Bespaar-app iPayNoMore vandaag gratis bij AppEvent
De iPhone-app iPayNoMore is vandaag dankzij AppEvent gratis in de App Store te downloaden. iPayNoMore hoopt het makkelijker te maken om je maandelijkse kosten bij te houden, door te laten zien hoeveel je voor de diverse kostenposten per maand kwijt bent. Door bij elkaar op te tellen hoeveel alles per maand kost, zie je meteen waar je het meeste geld aan kwijt bent en waar je mogelijk op kunt besparen.
iPayNoMore visualiseert al je kosten in een cirkeldiagram, met daarnaast een top 5 met duurste categorieën per maand. De app biedt ruimte voor meerdere cirkeldiagrammen, waardoor je naast je eigen maandelijkse kosten ook die van bijvoorbeeld je partner of je kinderen kunt bijhouden.
De Nederlandse actie AppEvent biedt iedere dag een andere app van een Nederlandse ontwikkelaar gratis aan. De app kostte eerder €1,59.
Downloaden: iPayNoMore (tijdelijk gratis)
Let op: iPayNoMore is alleen op dinsdag 17 januari gratis te downloaden, daarna moet je weer betalen.
11 reacties
Exotic
Wat is een goede soortgelijke app als deze maar dat je dan ook je inkomsten kunt ingeven? Liefst gratis 🙂
Nick
Dezelfde, alleen dan in plaats van je partner een diagram gebruiken voor je inkomsten?
Jap
@Exotic: Nick: Moneybook! Hele fijne App! Kan je ook alles uploaden en grafieken online op je computer bekijken over je uitgaven
Bigfoot87
@Exotic: Je kunt Afas Personal proberen.. Dankzij die app/ webdienst geef ik nu geen cent meer uit aan apps. Je schrikt je kapot als je de kosten van al je apps bij elkaar op telt. 😉
Brm-G
iSpending is ook wel een goede soortgelijke gratis app volgens mij.
Bas
@Exotic: Je zou eens kunnen kijken naar MoneyBook, die gebruik ik nu een half jaar en vind ik echt perfect werken. Er zit ook een web applicatie bij waar je je data naartoe kunt uploaden en uitgebreid kunt bekijken.
Rien Van Husen
En ik gebruik iBank zowel op mijn iPhone als op mijn Mac.
Heerlijk programma werkt als een zonnetje, en je weet precies wat er in komt en wat er uit gaat iedere maand.
Neptune
er staan er twee met dezelfde naam, ik neem aan dat je die van €3,99 bedoeld?
bieke declercq
Schitterende app! Heel praktisch, heel overzichtelijk! Had ik net nodig!
Hans
Homebudget kan hetzelfde (en nog veel meer). Echt handig is dat die synchroniseert tussen verschillende iphones en ipads. Hoef je de uitgaven van anderen niet bij te houden; dat kunnen ze gewoon zelf!
iindoow
Is er ook een soortgelijke app for Mac? Ik heb Afas Personal geprobeerd, maar die laat niet veel details zien als deze app.