Zelf thema’s maken met iPhone Theme Maker

Zelf thema’s maken met iPhone Theme Maker

iPhone Theme Maker is een website waarmee je zelf thema's voor je iPhone kunt maken. Door het aanklikken en eventueel uploaden van afbeeldingen kun je zelf een thema samenstellen... maar toen we het even uitprobeerden leverde de site een foutmelding op.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

iPhone Theme Maker doet wat de naam al aangeeft: je kunt er iPhone-thema’s mee maken. Kies een wallpaper, dock en statusbar uit de collectie of upload je eigen afbeeldingen. Ook bij de iconen heb je keuze uit verschillende stijlen – bijvoorbeeld een variant met kerstballen (zie foto). Na het aanklikken van de gewenste keuzes kies je de knop Compile Theme en dan… volgt er bij ons een foutmelding. Als de beheerders de website weer werkend hebben gekregen, kun je je thema uploaden naar de vaste lokatie: var/root/library/summerboard/themes.


Zelf uitproberen: iPhone Theme Maker

15 reacties

Mmmm, bij mij werkt-ie prima hoor!

Offtopic maar kunnen jullie die links niet ff openen in een nieuwe bladwijzer of nieuw venster… Ik vind dit echt ***.

Idd zet er even een target=”_blanc” achter đŸ™‚ Alvast bedankt.
Het is een erg leuk programma moet ik wel zeggen ja.

PFF ik gisteren nog zoeken hierna toen maar handmatig gedaan (want stelt niet zoveel voor gewoon mapje maken met Wallpaper.png en Dock.png en voor de icoontjes een mapje ICONS :P.. maarja ik ga dit wel nog even proberen

Voor externe links kun je rechtermuisknop > openen in nieuw venster/tab gebruiken of je CMD (Mac) of CTRL (Win) toets ingedrukt houden. We kiezen er heel bewust niet voor om links in een nieuw venster te openen en dit ook niet instelbaar te maken, gewoon omdat het geen goede netiquette is. Zie hier voor een nuttige discussie over het onderwerp: http://www.usarchy.com/2007/11/usability-mythe-nieuw-venster/.

Lol, ik ben het met Mr D eens.. En ik denk ook de rest van de bezoekers.. (poll? ;))

Het is geen kwestie van een poll đŸ™‚ Het is onze keuze om het niet te doen. Daar willen we deze discussie verder mee afsluiten, aangezien het ook verder niets met iPhone Theme Maker te maken heeft. Volgende off-topic reacties zullen dan ook worden verwijderd.

Hey ik heb nu een leuk thema gemaakt voor me iphone en het zip bestandje uitgepakt en het mapje van me thema via winscp in var/root/library/summerboard/themes.
gezet alleen me iphone ziet hem niet wat doe ik verkeerd???

Probeer het eens in:
var/mobile/library/summerboard/themes.
Sommige telefoons (mijne ook) onder 1.1.3 en na een Ziphone activering en jailbreak hebben deze map aangemaakt onder summerboard en hij “ziet” de themes pas als ze hier staan.
Ben het met Konijntje eens, het is niet echt moeilijk om zelf een thema te maken, maar wilde dit toch proberen. Bij mij crasht de pagina overigens ook (MacBook Pro, OS 10.5.1 en Safari). Morgen nog ’s vanaf m’n Windows werk-HP’tje in Firefox proberen.

Als je je theme download naar je pc dan onthoudt hij geen enkel icon,ik had dus al de icons veranderd en als ik dan ging kijken na het downloaden van m’n theme stonden alleen de standaard icons eraan,weet niet hoe dit komt…

bij mij wil ie maar 1 icon laten veranderen, verder doet ie niets.

Hij doet ’t niet meer.. als ik de .zip wil downloaden..

iPhonk.com heeft een fantastische Theme gebouwd!! Compleet voor Summerboard en Customize getuned. Andere Themes bestaan meestal uit een lelijke wallpaper en wat standaard iconen door Photoshop getrokken…bah…!

iPhonk Theme is echt wat anders, te vet voor woorden….check it out op http://www.iphonk.com

summerboard is er niet meer,werkt het ook met winterboard???

hoe maak en png????
ik heb allleen jpeg