GTA-kloon voor de iPhone: Car Jack Streets
GTA-fanaten opgelet! De medebedenkers van het originele Grand Theft Auto hebben laten weten een soortgelijk spel voor de iPhone te gaan ontwikkelen. Het spel gaat Car Jack Streets heten en komt volgend voorjaar uit.
Het spel zal in 3D zijn, maar het perspecief is van boven af gezien, een beetje zoals GTA 2 was. Car Jack Streets zal een enorme stad bevatten die de speler vrij kan ontdekken, vele voertuigen die natuurlijk allemaal gecarjackt kunnen worden, en natuurlijk de nodige missies.
Car Jack Streets bestaat al een tijdje op andere mobiele telefoons, maar voor deze versie zal men het spel helemaal opnieuw gaan schrijven. Zo zijn er, buiten de voor deze mobiele versie unieke 3D-graphics, onder andere flinke vernieuwingen aan het geluid, nieuwe auto’s en extra missies. Natuurlijk is ook de besturing aangepast voor de iPhone.
Ontwikkelaar Tag laat bovendien weten dat het spel zich zal richten op de dingen die de originele GTA zo uniek maakten. Om het spel helemaal iPhone-proof te maken, wil Tag ervoor proberen te zorgen dat het zowel mogelijk is om korte blokjes van 10 tot 15 minuten te spelen, als uren achter elkaar, zonder dat het spel gaat vervelen.
De screenshots hierboven en hieronder zijn een lage-resolutie-versie van Car Jack Streets voor J2ME.






19 reacties
Nms
Suuper vet man. Gta 1 was op z’n eigen manier soms gewoon beter dan de nieuwe GTA itteraties.
GTA 1 was overigens ook gewoon 3D.
Ik vraag me alleen af hoe we het gaan besturen, GTA 1 was geweldig, maar dan wel met dié besturing.
Ik heb geen zin aan een accelerometer besturing en onscreen is ook niet je van het.
Dus een lastige, ik vraag me af of dit echt leuk wordt op de iPHone.
Dennis
Geweldig! Ben inderdaad alleen benieuwd naar de besturing.
Volgend voorjaar duurt alleen nog wel even :’-(
Erp
Niet innovatief, wel oldskool… Wat ziet die java shit op nokia prullen er trouwens lelijk uit.
Krijn Berger
YES!!!! heeel goed nieuws! dit wordt een toppertje, mits goed uitgewerkt
Jeroen
Nou dat is nou nog eens mooi nieuws!!
jdh009
Nice, van mij mogen best nog wat oldskool games porten. Mis op dit moment toch wel wat top titels op de iphone, en is een mooie manier om de oude titels weer is te spelen. Dit zonder dat je je op de pc hoeft te ergere aan alle fouten die de huidige OS’s leveren bij zulke games.
skabaas
PHAT!
Re de Kafel
Ik zie liever een CBS rijvaardigheidstest dan de zoveelste game die tegengesteld werkt.
Nms
Re de Kafel
Ik zou zeggen ontwikkel zo’n infotainment game.
Er zijn ook mensen die opzoek zijn naar entertainment….
Jules
@Re de Kafel (wat is dat ook voor naam?)
Gast, volgens mij heb jij nooit GTA gespeeld. Super gaaf dat er zo’n game uitkomt, ik ga hem zeker aanschaffen!
donstil
ziet er gaaf uit. Athans de bescheijving.
Ik zelf mis ook wel wat echt leuke games.
RP
Vette shit hoor, waarom komen er niet gewoon meer van die spellen!
Erp
gewoon goed opletten tijdens lessen en dan slaag je in een keer. CBS moet geld verdienen aan lui die niet kunnen rijden, willen ze natuurlijk zo houden. 😉
Taco
BOOM! Fokking vet! Oldskool GTA!
Rene
Haal die lelijke screenshots eraf!
Deji
Nee dank je..oldskool..maar geef mij maar grafisch mooiere spellen, GTA is leuk, maar dat van bovenaf..nee sorry..niks voor mij.
G-Riot
leuk, maar ik wil nieuwe episodes Monkey Island! Dat lijkt me pas zalig!
TheStijg
Hmm, ben benieuwd wanneer en hoe duur hij in de App Store komt, lijkt mij wel een leuk spel! 😀
matijs
ohmen, laat komen ! GTA2 de beste GTA ooit !!