Vrouwen willen het liefst een man met een iPhone
“Als een man een iPhone heeft, dan moet hij wel intelligent zijn en geld hebben”. Dat is één van de opvallende reacties uit een onderzoek van phones4u. Deze telecomwinkel ondervroeg 1.500 vrouwen naar hun voorkeuren en kwam erachter dat de vrouwen het liefst een man met een iPhone hebben. Maar liefst 54% van de vrouwen vindt een man aantrekkelijker als hij bij een afspraakje een iPhone uit z’n broekzak haalt.
“Het heeft iets als een man goed met computers omgaat, het maakt hem betrouwbaarder”, zei een 23-jarige respondente. “Als hij geld heeft voor een iPhone, dan moet hij ook wel erg goed in z’n werk zijn”. Bij vrouwen gaat het kennelijk niet om uiterlijk of karakter, maar op de vraag of hij een goede baan heeft en genoeg geld om een iPhone te kopen.
Bij 35% van de vrouwen is het belangrijk wat een man voor de kost doet. Slechts 7% maakt zich daar niet druk over. Ook als een man zich goed verzorgt, makkelijk communiceert en humoristisch is scoort dat beter bij vrouwen. Bij 37% van de vrouwen kom je betrouwbaarder over als je een iPhone hebt. De kans op een tweede afspraakje wordt daardoor een stuk groter.
Toch blijken eerste indrukken niet altijd te kloppen: uit een ander onderzoek bleek namelijk dat mannen die een iPhone hebben zo’n £3,750 minder aan besteedbaar inkomen per jaar hebben, dan mannen die geen iPhone bezitten.
Via: persbericht
Foto: Flickr CC, somefool
95 reacties
WvB22
Zelfs de vrouwtjes weet Steve met zijn gelikte marketing te overtuigen (ook al wijzen de cijfers anders uit). Thanks Steve!
Denk ook dat het aantal jeugdigen met een iPhone het gemiddelde salaris een stuk omlaag halen.
Jeff4u2day
De iPhone als vrouwenmagneet 😉
Job
Meneer Gates zal het gemiddelde besteedbaar inkomen van de niet iPhoners wel omhooghalen..
TriXal0ne
Bedenk dan wel dat vrouwen die iPhones4u bezoeken, zelf waarschijnlijk ook interesse hebben voor de iPhone. Toch wel grappig xD
neoflux
Nog niet veel van gemerkt! :-p
-Milo-
Die vrouwen moeten wel erg dom zijn. Iedereen heeft een iPphone, jong en oud, rijk of niet. Een simpel abbootje van 2 jaar en die iPhone is cheaper dan veel andere smartphones.
Dat vrouwen hun dan nog laten leiden door een Iphone om een man te strikken is….. ja het is 2010 wat kan je meer zeggen.
Joostmans
Ik ken 1 vrouw die inmiddels NOOOOOOOOOOOOOOIT meer een man met iPhone wil.
Woitek
Och, altijd al geweten XD
Gijs
Minder inkomen? Heb zowiezo geen geld, maar spullen. De vrouwen mogen alles zien.
iPhoneDev
Wij van WC-eend vinden dit een geslaagd staaltje onderzoeks marketing.
ilya
@jeff
Denk eerder dat GELD een vrouwenmagneet is,
die iphone geeft alleen de indruk dat je daar veel van hebt.
Zegt weer genoeg over die vrouwen..
Aus
Deze is wel lachen: “Het heeft iets als een man goed met computers omgaat, het maakt hem betrouwbaarderâ€
Ik neem aan dat een vrouw dan eerst vraagt of ie gejailbreakt is anders ligt de lat wel heeeeeeel laag.
De iPhone is toch echt die volgende Opel Astra/VW Golf aan het worden. Lekker mainstreamen.
