iPad bevat mysterieuze extra applicatie in landschapsweergave
Als het een gelekte foto zou zijn, zouden mensen denken dat iemand met Photoshop aan de gang was geweest. Maar het staat toch echt op de website van Apple zelf: een iPad die in horizontale weergave een mysterieus extra icoon bevat. Het icoon is inmiddels ontmaskerd als die van National Geographic (tenminste, daar lijkt het op). De foto verscheen vandaag op de website van Apple, nadat de pagina’s over de iPad een opfrisbeurt hadden gekregen. Er is bijvoorbeeld een extra pagina over de mogelijkheden van de iPad 3G bijgekomen. Daar is vooral informatie te vinden over de databundel van AT&T, dus niet interessant voor ons.
De foto met de mysterieuze app is op deze pagina te vinden. Wie het weet mag het zeggen! Is het inderdaad National Geographic en staat er ‘Nat Geo’ als bijschrift onder, of toch iets dat er verrassend sterk op lijkt?

15 reacties
iGuido85
Mijn eerste gedachte was het diaframe voor in de dock. Mijn die foto’s wat je kan instellen zoals op een digitaal fotolijstje.
Simon
Nog voordat ik het bericht las zag ik de foto al. En het eerste wat me opviel was dat er “Nat Geo” onderstond en het het National Geographic logo is. Ik denk gewoon een web app 😛
Bas
Deze “undocumented feature” kenden we toch ook nog niet? Een submenu genaamd Picture Frame onder de settings…
Check deze pagina.
Heijtink
Ze wilden gewoon niet dat die plek leeg was voor de symmetrie. Ja marketing. Verder niks dus. Steve Jobs belde me nog om te vragen of ze de goeie app hadden gekozen voor die plek. Dit leek mij, na enig onderzoek en enquêtes, ook het minst suggestieve app die er was.
JMO
@Heijtink:
Tuurlijk. Wat jij wil.
Bewijs?
iSponge
@JMO: Je ‘sarcasm-o-meter’ is stuk denk ik 😉
Is het trouwens ook al iemand opgevallen dat er op de pagina waar Bas naar linkt, op de afbeeldingen staat ‘double tap to open’ staat?
Martijn
@Heijtink: LOL:-)
Paul van Dijk
Ik gok dat het een Flash app is 😉
4saus
ik gok dat er betaald is voor een plek op die pagina door national geo
Robert
Vermoedelijk gewoon een shortcut naar de website (met favicon), al dan niet per ongeluk op de desktop gelaten tijdens de screenshot.
Henk
Als je even zoekt in de iTunes store kom je dit tegen van National Geographic.
Slecht beoordeeld overigens.
Fokke
@iSponge:
dat kan nu ook al dat is namelijk de functie dat er wordt voorgelezen wat je aantikt. En o
dan iets te openen moet je juist dubbel tabben. Op de 3gs kan dit nu ook al.
CaliMonk
Inmiddels is de screenshot geupdate op de Apple site en is het icoon weg…
iFreek
Just a bookmark.
@Robin
Hij is nu inderdaad weg. Wel raar trouwens, dat zoiets op de Apple site komt te staan.
Het is namelijk wel een afbeelding die vanuit Apple zelf komt en dus intern is gemaakt. Misschien is het wel voor het grote buzz effect.