Buienradar.nl voor iPhone 3.0 brengt Buienalerts, Retina Display en iOS 4-ondersteuning
Buienradar.nl heeft een nieuwe versie van zijn eigen iPhone-app uitgebracht. Belangrijkste nieuwe toevoeging is een Buienalert-functie die pushberichten verstuurt voor verwachte buien op basis van een vooraf ingestelde locatie (plaatsnaam of postcode) in Nederland of België. Je kunt zelf aangeven in welke radius gekeken moet worden, hoeveel minuten van tevoren je de waarschuwing wilt ontvangen en of je die ook ’s nachts wilt ontvangen. Ook is het mogelijk om een waarschuwing via e-mail te krijgen. Je kunt Buienalerts voor meerdere plaatsen instellen.
Ook is de weersvoorspelling uitgebreid en zijn er temperatuur-, zicht- en windkaarten aan de categorie ‘Weer’ toegevoegd. Daarnaast is er een buiengrafiek met een verwachting van 2 uur toegevoegd wanneer je inzoomt op GPS-locatie. De app heeft tevens ondersteuning voor de sneeuwradar gekregen, die geactiveerd kan worden wanneer dat nodig is. De look en feel van de applicatie is verbeterd en naast ondersteuning voor iOS 4 is de app nu ook geschikt voor het Retina Display van de iPhone 4 en laatste generatie iPod touch.
Downloaden: Buienradar.nl (gratis)
Tipgevers: Michael, dnibbeling en r0end




32 reacties
Eddy
Maar even updaten als de iPhone er weer is 🙂
yannick
Veel beter wel even wennen maar het is echt 10x beter!!
Pete
Eddy, bedankt, ik vroeg het me al af.
Erg mooie update, maakt veel andere apps opeens overbodig.
Benjamin
Nu de iPad-versie nog. Die is echt om te janken.
BasZ
Update heeft natuurlijk veels te lang geduurd!
Maar toch mooie update!
Jean
Kan aan mij liggen, vind de look en feel juist niet echt verbeterd. Verder verdwijnt de pushnotificatie als je de app afsluit.
Henkz
Prima update, voor een van mijn favoriete apps.
Buzz Lightyear 84
@Benjamin: Helemaal mee eens! Zelden zo’n lelijke app gezien. Alleen ’t icoontje is mooi…
Bart
@Pete: Mooie reactie :’)
Maargoed, wel fijn dat deze ook het retina display ondersteunt!
KK001
En de flitspalen app is ook weer vernieuwd gelukkig!
Eindelijk weer normale meldingenlijst!
tinus
Hij is een stuk sneller, maar de ontwikkelaar heeft duidelijk geen kaas gegeten van het ontwerpen van iPhone applicaties. Dit is ongeveer van hetzelfde nivo als van die festival applicaties. We hebben geen ruimte meer voor een knopje in de toolbar, dus plakken we er maar een in de header. We doen extra moeite zodat onze scrollende tekst (van het weerbericht) niet scrollt zoals alle andere tekst op de iPhone.
Lees een keer de regels.
fgeer
Om nu te spreken van een verbeterde look en feel gaat mij net een stap te ver. Neem nu het menu. Waarom niet op de oude manier, even op het scherm tikken.
Verder blijft het grafisch nog steeds back to the 90’ties. Nee, geef mij maar weather pro. Veel en veel beter. Trouwens, wat doen file meldingen in een weerapplicatie.
dM3
@fgeer volledig mee eens, maar toch: buien… radar: dus verkeersinformatie 😉
Roland
Ziet er grafisch weer niet uit;
Interface is nog steeds niet iOS standaard;
File info hoort er niet bij.
Niets voor mij dus.
Weather Pro heb ik wel omdat deze wel heel erg veel info bevat en ook nog accuraat is ook (best wel essentieel). Daarentegen is ook die interface niet iOS standaard, maar in ieder geval beter dan die van Buienradar…
patrick
@fgeer: weer en verkeer’sinformatie wordt meestal als één categorie gezien. alleen omdat de naam buienradar is betekend niet dat het alleen over buien gaat 😉 ook over de zon niewaar?
mugshot
Ik vind het een fantastische app geworden die zeer overzichtelijk is gebleven. Mooi gedaan !
Buzz Lightyear 84
Ik heb besloten afscheid te nemen van Buienradar. Ik heb een iPhone 4 en een iPad en op beide is, ondanks dat ik er voor heb moeten betalen, Weather Pro een veel duidelijker en ook qua GUI een veel mooiere app. Bye bye Buienradar…
Nu hopen dat ze hun walgelijke website en apps eens gaan upgraden naar 2011-style… wellicht dat ik dan nog eens weer terug kom bij ze. Tot die tijd blijf ik bij Weather Pro.
Liekele Helmus
Buienradar is gratis en Weather Pro kost Eur 2,99
Liekele Helmus
Bij toevoegen krijg je geen kans de functie Hoeveel Uren actief blijven en Wilt U ’s nachts een Alert.
Zitten verscholen achter het toestenbord.
Niet erg sterk!!
Maurice
@Liekele Helmus: Haha, moet je wel op Gereed drukken.
ronald
Iritant dat die alerts niet opgeslagen blijven. En daarbij werkt het niet. Heb nu al 4 alerts via de app regenalarm en nog geen enkele via de buienradar. En dat in 4 uur tijd. Niet echt een verbetering dus.
Menno
Notificaties zijn weg als je programma afsluit… Bug?
Liekele Helmus
Vier ingevierde buienalerts allemaal foetsie.
Krijgen we nu excuses van de makers???
CityZine
Pushnotificaties werken niet 🙁
ice
bij mij werk het niet. als ik inzoom via gps wordt mijn beeld zwart en zien wel de grijs wolken bewegen maar kan geen plaatsen zien.(arnhem)
psychonikeo
Niet echt een verbetering dit..
Nick
Er zit al een standaard weer app! Overbodig.
Joost
Mooi die grote knop voor de sneeuwhoogtes ergens linksonder in het scherm.
® iMark
Wanneer ik inzoom op GPS locatie, krijg ik een zwarte achtergrond ipv een kaart. Hoe los je dit op?
Frank
Bij mij blijft die aangeven verbinding mislukt!!!!
weet iemand een oplossing
Blijft bij laden staan?
Geert
@frank idem bij mij, verbinding w niet gemaakt, er w geüpdatet als je opend maar daarna niet, het bewegende beeld gaat ook niet. Ik heb mobile vikings (gratis data) dus daar licht het niet aan.
Hansie
Had beter niet kunne opdate’n het appje werkt nu minder goed dan voor de update. Blijft regelmatig op laden staan zelfs met wifi en dan geeft het soms aan verbinding mislukt. Menu zit nu boven aan het scherm en ik vond het tikken op het scherm toch makkelijker. De sneeuw radar vind ik wel een uitkomst maar de buienalert werkt bij mij schijnbaar niet, maar misschien doe ik iets verkeerd.