Raymond
@Joostmans:
En bij mij thuis woont er nog zo een 🙂
Joost
hahahaha. Veel materialistische dames ondervraagd?
karel-willem
…dat mannen die een iPhone hebben zo’n £3,750 minder aan besteedbaar inkomen per jaar hebben…
Aan besteedbaar inkomen ja. Die 3750 is waarschijnlijk compleet in Apple-producten gaan zitten.
dborhem
dit is waarschijnlijk alléén in engeland gepolld,want of een man een goede baan heeft telt allang niet meer deze generatie.
Ik zie zelfs vrouwen ermee,en de meerderheid kan best zonder man.
Alex
Dit zegt meer wat over de vrouwen dan over de mannen anders. Wat een domme wichten zeg.
Richard
Zolang het maar bij een iPhone blijft dat op het eerste afspraakje uit de broek komt, zijn de vrouwen allang blij xD
TommyDiamond
Haha, daar denk mijn vriendin heel anders over..!! Ik geloof dat deze man z’n iPhone teveel aandacht geeft! 😉
sNicker
@karel-willem: Wat hebben vrouwen nou aan niet besteedbaar inkomen van de man? 😉
thibault
@WvB22: Inderdaad, ik verdien nog niets en heb ook een iPhone (lang voor gespaard)
Willem
Briljante foto bij dit artikel!
Douwe
Mijn vriendin vind me aantrekkelijk ONDANKS mijn iPhone, en de aandacht die ik er voor heb *aait telefoon*.
Martien de Kleijn
Haha, zelfde hier! 😀
WvB22
Heb je ieder geval iets moois voor je spaarcenten. Nu nog zwaaien met dat ding en de vrouwtjes komen vanzelf (of de jongens op een scooter die hem uit je handen grissen, wel op blijven letten :))
WvB22
Het komt ook dat de iPhone aardig ingeburgerd begint te raken. Toen ik de eerste iPhone zag van een kennis (1e generatie uit de VS) riep ik: “Die moet ik ook hebben, waar kan ik hem bestellen” waarop mijn vrouw verontwaardigd riep “Doe normaal, je lijkt wel een nerd” (en nu zit ze er altijd op te pielen).
Otto
Hoplakee… alle vooroordelen bevestigd.
Muppel
Ha ha, dat vrees ik ook. ’t Zullen niet de slimsten geweest zijn die ze ondervraagd hebben 🙂
Netniet
hmmm, misschien moet ik dan wat meer met mijn iPhone gaan zwaaien, ipv. mijn iPad. Die laatste trekt alleen maar mannen aan. ROFL
Troye
Vrouwen willen het liefst een man met geld, niet een iPhone. 😛
Yaman M. Akif
@Joostmans: hahaha joost tzelfde hier 😀
Mieke
Ik heb geen vent met iPhone nodig. Ik heb er zelf een 😉
TriXal0ne
Ik denk dat het maar net is hoeveel aandacht je er aan besteed:P
poserman
bij mijn vriendin in de buurt probeer ik juist zo min mogelijk mijn iphone uit mijn zak te halen, zodat ik meer aandacht aan haar kan geven 😛
Mark
Ha, dan zit ik helemaal goed, ik heb namelijk 2 3gs’s in m’n broekzak..
Meuh
Inderdaad 😀
De truk met de iPhone werkt altijd! :p
Max
Onderzoek is nog niet uitgevoerd met de iPad? :p
aad
There’s an app for that 😉
Jipke
Zie je, heb ik toch weer ongelooflijke pech. Sinds ik ( toch een evidente heterofiel) een iPhone heb, klampen vrijwel uitsluitend mannen mij aan 😉
Robert
Nou, mijn vrouw zei laatst tegen me toen ik weer mijn iPhone uit mijn zak haalde om even twitterberichtjes bij te lezen: Nog een keer dat ding uit je zak en ik pak ‘m af 😮
Beaux
Geld en vrouwen, zo werkt het.
Ze willen een man die haar kunnen onderhouden.
