iPhone-updates voor eBuddy, Plu en Weerbericht
Drie Nederlandse apps hebben een update gekregen. eBuddy is aangepast voor iOS 4, Plu kreeg een verbetering in performance en push berichten en Weerbericht kreeg een nieuwe functie weerwaarschuwingen.
eBuddy kreeg een update naar 4.0 met meerdere nieuwe versies. Er is volledige ondersteuning voor iOS 4, met de mogelijkheid om snel tussen apps te wisselen en een scherm in hogere resolutie, afgestemd op het Retina Display van de iPhone 4. Ook nieuw is de verbeterde connectiviteit van Facebook Chat, via Facebook Connect.
Plu is een applicatie waarmee je op de hoogte blijft van regenbuien in de buurt. Nieuw is de verbetering in push-berichten, die een indicatie geven van de hoeveelheid regen. De performance van de applicatie is verbeterd, waarbij bijvoorbeeld de radar tienmaal sneller laadt dan voorheen. Ook zijn er wat nieuwe opties toegevoegd, zoals de mogelijkheid om op 5 locaties een paraplu in te stellen en een kaart met weerssituatie en bijbehorende temperatuur. De radar is voortaan instelbaar op 5 of 10 minuten en je kunt de transparantie van de radar voortaan instellen.
De applicatie Weerbericht heeft ook een update gekregen. Het is aangepast voor het Retina Display van de iPhone 4. Ook nieuw is het onderdeel weerwaarschuwingen: daarbij krijg je de weerwaarschuwingen voor vandaag, morgen en overmorgen te zien.
Downloaden:
- eBuddy (gratis) en eBuddy Pro (€3,99)
- Plu (€0,79)
- Weerbericht (€0,79)
9 reacties
dries6951
Leuke update van weerbericht met die weerwaarschuwingen.
Pascal
Mooie updates! eventjes binnen halen:D
Maarten
Ik heb 2 van de 3 applicaties 😀 Ik heb al een lange tijd op de eBuddy update gewacht!
mrfred
Had plu weggedaan omdat ik een push kreeg van een regenbui terwijl er niks was
Jammerlijk heb ik daar geen screenshot van gemaakt
Dan had ik hem gemaild naar desbetreffende persoon
Zal nu eens kijken of er een verbetering opgetreden is
nando van Vliet
waarom zetten ze in godsnaam elke update hierop?
heeft totaal geen nut.
Caro
Werkt PLU nu al in Belgïe??
René
Ja.
Tim Schuurbiers
@Caro: Ja altijd al gedaan! 🙂
Jeroen de Leeuw
Ik ben benieuwd te horen hoe de app zal bevallen na de update, mochten er nog enige problemen zijn dan kun je ons altijd mailen op plu@walkalong.nl