My T-Mobile maakt inzoomen factuur weer mogelijk
Het inzoomen van je maandfacturen is weer mogelijk in de officiële belstatus-app van T-Mobile. Een update van My T-Mobile voorziet in die verbetering. In de vorige update van de applicatie werd het bekijken van facturen onder iOS 7 weer mogelijk nadat het aanvankelijk niet werkte onder Apple’s nieuwe firmware. De rekeningen konden toen echter niet worden ingezoomd en we raadden de gratis app Bundels aan om tijdelijk de facturen wel weer in te zoomen.
Vanaf nu kan je dus gewoon weer terecht in de My T-Mobile-app. Het inzoomen kan met een pinch-to-zoom beweging, een dubbele tik geeft niet thuis. Het gaat nog wel wat soepeler in Bundels, maar de app van T-Mobile geeft dus weer goed inzicht in je kosten van de afgelopen maand en de specificaties van nummers waar je naar hebt gebeld.
In de officiële beltegoed-app van T-Mobile bekijk je behalve je rekeningen ook informatie over je abonnement, je huidige sms- en beltegoed, datategoed en je spaarpunten die je kan inruilen tegen kortingen of cadeaus. Ook tref je een kaart met T-Mobile hotspots en winkels.
Downloaden: My T-Mobile (gratis, iPhone, iOS 4.3+)
15 reacties
Zaandammer
Verbeter julie eerst maar het netwerk! In plaats van de app. Maar het lijkt wel een onmogelijke opgave om iets aan het netwerk te doen. Maar zakken vullen dat lukt altijd.
Wouter
Wat overdreven om daar een heel nieuwsbericht over te schrijven. Bugfixes verdienen niet zoveel aandacht.
tvanleeuwen
Dataverbruik zie ik al een hele tijd niet meer in de app, wat is daarmee gebeurd?
Bart Breij
@Wouter: We hebben het probleem aangestipt bij de vorige update die het probleem al hád moeten oplossen maar het naliet. Daarom komen we er nu op terug nu het verholpen is. Wel zo netjes en informatief.
MauriceH
@Wouter: Is toch juist goed dat ze er een artikel over schrijven, zo krijg je meer informatie te weten.
Ik, bijvoorbeeld, vond het heel erg ongemakkelijk dat in niet meer kon inzoomen op mijn facturen, en ben blij dat dat nu weer kan.
Neal
@Bart Breij: Bedankt voor de shoutout, Bundels versie 4.6 staat gereed voor Apple om goedgekeurd te worden
Remmelt Koenes
Vreemde is dat bij mij “dubbel tik” juist nu wel weer inzoomt :S.
Maar goed het is weer lekker dat je weer de kleine lettertjes kan lezen.
boxerip
Vanaf vandaag zouden de tmobiel mensen die 5 gb cloud gratis krijgen. Straks eens zoeken waar?
St3pHaN
Nog 4 dagen en dan…. Jawel 4G whoop whoop
beaux
Mooi ik heb net na 6 jaar mijn abonnement opgezegd bij tmobile, bye bye ik ga naar kpn netwerk
Neal
@beaux: Helaas is dit bij KPN nog slechter geregeld. De site van KPN is heel erg traag.
AVNSH
4G bij T-mobile is toch pas na 18 november?
MauriceH
@AVNSH: ja klopt!
St3pHaN
Ik dacht 18 oktober 🙁 valt weer tegen dan
Ria
Een dubbele tik geeft bij mij wel thuis.