Dit soort vrouwen vind ik een ramp, het is 2010 de vrouw verdient haar eigen brood kan ze dat niet is het een luie boerin.
Fred
Ik wil ook een vrouw met een iPhone. Oh die heb ik al 🙂
Huub
Dus volgens onderzoek:
iPhone = iMoan?
jeroen
@Troye: Dat linken ze dus aan geld hebben, in belgie betaalde ik mijne een dikke 600, toch wat duurder als de doorsnee nokia
Blackherrie
Alleen leeghoofden denken zo.. Leuk voor een avondje.. Daarna weer snel opzouten naar achter het station!
pearlrox
Haha.. Mijn vriendin zegt steeds ‘steek die iPhone nu eens weg met al dat updaten en gamen!’
Tsjah__
Niels
Er wordt tactisch gezwegen over wélke vrouwen die 54% zijn die mannen met een iPhone aantrekkelijk vinden, en welke groep niet.
NtPhase
Voor mannen geldt hetzelfde…
misterx
Mijn vriendin, speelt er nog meer mee dan ik. Ze doet zelf haar jailbreak, dus heb ook geen gezeik aan de kop:P
Mannen vallen op vrouwen met een iPhone!
Lau
Hopla, eindelijk een versiertruc waar ik iets mee kan 😀
Lady
Mannen willen juist een vrouw met een iphone like me! Lol
dannyy
Steve is verantwoordelijk voor de iPhone. Maar ik kan me niet voorstellen dat er veel vrouwen op hem vallen in die kleren:)
Nee grapje, overal waar ik om me heen kijk zie ik bijna alle mensen met een iPhone, dus lijkt mij niet meer dat dat nog veel uitmaakt.
Rick
Ik heb een MacBook, iPhone en werk ook nog eens fulltime bij een APR… Laat de dates maar binnenkomen!!!
DIMITRI
JUIST!!! alweer een bullshit artikel dus, ik vind echt dat iphoneclub de laatste tijden teleurstellende artikelen plaatst.
okkies
gezocht leuke dame, I HAZ IPHONE ??!!?!?
seesee
Wat een onzin
Mike
Van #Breezerslet naar #Appslet?
★bear★
…….als hij bij een afspraakje een iPhone uit z’n broekzak haalt.
Haha om vervolgens haar te photoswappen! 🙂
Inge
haha en is het dan ook zo dat mannen eerder op vrouwen met een iphone?(A):P
erwin roossien
Het klopt wel sinds ik de iphone heb kan ik ze niet van me afslaan… Maar denk dat het ze meer gaat om de apps dan om mijn looks haha
Frank van Manen
Hier geloof ik dus echt niet in. Volgens mij moet je iets anders uit je broek halen wil je in de smaak vallen.
Off: Ja, die is flauw.TH
Ben je gewoon erg blij om me te zien, of is dat een iPhone in je broekzak?
Jef
Welke app moet ik downloaden voor die chick magnet? 🙂
noah
Nou jongens, vergeet niet dat ze er als laatste hier na kijken, voordat jullie een btje overmoedig worden
Frank van Manen
Ik dacht inderdaad dat als je JUIST een telefoon erbij pakt een afknapper is.
michal
Size does matter.
Ik heb een ipad wil je hem zien?
nigel
Goed nieuws!
Jeroen
In ieder geval heb je toch steeds charmant gezelschap!
P5ycH0
Kheb er drie, maar geen vrouw te bekennen …..
Lennart
Ik snap niet dat vrouwen de iPhone associëren met computer kennis, omdat dat het laatste is wat je nodig moet hebben om een iPhone te bedienen.
CROWN
Daarom laat ik in het café ook altijd me iPhone uit me broek hangen. î…
î•
Snurpy
Mijn vriendin denkt er toch anders over… Ze denkt steeds dat iphone op 1 staat zij op 2 😛
Rens100
Ja en uit een ander onderzoek is gebleken dat lesbienes graag een vrouw met een Ipot willen.
