FC Twente’s mobiele fan-applicatie in de App Store gelanceerd
FC Twente lanceerde gisteren officieel de mobiele voetbalapplicatie waar we eerder over geschreven hebben. De applicatie is in samenwerking met XS2TheWorld ontstaan en houdt je op de hoogte van alle ontwikkelingen rond FC Twente. Dat betekent: actuele nieuwsberichten, video’s en een matchcenter waar je live wedstrijdinformatie, de stand in de competitie en het wedstrijdprogramma kunt vinden. Daarnaast is er een mobiele website bijgekomen: mobiel.fctwente.nl. FC Twente is de eerste Nederlandse voetbalclub met een eigen mobiele applicatie. De competitie stevent af op een spannend slot en als supporter van FC Twente wil je dan geen moment missen. Maar er hangt wel een prijskaartje aan: €2,99.
Je krijgt daarvoor een applicatie in FC Twente-stijl die in een later stadium nog zal worden uitgebreid met push notificaties. Een andere optie die later beschikbaar komt is om live via FC Twente Radio naar het wedstrijdverslag te luisteren. FC Twente heeft al een website, tv- en radiozender, de applicaties zijn een mooie aanvulling daarop.

De Java-versie is gratis en geschikt voor Blackberry, recente toestellen van Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson en Motorola. Je kunt deze bemachtigen door eenmalig FCTWENTE te sms’en naar 5040. Voor de iPhone-applicatie zul je moeten betalen.

Downloaden: FC Twente (€2,99)
Meer info: FC Twente iPhone-applicatie
Eerst kijken, dan kopen? Onderstaand filmpje geeft een demo:
17 reacties
Tom Marissen
Alleen al om een sponsorbijdrage te leveren 🙂
Thijs
Ach ieder zijn ding, ziet er grappig uit… Maar blijft toch Twente 😉
ARR
Niet mijn club, maar ziet er zeker goed uit. Nou maar hopen dat Feyenoord ook zoiets brengt…
ROnald.
Een echte kampioens app 😉
erwin roossien
Wat moet ik met Twente? Volgend jaar Ruiz weg en ze doen weer mee voor degradatie voetbal.
Friso Baaij
Ze moeten toch ergens inkomsten vandaan halen als ze geen kampioen worden 😛
Sjaak
Leuk zo’n app voor
Schalke 04.2Fc Twente.Next!
ei
Ik vind em wel wat duur, maar wou dat mijn eigen club zo innovatief en vooruitstrevend was.
Giuseppe
net alsof Ruiz in z’n eentje verantwoordelijk is voor het huidige resultaat… Kortom een slappe trol opmerking…
Voor de fans van Twente zal dit zeker een welkome aanvulling zijn 🙂
Stommerik
@Friso Baaij: Maar dat gaan ze dus wel worden 😛
Ruben
Ik draag twente een warm hart toe. maar 2,99 vindt ik ietste gortig. Voor 0,79 had ik hem meteen gekocht.
Jens Kortmeijer
Een vluchtige rekensom leert dan dat dit kampioensgezelschap € 2.20 waard is…
Ronald.
Heb vanavond die spannende wedstrijd tussen FC Twente-Heerenveen in de kroeg bekeken. Voor de prijs van nog geen twee biertjes heb je een leuke app van je favoriete ploeg die aan de vooravond van hun eerste kampioenschap staan, is dan die 3 euro te duur?????
Irritant is dat je de beste mooie intro niet kunt uitschakelen maar je kunt wel mooi later de commentaren zien op Eredivisie live die je in het stadion nooit kunt zien en in de kroeg vaak ook niet omdat de muziek al weer aan staat.
Verder gezeik: komt er nog een versie voor de iPad?
Ronald.
@erwin roossien:
FC Twente éénmaal gedegradeerd geweest, voor de rest van de jaren nauwelijks onder plek 11 geweest, hoezo degradatie voetbal?
Johnyd
Ik ga m kopen. Nog 3 wedstijden. Het grappige is dat twente-az mn eerste echte kijkwedstrijd was in de grolsh veste afgelopen seizoen. Was al spannend toen maar nu is t niet meer om te houden:)
succes!
raymond
er staat in het artikel “FC Twente is de eerste Nederlandse voetbalclub met een eigen mobiele applicatie.” maar er was toch al een app van ajax “fanajax” niet heel speciale app maar toch een app van een eredivisie club
martijnte
die was er ook al voor fc twente maar dat zijn geen officiele apps 😉