Maak van een kleerhanger een iPad-houder
Als je kleding naar de stomerij hebt gebracht krijg je daar een nogal gammele kleerhanger van draadstaal bij. Weg ermee! Tenzij je nog op zoek bent naar een bureauhouder voor je iPad, want in 30 seconden blijk je van zo’n kleerhangertje een bruikbare iPad-houder te kunnen maken. Onderstaand filmpje geeft de vouwinstructies. Het kost bijna niets en je maakt op deze manier ook op vakantie snel een tijdelijke houder om filmpjes te kijken.
5 reacties
Denni
Haha creatief. Ik zou het niet zo snel (langdurig) gebruiken maar het is leuk “omdat het kan”. En als je even geen dock tot je beschikking hebt maar wel een kleerhanger is het heel handig =)
alger
Wacht nog wel even op de levering van mijn €4,= iPad dock. Vorige week al besteld.
Volle yoghurt
Welke heb gekocht dan?
Pidi
Ik heb vorige week mijn Easyswitch Nude binnengekregen (aanrader!) voor m’n iPad en die wordt geleverd met twee ultraplatte houdertjes. Werkt prima en lijkt me handiger meenemen op vakantie dan zo’n hanger.
Harold
Dat krijg je he. Zo’n duur ding, en dan geen geld meer voor een kek houdertje…