Monitor de levensduur van de iPhone-batterij met Battery Info
De iPhone-batterij is sinds de laatste update erg onvoorspelbaar geworden. Het grote probleem bij sommige gebruikers, is te achterhalen wat precies de slechte performance van de batterij veroorzaakt. Het lijkt er in ieder geval op dat de gehackte iPhone er aanzienlijk meer last van heeft dan de ‘originele’ iPhone.
Het eenvoudige batterij-icoon in de taskbar met de vermelding van de resterende lading geeft natuurlijk niet zoveel informatie over de batterij. De native applicatie Battery Info kan helpen de levensduur van de batterij te controleren. Battery Info laat de resterende batterijduur (Percent Remaining), Spanning (mV), Status en Serienummer zien. Het laat ook zien of de batterij is aangesloten op de netstroom.
Kortom, Battery Info geeft antwoord op de veelgestelde vraag hoe je kunt zien wat de restduur van de batterij is.
Battery Info is te installeren via de http://www.trejan.com/irepo repository.
17 reacties
MrGizMo
Haha, ik was hier van de week echt over aan het nadenken, zou zo’n progje eral zijn.
en jawel hoor 🙂
Install hem wel ff 🙂
mnr
de iPhone-batterij is sinds de laatste update is erg onvoorspelbaar geworden….
…?
Een “is-je” teveel??
Geweldige app btw
ironmanixs
@maart: is-je is weg 🙂 thanks!
Nick
uh, kent iemand nog een goede mobiele iPhone-charger? 😛
inny
hello,
Hoe komt het dat wanneer ik de repository toevoeg hij bij ‘uncategorized’ staat en niet in de apps te vinden is na update/refresh source? (ik wil dit progje ‘battery info’ graag installeren…). Heeft dit misschien te maken met de bootloader?; ik lees daar redelijk wat over maar het is me nog niet helemaal duidelijk. Ik heb firmw. 1.1.4 dmv Ziphone (baseband 04.04.05_G)…nog een vraagje: is het beter om nu het nog kan opnieuw te installeren met iplus 2.0 (omdat er zoveel bijzit en ivm met de bootloade)…beetje offtopic maar toch..
Groetjes Inny
Robbert
Als die nou met een fix voor het probleem kwam…
ironmanixs
@Inny, inderdaad een beetje off topic 🙂 De bootloader heeft helemaal niets te maken met het vreemde gedrag van jou Installer. Probeer je installer opnieuw te installeren. Ga in Installer naar Uninstall -> Selecteer Installer -> en klik rechtsboven op “Reinstall”. Mocht het niet helpen, dan effe een topic aanmaken in het forum.
inny
Thanx, het werkt inmiddels…via GPRS gaat het gewoon niet, wanneer je installer sources update via Wi-Fi geen probleem, app draait inmiddels! slotje maar of verwijderen 😉
inny.
David007
slotje?? verwijderenn??
Hahaha 😛 Leuke app trouwens 😀
inny
oh ja…dit is niet het forum haha…nog meer vervuiling(*oeps*)
inny
noel
batterijduur is bij mij helemaal top….totdat ik extra software ging installeren!!
Flurk
Zeer nuttige applicatie en meer dan duidelijker dan het icoontje rechts boven !
Dank !
Extra vraagje : is SSH hjetzelfde dan SSHD want dat laatste kan ik nergens vinden (SSH perfect uitgeschakeld)
Frans
Na instalatie en starten werke andere software vertraagd of niet meer.
Voor mijn geen toppertje!
bram
Voor mij ook geen succes! Installed op een 1.1.3 iPhone maar werkt idd erg vertragend. Probeer het maar eens. Geen succes 🙁 Mijn iPhone is binnen 2 dagen gewoon leeg! en ik gebruik amper de ipod functie. SSH uit etc :S
velux
bij mij worden andere programmas ook trager door dit progje. 🙁
vb.: ik klik op weather, het icoontje wordt donkerder (dus ik heb geklikt, maar het programma start maar enkele seconden later op.
Voor mij dus ook geen winner!
iPheun
Geen fijn programmatje nee, vertraagd je iphone ontieglijk :/
pe2mc
Hier geen probleem met vertraging zit denk ik in je iphone met teveel andere apps,.. Ik heb nog nooit zo iets meegemaakt als dit.. Veel PDA dingen gehad maar die iphone is toch wel de master..
Erg super..
Marco