Tweetie 2 verdwenen uit de App Store
Tweetie 2 is door de ontwikkelaar uit de App Store gehaald. De verdwijning zat er al aan te komen, nadat bekend werd dat Twitter de applicatie had overgenomen. Eind april kreeg Tweetie 2 nog een laatste update. Het wachten is nu op Twitter’s eigen iPhone-applicatie, Twitter for iPhone.
Mogelijk heeft Apple de ontwikkelaar nu de oude versie uit de App Store gehaald, om straks verwarring met Twitter voor iPhone te voorkomen. De vraag is nog of Twitter meteen kiest voor een universele app, die ook voor de iPad geschikt is, of eerst voor een iPhone-applicatie. Ontwikkelaar Loren Brichter liet eerder weten dat hij met een iPad-versie bezig was, maar dat was voordat de overname door Twitter speelde. Ook zullen veel mensen benieuwd zijn welke nieuwe functies Twitter gaat bieden, nu er al zoveel iPhone-applicaties voor Twitter beschikbaar zijn. Brichter heeft ondertussen wel zijn ‘hobbyproject’ Textie uitgebracht.
19 reacties
Richard
Oké, dan volgt de update naar twitter for iPhone. Gebruik tweetie for mac en iPhone sinds ik twitter gebruiker ben en vindt het prima apps. Dus hopelijk veranderen ze er niet te veel aan.
Michel H
Leuk :). Al vind ik al die andere programma’s ook prima 😉 Tweetie, Echofon etc.
Douwe
Die laatste update was erg vervelend. Ik speel nu elke keer met een fruitautomaat terwijl ik wil kijken of er nieuwe berichten zijn.
Stefan
@Douwe Dat kan je in settings uitschakelen 🙂
Chantal
Enige dagen geleden was de eigenaar van Tweetie 2 reeds gewijzigd van “Atebits” naar “Twitter, Inc.” Ik hoop dat “Twitter for iPhone” snel komt.
Leon
Ligt het nou aan mij of is er sinds de overnameberichten met geen woord meer gerept over Tweetie voor de Mac?
Peer
Jammer, ik was altijd erg tevreden.
Axel Polfliet
@Leon:
Dat heb ik dus ook, ik heb Tweetie voor de Mac gekocht en het is nu volkomen onbekend of het product nog zal worden bijgewerkt.
Xylo
@Douwe:
Daar heb ik ook last van ja…
JSM
Hopelijk verpesten ze het niet en stoppen ze er geen reclame in.
Bram Willems
Wat fijn, ik ergerde me kapot aan die fruitmachine. Natuurlijk had ik het zelf kunnen bedenken dat het in de settings stond.
Ik hoop dat Twitter niet al te veel gaat wijzigen aan de huidige applicatie, hij is goed zoals hij is, met name de hele interface. Een paar extra functie zou niet verkeerd zijn. Zoals een fatsoenlijke Qoute Retweet, waarbij er niet ‘/via @iPhoneclub’ staat, maar gewoon ‘RT @iPhoneclub’
Douwe
@Stefan: Ah, dank 🙂 Logisch ook.
muratje
Ik kwam er ook pas na 2 weken achter dat die fruitautomaat uitgezet kon worden 😀
Geno
Ik wacht al een poosje op deze Twitter app. Ik zat al een poosje te overwegen om Tweetie 2 aan te schaffen, maar ja, de nieuwe versie zou snel komen. Dus heb ik maar gewacht. Blijkt wel tegen te vallen, hoe snel het zou komen. Hopelijk komt het deze week in de App Store.
HIphone
En nou maar afwachten op de nieuwe versie; zou er push bij zitten?
Mark
Ik hoop dat ze meteen een versie voor iPhone en iPad lanceren. Dan heb ik hem tenminste niet dubbel in iTunes staan zoals veel andere.
OmeWillem
Wat zou je nu nog voor extras kunnen bedenken waardoor de Twitter ervaring significant verrijkt wordt? Tweetie 2 bevalt me gewoon prima.
cloverfield
Ben benieuwd. Ze hoeven maar een misser te maken (reclame) en ze liggen eruit…
Het zou wel fijn zijn om een sync tussen mobiel browser (en/ of website) te maken… zodat je ziet wat je al wel en niet gezien hebt.
deedee
Hij is er!