I’m Watch: horloge communiceert met iPhone
Een paar maanden geleden leek het erop dat Apple een iWatch zou gaan maken. De iPod nano bleek echter een horloge met beperkte functionaliteit. Je kunt er geen extra apps op installeren en communicatie met de iPhone is ook al niet mogelijk. Twee Italiaanse ondernemers uit Veneto hebben nu het plan opgevat om een iWatch te gaan maken. Manuel Zanella (engineer) en Massimiliano Bertolini (architect) gaan als eerste een horloge maken dat de iPhone deels kan vervangen en dat ook met de iPhone kan communiceren. De I’m Watch maakt verbinding met de iPhone en in de toekomst ook met andere telefoons. Je kunt er binnenkomende gesprekken, tekstberichten, e-mails, Facebook- en Twitter-notificaties en andere nuttige informatie mee ontvangen.
Ook andere nuttige informatie is mogelijk, zoals weerberichten van jouw stad. Met het horloge kun je communiceren via de speakerphone, zodat je je iPhone niet uit je tas hoeft te halen. Muziek en apps downloaden is zelfs mogelijk, maar dan niet uit de iTunes Store en App Store, maar uit twee eigen shops van de bedenkers. De i’m heeft een 1,55 inch touchscreen en is maar 8 mm dun. Het legt verbinding via Bluetooth en Wi-Fi en is voorzien van een 4GB geheugenkaart. De icoontjes op de i’m doen denken aan de iPhone en tonen onder andere tijd, weer en stad.
Geloof je er wel in? Dan kun je het titanium-model van de I’m Watch voor €599 in pre-order bestellen. De uitvoeringen in verschillende tinten goud kosten €11.999 en voor witgoud met diamanten betaal je €14.999.
Meer info: imcollection.it
Update: Inmiddels is bekend dat de I’m Watch op Android draait en zich daar ook vooral op zal focussen. Helaas is het horloge daardoor minder interessant voor iPhone-gebruikers geworden.
37 reacties
patrick
Wat goedkoop!! :-S
Wel erg makkelijk en leuk om als gadget te hebben, maar die horloge is net zo duur als een iPhone 4,….
Patrick Wolf
Dat lijkt me wel wat. Maar dan wel de titanium versie want die andere versies zijn echt onbetaalbaar. Ben benieuwd hoelang apple dit toelaat.
Patrick Wolf
Een normaal horloge kost toch ook al gauw €200 terwijl je dan niks speciaals hebt.
Stephan
Ik heb hem gepreordered. Super nice!
Bas van der Ploeg
(Red.) Nee.
Oizopower
(Red.) Verwijderd.
Patrick Heiloo
Als het allemaal waar is wat ze zeggen, dan ben ik wel geïnteresseerd. Ben alleen wel bang dat Apple dit niet zo leuk gaat vinden.
Ruudje
hoooo hebben hebben hebben die van 599 dan hé
Ik neem aan dat de horloge verbinding maakt zoals mijn Parrot http://www.parrot.com/nl/ in de auto. Dan heeft Apple er geen problemen mee. Werkt perfect kunt bellen en contacten via het schermpje op zoeken
galip91
Dit is in principe gewoon een Bluetooth apparaat die met de iPhone kan verbinden. Is niet veel anders dan een autoradio..
Enige waar Apple bezwaar op kan maken is de naam en de eventuele iconen die copyrighted zijn.
Zou niet echt leuk zijn als je honderden (of duizenden) euro’s aan iets uitgeeft en Apple blokkeert het..
Marcooo
Ik vind hem echt super nice!! Helaas denkt mijn portomonnee er anders over.
Voor 199 euro zou ik het overwegen. Draag eigenlijk nooit een horloge, kijk voor de tijd altijd op mn iPhone. Ik heb zo het gevoel dat veel iPhone gebruikers geen horloge dragen.
Ivan
Leuke gadget, toch maar even gepreordered…..
Beschikbaar vanaf september 2011…..tegen dit tijd heb ik de staatsloterij vast wel gewonnen om dit hebbeding te bekostigen 🙂
Patrick Heiloo
De iconen wijken ook af van de originele Apple icons. Dus wat dat betreft valt er weinig te klagen door Apple dan :).
zilli
Leuke gadget, beetje loos though..
Misschien handig met bepaalde apps maar dan is je iphone voor 20% obsolete…
Als ik t geld had zou ik waarschijnlijk wel kopen lol! Vette gadget!
Joost
En als je dan gebeld wordt, zie je eruit als Michael Knight die met Kitt praat. Vet cool!
ikke
ehumm
en what about de batterij??????????
Kan je m opladen ofzo 😛
neem aan dat die t mischien 2 dagen volhoud ofzo… haha grappig effe me horloge opladen hoor
Rufus den Zeeperd
Ik heb veel bewondering voor deze ondernemers.
Want ik denk dat Apple dit HELEMAAL niet grappig vindt en ze op allerlei manieren gaat zitten dwarsbomen.
Zeker nu ze het “netjes” doen en je ze formeel niet kunt aanpakken.
