Nederlander maakt zwarte iPhone met retro-logo
De Nederlandse hacker Mark Hoekstra (bekend van Slurpr en iNoPhone) kon een licht beschadigde iPhone op de kop tikken en besloot er iets unieks mee te doen. Hij voorzag de iPhone van een zwarte laklaag. Onder het scherm bracht hij het oude regenboog-logo van Apple aan, afkomstig van een Apple Extended Keyboard, dat nog ergens rondslingerde.
Het resultaat is werkelijk prachtig! Ook zoiets doen? Op de website Geek Techique is te zien hoe Mark de klus heeft aangepakt. Aan de foto te zien houdt Mark niet alleen van retro-logo’s maar ook van retro-tafelkleden.
6 reacties
sjowol
da’s pas modmyiphone
Peurno
botergeil…
Is weer een wat anders 😛
Paas my er maar zo 1 xD
xPhil
Kijk eens op
http://www.colorwarepc.com
Napsju
Wat een oerlelijk ding is het geworden. Bovendien past die dus ook nooit meer in zijn dock.
Jammer!
marc
volgens mij is het een apple newton lookalike voor apple kenners. De eerste geflopte pda van apple. Moet je maar eens op apple newton googlen
Arne
“Het resultaat is werkelijk prachtig!”
Sarcasme op iphoneclub.nl