De CEO van France Telecom, heeft wel een idee wanneer de iPhone 5 komt. Op 15 oktober 2011 is het zover, zo beweert Stéphane Richard. Waarom Richard zijn mond voorbijpraat is een raadsel, maar we mogen er vanuit gaat dat hij als topman van een groot telecomconcern meer weet dan de doorsnee analist of journalist. “Als ik geloof wat ik gehoord heb, wordt de iPhone 5 uitgebracht op 15 oktober”, zei CEO Stéphane Richard, die wel vaker in de publiciteit komt vanwege opvallende uitspraken.
Waarom zouden we Richard moeten geloven? Misschien omdat hij wel degelijk over insider-informatie beschikt. Vlak voor de lancering van de iPad onthulde hij bijvoorbeeld dat Apple bezig was met het ontwikkelen van een tablet met webcam.
Eerder vertelde hij ook dat Apple plannen had om over te stappen naar ingebouwde simkaarten met de naam e-SIM. De operators waren het er niet mee eens en Apple besloot zich aan te sluiten bij een initiatief van de operators om een nieuw type simkaart te ontwikkelen. Er zou een plattere en kleinere iPhone met een nieuw type simkaart op de markt komen, beweerde de topman. Een topman van AT&T bevestigde later dat er wordt nagedacht over een nieuw simkaartformaat.
Richard doet vaker uitspraken waar Apple niet blij van wordt. Hij was prominent aanwezig in het groepje operators, dat geld van Apple wilde hebben om de kwaliteit van de telecomnetwerken te verbeteren.
Toch is de datum van 15 oktober nogal vreemd: het valt op een zaterdag en dat is geen gebruikelijke datum voor Apple om nieuwe producten op de markt te brengen. Eerdere lanceringen van de iPhone vielen op een donderdag of vrijdag. Daarom wordt 14 oktober ook gezien als een mogelijke datum, net als 7 oktober, een week eerder.
Bron: Mac4Ever (Franstalig)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Geduldig afwachten, al is m’n geduld bijna op. Binnenkort uitnodigingen voor het ‘Fall Event’ ?
@Benito Guarneri: Fall event?
Dan kan ik niet monsieur Richard….ik heb zaterdags wat anders/beters te doen. Ik heb 5 & 12 oktober afgeblokt in mijn agenda.
We hebben een goede en betrouwbare onderzoeker nodig, woonachtig in de buurt van San Francisco, die wat telefoontjes wil plegen of er rond deze data mogelijke conferentiecenters zijn die een verdachte reservering genoteerd hebben staan van een bepaald bedrijf wat doet in fruit o.i.d.
Jaaaaaa datum nr 14 deze week.
Tof, nog ff en je weet zeker dat de goede erbij zit.
Goed man.
Ik neem aan dat Apple de nieuwe iphone ‘groots’ aan gaat kondigen?
Dan is 15 oktober wel kort dag, maarja..
Word nu onderhand echt moe van constant alleen maar die geruchten
Op een zaterdag?
Ik zou per direct de banden aanhalen met de concurrenten van France Telecom en Richard voor het blok zetten met z’n praatgrage mond. Kijken hoelang het duurt voor de raad hem van zijn CEO positie trapt.
Is er ook nog niets bekend over een event binnenkort waar die aangekondigd zou kunnen worden?
Ik had toch wel verwacht dat die rond deze tijd al aangekondigd zou zijn. Als Apple nu met een 4S/5 aankomt die helemaal geen nieuw design heeft, dan zal het toch wel beetje een deceptie zijn. Dan hadden ze hem paar maanden eerder ook wel aan kunnen kondigen zou je zeggen..
Dat er een betere camera inkomt en dat die wat sneller zal zijn, dat weet iedereen wel. Verwacht eigenlijk toch dat er meer aan zit te komen.
Dat het zolang duurt doet idd vermoeden dat’t meer zal zijn dan een simpele update/speedbump. Mag het iig wel hopen, m’n 3G is dringend aan vervanging toe!
Toch is er helemaal niks terecht gekomen van zijn uitspraken…
@Lennart: remember IPhone 3GS? ook een storm in een glas water. Zie ik nu ook gebeuren. Maar we zullen wel zien wat er gebeurd zeker… 😉
@iSponge: We can shake hands
Apple komt vast weer met iets wat niemand verwacht.
Wel leuk, maarrrr het duurt zoooooo lang.