WhatEva
Leuk zo’n horloge…..maar ik hou het toch op mijn TagHeuer. Hier kan ik mee duiken, vermoed dat het met de iWatch niet zou kunnen….
Niels.
Ik zie een horloge als een functioneel sierraad. Daar vind ik een mooie wijzerplaat bij horen. Daarom zou een digitale klok en zeker zoon beeldscherm niks voor mij zijn.
dutchie
Cool even aan papa vragen ben gek op diamanten en bijna sweet 16^^
iQiux
ik heb een horloge van armani van 600 $ , vind ik goed genoeg , wil liever wachten op een iphone 5 dan een gay horloge die nix met een horloge te maken heeft.. het is ofc nice , maar vergeet niet waarom we een horloge hebben xD niet voor emails te lezen toch? come on
zonda
Hm, ik vind een Jaeger LeCoultre toch een mooier horloge.
Dit heeft trouwens niet per se iets met een i-Ding te maken. De verbinding kan met iedere telefoon.
iPieter
Dit is een gadget die ik gewoon moet hebben dus gepreorderd.
Joey
ach dat werd vroeger ook over telefoons gezegd..daar internet je niet mee/daar maak je geen foto’s mee etc etc…
zoiets heet evolutie.
Ronald
Verleidelijk mooi, maar ik draag al jaren geen horloge en gebruik mijn telefoon om te kijken hoe laat ’t is.
Verder zie ik me nog niet praten tegen mijn pols als ik wil bellen.
Helaas, ik heb dus te weinig rationalisaties om 600 Euro uit te geven voor deze mooie gadget. ’t Mag dus niet van mezelf … 😉
Nummer32
Dit is wel een ubergadget.. 600 is wel aan de forse kant. Voor de helft zou ik het doen. Ik ben in september jarig..ff de andere helft laten financieren..hmm wordt vervolgd.
@marcooo iPhone bezitters dragen overigens best wel horloges. Niet voor iedereen is een horloge om de tijd op te zien..net zoals je de iphone niet per se hebt om mee te bellen.
Bobs
Als gadget is het een prachtig hebbeding. Pricy though. Klein dilemma…. sparen voor deze bling of hopen dat de chinezen van DealsExtreme binnenkort een goede copy uitbrengen.
OrangeY
@Marcooo: Een horloge draag ik wel degelijk. een toffe horloge is gewoon een mooie accessoire, en je gebruikt hem automatisch wel.
eindelijk de eerste echte computer horloge, daar droom ik al van sinds de power-rangers. alleen ***** duur……
ardy
Zwartgoud?? Das wel jammer net de mooiste… Dan die titanium maaar 😀
ardy
@galip91 Mocht apple gaan miepen over die naam, dan kunnen ze toch gewoon dat ding w,! noemen? en gewoon het logo op zijn kop op de kast zetten :p
SilentBob
Met de nieuwe iPod Nano heb je precies hetzelfde maar dan moet je naatuurlijk een wristband bij kopen, en die kan je gewoon opladen :)) alhoewel die niet met je iPhone communiceert!!
mapmap
Zijn er echt mensen die dit al gepreordered hebben?! Heeft er dan iemand ervaring met deze producent? Bij Apple kan ik snappen dat je besteld voor er ooit maar één exemplaar is verkocht maar zo’n onbekend bedrijf effe €600 toespelen op basis van wat foto’s en een paar beloftes vind ik toch wel erg gewaagd.
Als die oplichter van die iPhones deze site bekijkt heeft ie er direct weer een ideetje bij lijkt me. Niet dat ik zeg dat die site oplichters zijn maar het is wel de ideale manier lijkt me.
Tom
Ik weet niet of Apple die stores leuk gaat vinden…
Verder lijkt me het wel handig tijdens proefwerken en zo 😉
@pple_nerd
Sjezus om hier nou 600 eurie voor uit te trekken??!! Je zou niet goed bij je hoofd zijn!
Leuk als gadget maar komop waarvoor heb je dan een iPhone? Horloge is voor de sier en meer eigenlijk ook niet en je iPhone heb je altijd op zak toch?
MichaelB
Ziet er mooi uit, maar wat ik me meteen afvroeg, na het lezen van alle mogelijkheden, hoe lang gaat de accu mee?
1 van de voordelen van een horloge is toch wel dat de batterij minimaal een jaar mee gaat.
Als ik dit zo lees dan denk ik dat je deze fijn om de dag kan opladen… Erg praktisch….
Erik
Tik tok Luna ? Die is gebouwd en echt bestelbaar 🙂
Jeroen
De zwart-gouden versie is prachtig, maar de prijs is wel veel te veel, en die 20% die je vooraf moet betalen lijkt me ook maar niets. Ik ga voor de titanium versie!
BRS
Deze gek heeft ook maar ff een titanium versie gepreordered. Mocht het toch niet uitkomen ben je niks kwijt, tenzij je een diamanten of gouden versie hebt gepreordered, maar die kosten veels te veel.