Gorilla Glass-maker toont touchscreens van de toekomst
Toen de iPhone op de markt kwam, betekende dat een enorme opleving in het gebruik van glas. Plastic schermen van smartphones werden vervangen door glas. Daar profiteerde ook Corning, gespecialiseerd in Gorilla Glass van mee. Deze fabrikant heeft in een filmpje haar toekomstvisie uiteengezet. In de toekomst zijn tablets zo gangbaar dat we ze voor alles gebruiken. Zonnepanelen zien er dankzij Gorilla Glass beter uit en artsen kunnen via een Minority Report-achtig scherm allerlei gegevens opvragen.
Via ons Twitter-account @iPhoneclub noemden we onderstaand filmpje al even als kijktip, maar hij is eigenlijk zo interessant dat hij wel een apart artikel verdient. Wat nog resteert is de vraag of de huidige Apple-producten Gorilla Glass gebruiken. Op de Gorilla Glass-website wordt Apple niet genoemd, maar het bedrijf meldt erbij dat vanwege geheimhoudingsverklaringen niet alle producten worden genoemd – typisch iets voor Apple. Afgelopen januari liet Corning op de beurs CES de nieuwste variant van Gorilla Glass zien. Versie 2.0 is nog dunner, nog lichter, toont fellere kleuren en is aanraakgevoeliger.
25 reacties
Nigel
Nog wel erg futuristisch, en erg duur om te realiseren.
Henk
@Nigel: Er staat toch duidelijk ‘Deze fabrikant heeft in een filmpje haar toekomstvisie uiteengezet.’
DutchMob
Uitgebreide maar indrukwekkende demo. Kom maar op met de toekomst.
Vav
Ik zie de toekomst al voor me… Kindje wordt geboren en huppa een tablet erbij, want tja zonder tablet geen identiteit.
Maar verder een leuke filmpje
Milli
Mooie IpadX 🙂 die zou ik zo kopen. Leuke future film. Beloofd wat. Misschien over 50 jaar als ik er dan nog ben.
alexjeee
Wooooow en nu ff aan de minuten denken: heeeeel veel schoonmaken, vreselijk duur, alles maar dan ook echt ALLES is van glas & een iPad en Samsung tablet werken vast niet zo mooi samen… Dus of er is 1 bedrijf die ALLES maakt dus word het vreselijk duur, of het werkt niet allemaal zo mooi samen.
sjoukje
Geweldig! Ik kan haast niet wachten. Hopelijk wel jailbreak glas.
de vries
Wat kost aandeel glassex ??
dmr
Voorlopig ziet het er uit dat ik niet de dingen ga mee maken wat in de demo te zien zien. Wat erg jammer vind natuurlijk. Maja sommige mensen hebben de dingen die wij nu hebben ook niet kunnen zien. Bv mijn prachtige iphone
Runny
Gaaf!! Laat maar komen!
hmmmz
Wie weet binnen 5 jaar al! Het gaat allemaal zo snel. Je zou echt voor gek verklaard worden als je 12 jaar geleden het over de iPhone en de mogelheden daarvan zou hebben gehad.
Jaha, en rond 2036 vliegen de auto’s rondom om ons oren 😉
smily
Studeren is niet meer nodig voor glazen wasser te worden haha
maurie
Ziet er erg gaaf uit, vries mij maar in tot het er is haha
rick
@milli: je kan je daar nog wel eens op verkijken 😉 let op mijn woorden. Dit is er niet pas over 50 jaar.
Bluebird
Ik wou dat ik dan geboren was!
Antony
Dat ze maar opschieten met die ontwikkelingen, ik kan er niet op wachten…..geweldig, ik zou er een fortuin aan uitgeven.
Daejji
Supergaaf allemaal..en die kant gaat het ook echt op denk ik met de meeste dingen die je ziet in het filmpje. Zo gaaf.
Jasper
Zouden ze al iets hebben tegen de vingerafdrukken?
Beebs
In de biografie van Steve Jobs staat vemeld dat het voor de iPhone werd gebruikt. Gorilla Glass was tot dat moment eigenlijk een afgeserveerd product.
bodylove
In een andere filmpje geven ze aan dat het binnen 5jaar voor ons beschikbaar zal zijn.
Check dit toekomstfilmpje.
Duurt 7 min maar echt de moeite waard daar zijn nog een stapje verder.
Arthur Alexander Hofman-Klünder
Ik ben fan sinds ‘A Day Made Of Glass’. Dit gaat het worden. Ik vind de technologie nu al bijzonder in bijvoorbeeld de BMW. En schoonmaken? Wie doet dat nog zélf? 😛
Ik ben er klaar voor! 😀
That's me
Hum, ik denk dat ik glazenwasser wordt !
Scheerschuim
Inmiddels geleerd dat de toekomst niet zo snel gaat in de richting die je dacht. Er stond echter iets totaal anders te wachten om de hoek. 2000 bracht geen vliegende auto’s en helikopters binnen ieders bereik maar wel internet wie had dat voorspelt
Nu borduren we voort met een toekomst visie die in het verlengde ligt van de huidige toegepaste technologie maar er zal wel weer iets totaal onverwachts om de hoek liggen.
Ik ben benieuwd het is zeker een leuke toekomst visie vanuit ons huidige perspectief.
jordy
Geweldig.. Mind blowing filmpje..
Fantasie prikkelend
idj
toekomst? ik zeg juli dit jaar! 😉