T-Mobile Duitsland: vraag naar iPhone 4 tien keer groter dan 3GS
Niet alleen in de Verenigde Staten waren er problemen met het pre-orderproces voor de nieuwe iPhone. Ook bij onze oosterburen liep niet alles op rolletjes, zo meldt n-tv vandaag. De start van de voorverkoop legde gisteren de website van Deutsche Telekom, het moederbedrijf van T-Mobile, gedeeltelijk lam. De servers konden de toestroom van gebruikers niet aan. Volgens een woordvoerder van het bedrijf is de vraag naar de nieuwe iPhone tien keer groter dan bij de lancering van de iPhone 3GS in juni vorig jaar.
Door de hoge vraag naar het toestel kan T-Mobile Duitsland niet uitsluiten dat er bij het uitleveren van de toestellen vanaf 24 juni vertragingen zullen ontstaan. De provider streeft er naar om klanten zo snel mogelijk van hun nieuwe iPhone te kunnen voorzien. Sinds gistermiddag kan de iPhone 4 in onder meer Duitsland, Groot-Brittannië, Frankrijk en de Verenigde Staten worden voorbesteld. In Nederland zal de nieuwe iPhone pas vanaf juli leverbaar zijn.
Wall Street-analist Gene Munster heeft naar aanleiding van de berichten zijn verwachtingen voor dit kwartaal, dat vanaf de iPhone 4-lancering op 24 juni nog 6 dagen telt, fors bijgesteld. Aanvankelijk ging Munster uit van zo’n een miljoen verkochte iPhones, maar hij verwacht nu dat Apple de grens van negen miljoen zal overschrijden. In totaal gaat hij uit van 9,5 miljoen verkochte iPhone 4’s. Vorig jaar juni bij de lancering van de 3GS gingen er in drie dagen tijd een miljoen exemplaren over de toonbank.
40 reacties
ulvrin
ik vraag me af hoe lang we uiteindelijk zullen moeten wachten. Want als apple nu ampers de vraag aan kan wat zal er gebeuren wanneer wij ook onze iphones willen. Krijgen we onze iphones ergens in september of zo??
Kenneth
Hoop dat het niet hetzelfde liedje is in België ..
Jan
Dit is toch niet normaal meer :-D?!
Rutger
En vergeleken met de 3G???
Nigel
Denk vooral dat dit komt omdat er met de overgang van de 3G naar 3G S niet zo heeel veel verbeteringen waren, en dat de iphone 4 nu voorloopt door HD video capture 1Ghz processor etc. natuurlijk zijn er al telefoons die dit hebben maar apple doet het toch allemaal weer net iets beter.
Marc39
Als dit ook gebeurt met T-mobile dan knalt het netwerk erg echt uit. Zelfs met de genoemde uitbreidingen!
ProGunNL
Ik vind het eigenlijk nog niet zo raar, de 3gs had geen uiterlijke veranderingen en echt veel was ook niet verandert buiten dat hij 2x zo snel was.
Ik hoop dat er nog wat overblijven 🙂
Gijsbert
De iPhone laat HTC en Blackberry even zien wie er ook alweer leider is qua populariteit. Prachtig 🙂
Hoop dat ik er rond juli wel eentje kan bemachtigen in NL…
Joris
Allemaal aandacht, het ligt niet aan hoe snel de iPhone is uitverkocht, maar hoeveeel er werkelijk verkocht worden. Apple kan ook gewoon expres niet al te snel zijn met het toeleveren van iPhone’s, Zodat het lijkt dat ”er zó veel mensen zijn die hem kopen.” Het zou mij niet verbazen als dit allemaal expres gedaan word door Apple.
Maar dat neemt niet weg dat de iPhone SUPER veel verkocht word!!!!!
Cor
Stevie doet goede zaken!
klaverentwee
Dat wordt nog leuk als ik straks een nieuwe wil in juli….
okkies
iedereen zijn abbo loopt af van de 3g ?
WvB22
Nogal logisch. De mensen die een iPhone 3G kunnen allemaal verlengen nu. Bovendien zullen er wel een paar opportunisten rondlopen die ook weer de nieuwste willen en de 3GS verruilen voor de 4G.
palson
Als dit zo door gaat dan gaan we echt problemen krijgen met het netwerk
jelmer
600.000 preordered,
ik gok op een recordjeisezumi
Opportunisten? Een beetje kinderachtige jaloerse opmerking, vind je zelf ook niet?
Jens Kortmeijer
Dat gaat helemaal goedkomen Tmobbies
(vergeet niet om je netwerk nog even 10x zo snel te upgraden !)
Ralf
Hmm deze trend zal in anderen landen doorzetten daar gaat mijn kans om snel een iphone4 op de kop te tikken.
Gio
Wat die mannen bij Apple niet moeten verdienen!! Nie NORMAAL
Rutger Muller
hoe vergelijkt zich dat met de 3G?!
Pim Brussee
Werd er eerder nog gepraat over het toenemende aandeel van Androit, laat Apple nu even weer zien who rules.
