Cellar: nieuwe iPhone-applicatie voor het beheren van je wijnkelder
Er zijn ontwikkelaars die niet alleen handige applicaties kunnen ontwikkelen, maar ook het grafische design perfect in de vingers hebben. Eén van de mooist uitgevoerde iPhone-applicaties vind ik Barista, een applicatie waarmee je allerlei koffievarianten kunt maken. Apple vond Barista interessant genoeg om in de iPhone 3GS Guided Tour op te nemen (na 1:51 minuten). Zelfs in de winkels kun je Barista tegenkomen, want Apple heeft de applicatie opgenomen in de screensavers, die ze in de winkel draaien op demodisplays van de iPhone 3GS. Dezelfde ontwikkelaar is nu bezig met een wijnapplicatie met de naam Cellar.
Deze applicatie is bedoeld om je wijnkelder te beheren. Je kunt zelfs per fles aangeven welke kleur glas en capsule is gebruikt. In de Cellar geef je aan welke flessen zijn op dit moment in je wijnrek of wijnkelder liggen. Er is ook een Garage-functie voor wijnen die je eerder hebt gedronken en die je best nog eens vaker zou willen proberen. De screenshots zien er veelbelovend uit:
Airsource Ltd heeft de applicatie Cellar in samenwerking met Glasshouse Apps gemaakt. Cellar is inmiddels ingediend bij de App Store en komt binnenkort beschikbaar.


11 reacties
Rsport20
Er zijn ook genoeg apps waarbij je gewoon een foto kunt maken bij je fles.
Leon
Wow, heel fraai! Nu nog een wijnkelder :\
Arthur
Iets voor me vader
Gastonw
Inderdaad, ik denk dat mijn vader dit helemaal geweldig vind 😛
Maikel22
ik snap het nut niet van dit soort apps. kan iemand mij dit vertellen?
Bjorn
Ben je een wijnliefhebber? Indien niet: dan kun je dat ook niet uitleggen! 😉
Mooie en grafisch prachtige app, misschien wel een aankoop waard.
Maikel22
@Bjorn:
dat klopt, geef mij maar een Amsteltje 😛 😉
DennisV1984
Nu nog een app om de Cohiba’s en de hoyo’s te catalogiseren, en ik ben helemaal tevreden.
FLI
Cool, nu nog een variant voor whisky’s dan wordt ik helemaal gelukkig!
G-Riot
catalogiseren? Ben je helemaal gek? Zeker met dit weer, glas lekkers erbij en lekker loom lurken in de tuin. Heaven.
AppleLoveItOrHateIt
Is het jullie ook opgevallen dat in het filmpje (the guide) van de 3GS de klok altijd 9:42 AM is.