf opgekomen ben..PPffhhh 😉
Ben nog niet zo lang wakker, laten we het daar maar op houden.
Gr Erwin.
Roger
@Erwin: Gewoon in het menu van je instellingen… daar iets naar beneden scrollen en je vind je settings voor ProSwitcher
Draicon
Had Backgrounder al op mijn iPhone staan, maar heb hem nooit echt gebruikt. Nu met ProSwitcher wil ik hem wel graag gaan gebruiken.
Ik las enkele comments dat ik via Backgrounder ProSwitcher ook moet aan vinken, alleen vroeg ik mij af waar dat staat? Ben net wakker dus kan daar aan liggen waarom ik het zelf niet gevonden heb. 😛 Moet ik verder nog via Instellingen -> ProSwitcher iets veranderen? Ik wil graag meerdere apps kunnen gebruiken, namelijk 5 of meer.
Kan iemand deze n00b even verder helpen. 8-|
dyontje12
hoe zet ik proswitch op me ipod
want als ik cydia open en dan op zoeken en dan proswitch in tike vindt hij niks
Mattias
Wat is er meer aan proswicher dan alleen backgrounder?
tomtom100
Eerst de repo toevoegen (staat onderaan het artikel).
Tripple
Blijkbaar lukt copy/paste naar Cydia niet 🙁
Verder is deze hack super, wel een beetje zoeken naar de beste instellingen.
Robe187
kzie nergens deze toggles in cydia? Via welke repo heb je deze?
belgiumiphone
hoe stel je dat in in Backgrounder? Is het dan niet nodig de dubbelclick te doen om een applicatie op de achtergrond te doen draaien?
Hoe kan Backgrounder bediend worden via SBSettings?
VonZescao
Nu 3x geprobeerd te downloaden en ik krijg ofwel host unreachable of posix time-out wanner het dowloadprocess begint/aan het laden is…
PERFECT
Perfect vooral met backgrounder alleen 1vraag: ik heb altijd telefoon erin staan en als ik dat uitschakel kan ik ook geen safari enzo meer zien kan dit anders of niet
ProGunNL
wat is deze app vet! thx net wat ik zocht
Nick
Werkt Prima
Evertjan
Bij mij verandert deze app (welke overigens echt super werkt) de animatie bij het openen van een applicatie.
normaalgesproken wanneer je een applicatie opent wordt je achtergrond zwart (dus icoontjes verdwijnen) en tegelijkertijd komt de applicatie omhoog.
met deze app geinstalleerd blijven de icoontjes staan en ziet het er echt een stuk (vind ik ) lelijker uit / onoverzichtelijker.
Ik wacht eff totdat dat verbetert is!
Ron
Van Backgrounder merk je toch niets. Je verbergt desnoods je icoontje van Backgrounder via SBSettings. Proswitcher doet wat het zegt: je wsitcht tussen programma’s, het geeft niet aan dat je ze ook daadwerkelijk op de achtergrond laat draaien, beide programma’s vullen elkaar perfect aan wat dat betreft. iMick –> goed idee om Proswitcher te laten starten door dubbelklik op homebutton. Als je de icoontjes van backgrounder en proswitcher beide verbergt lijkt het net of het een standaard iPhone feature is.
Super handig en inderdaad retesnel. Geweldig uitgevonden.
Sergio
Ik zie hem niet in Cydia, en via die linkd ie hier staat, hoe moet ik dat erin doen dan? ik snap t niet.
Moto
@Tripple: Nog een domme vraag: ik zoek me suf naar info hoe ik een repository installeer – weet iemand een goede handleiding?
marcel
vraagje,
Weet iemand of de onderste balk met meerdere icoontjes ook bestaat, ziet er nl wel gaaf uit ? Dit zit blijkbaar niet in proswitcher terwijl deze altijd wel zo wordt afgebeeld.