Jeroen
Hij heeft toch gelijk? Vorig jaar konden niet veel mensen die al in het bezit waren van een 3G een 3GS nemen. Ik zou graag een vergelijking zien van de vraag naar de 3G en de iPhone 4. Lijkt me iets realistischer, tenzij je een verband tussen de vraag van de 3G en de 3GS ziet. 😉
nieuw-apple
Ik heb apple altijd te duur en stom gevonden. (ze zijn nog steeds te duur)
Maar nadat mijn broertje een iphone had gekocht, ben ik echt gewend geraakt aan de iphone, en daarom ga ik deze iphone 4 kopen als het uitkomt.
Vind het echt een super ding, en heel handig.
Hoop later als ik genoeg geld heb een macbook pro te kopen. Was altijd eerst pro microsoft maar na het een keer gebruikt te hebben ben ik om en ga ik apple gebruiken. (heb nu een hackintosh)
Edo
Vind het vrij logisch, de 3gs was toch zoals de naam eigenlijk ook doet vermoeden een tussenstap. Daarnaast heeft Apple een jaar gewacht met wat de rest al deed. De snapdragon 1 GHz processor voor mobiele toestellen bestaat al even maar apple komt nu pas met hun 1 GHz telefoon. Die 1 GHz roept trouwens wel vragen op, bij de vorige toestellen werd de kloksnelheid altijd een stukkie terug geschroeft. De kloksnelheid van de 3g lag tegen de 460 MHz terwijl het een 600 MHz processor was. 3gs zelfde verhaal, 800 MHz processor 600 MHz kloksnelheid. Dit wekt het vermoeden dat de A4 chip van Apple tot en werkelijk ongeziene snelheid van 1200 mhz kan worden gepusht. Weet iemand hier meer van?
Peha
Goeiendag zeg niet te geloven. Wil nu echt iedereen zo’n Iphone 4 ? Ik hoop dat ze er nog een heel stel voor de lage landen overlaten. Ik wil hem hoe dan ook zonder een simlock.
christiaan
@nieuw-apple: Een hackintosh is zo nep en wannabe, beter pak je je creditcard en koop je iets origineels op http://www.apple.nl
Ik adviseer je de iMac 27″ met 8gb ram en de ati 4850 aan. Of die macbookpro waar je het over had, maar die is natuurlijk meer voor op reis.. 😉
justin
leuk al die pre order cijfers,
ik ben blij dat de goede man van thephonehouse
er voor mij al eentje kon reserveren, zodat ik hem op dag1 al kan gaan halen,
Erik Steenman
Denk eraan: hier zitten ook veel uit het buitenland bij. Dat betekent dat als hij straks in NL uitkomt, de vraag waarschijnlijk in verhouding kleiner is (mijn theorie at least). Hopelijk hebben ze er ruim genoeg, want ik wil hem echt graag bij launch…
nieuw-apple
@christiaan:
Dat weet ik, ik ga eerst sparen en dan koop ik een macbook pro 😉
patrick de boer
@okkies:
Dat wil je niet weten…
UtregCity
wat zielug voor die chinezen, moeten ze nog harder werken… 😉
VonZescao
Foxconn verdubbelt/verhoogd de salarissen en nu blijkt dat er een behoorlijke backlog aan het onstaan is. Waarschijnlijk verwacht. Dat wordt dubbele shifts draaien. De hoge bazen daar zijn niet dom.
Wanneer werd ook alweer de iPhone in Vietnam gefilmd? Deze had toch een FCC code welke aangaf produktie klaar te zijn? Neem aan dat er per dag wel een paar duizend inelkaar gedraaid worden. Produktie is laat gestart.
Stephan Stokhof
iPhone 4 HD gewoon als los toestel kopen en dan een sim-only abbo nemen ben je veeeel goedkoper uit.
Erik Steenman
Over hoe veel tijd, en met welke berekening? 😉
Rutger
@christiaan:
jongen. Heb toch respec. Voor hackintoshers, een beetje kritiek op apple is altijd gunstig.
zwiggel
Als je uitgaat van 9 miljoen verkochte.. En dat vermenigvuldigd met 600 euro. Zoveel kost een Iphone toch al op zijn minst? Dan kom ik al uit op 5,4 miljard….
iPhone 4: en god zag dat het goed was...
Mensen koop allemaal een HTC, Google, Nokia etc. Dan hoef ik in Nederland niet in de rij te staan voor mijn nieuwe iPhone 4, 32GB!
htc_88
Komt de Iphone 4 in Duitsland ook simlock vrij op de markt net als in België?
En in welke winkels kan je zo’n simlock vrije Iphone 4 in België en Duitsland dan kopen, alleen bij de apple shop ofzo? Winkels net over de grens zijn natuurlijk et makkelijkst;)
Raoul
Propaganda, tis allemaal verkoop.
Andere vraag:
Ik heb een 3GS na een 3G (Iphone = Super), hoe krijg ik deze gemakkelijk sim-lockvrij onder T-mobile, er staan namelijk (op de site) verschillende mogelijkheden en ik ga geen 100 Euro betalen. Wil heel graag dual-Sim gaan toepassen voor mijn werk, echter alles spreekt deze nieuwe mogelijkheid tegen. Echte bruikbare tips zijn welkom!
THNKS Raoul
Stephan Stokhof
@Erik Steenman:
Telfort 200bel& 300 sms 24 x 11,95 = 286,80
T-mobile 150 bel/sms 24 x 29,95 = 718,80
——- –
432,00
Meestal ga je met je rekening van T-mobile er over heen dus…