4saus
Dan ben je wel triest als je daarom een iPhone of apple product koopt.
ik stam nog van de tijd dat je een product kocht omdat je het mooi en gebruiksvriendelijk vond.
dannyneet
ja idd ik was me iphone 24/7 kwijt aan me vriendin gelukkig heeft ze der nu zelf een:D
Tanja
Sorry heren,
maar ik vind het toch echt een afknapper als een man zijn iphone (of wat voor telefoon dan ook maar) uit zijn broekzak haalt tijdens een eerste date.
Dan kan een heer nog zo leuk en betrouwbaar zijn of veel geld verdienen, hij moet wel erg zijn best doen om mij dan op een tweede date mee te krijgen.
Huub
En dus?
Anoniem101
Het gaat om de mening van 1 of 2 respondenten die deze quotes gaven (betrouwbaarder en goed met computers weten om te gaan)
Daarnaast geeft ‘maar’ 37% aan dat ze dan voor een tweede date gaan. De eerste date is dan dis al geweest. Niks niet versieren met iPhone dus..
Verder is het een Brits onderzoek via een op iphones gerichte website. De plek waar iPhone liefhebbers zich ophouden en hoogst waarschijnlijk de plek van waaruit het onderzoek is gedaan. Die vrouwen houden dus zelf ook al meer van de iPhone dan van andere telefoons.
Mannen in Nederland: maak je geen illusies of ga naar de UK.
Jeff4u2day
Ik heb hem natuurlijk ook aangeschaft vanwege zijn looks en gebruikersgemak.Jarenlang alleen maar Nokia’s gehad. Even kennis gemaakt met de Iphone bij een vriend van me en ik was verkocht.
Gregory
Och zodra ze 1 dag je iPhone mogen lenen, zijn ze weer de vlg dag vertrokken LET OP MIJN WOORDEN. Mensen, is er ook een app met caps lock? Dat zou ik nml wel aangenaam vinden.
En over de stelling: klopt helaas wel ja, jammer dat ik het niet van m’n eigen looks kan hebben 🙁
maurice
Het is lang geleden dat ik zoveel onzin heb gelezen !
Daejji
Wat een bullshit, verschrikkelijke onzin zeg..get a life.
Placer
Mijn vrouwtje boeit het niet wat voor telefoon ik heb. Als ik haar maar voldoende bel ;). En als ik een leuk nieuw toestel heb (werk in de telecom) ze het maar een maand mag lenen (om het daarna beu te zijn en terug te geven).
Ruben Vandenbussche
2 bad van je looks.. Maar je kan gewoon shift inhouden en dan typen 🙂
richard schreuder
euhm….mijn vrouw haat de iPhone inmiddels…. kennelijk komt ze aandacht te kort….lol
Secret
Mwah, mijn vent heeft een LG Viewty.
Ik heb nu een iPhone, maar de batterij gaat geen 3 uur meer mee en gaddank mag ik mijn abbo verlengen. Mijn 3G verkoop ik aan mijn broer, nieuwe batterij erin en hij doet het weer geweldig. Hij wordt gewoon leeggezogen, misschien wel door de jailbreak
TommyDiamond
Gewoon 2x op de shift toets drukken en je hebt caps lock. Weer een manier om de vrouwtjes te imponeren.. 😉
Ruben
Volgens het artikel gaat het om de site Phones4u en niet iPhones4u. 🙂
mhoutman
@Joostmans:
“ik ken 1 vrouw die inmiddels NOOOOOOOOOOOOOOIT meer een man met iPhone wil.”
LOL
dborhem
@iedereen met meer dan 1 iPhone;
Waarom?
Kun je zo veel apps tegelijk meenemen of is dat gewoon player gedrag zodat je (s)matties niks van elkaar weten?
Knap trouwens dat sommigen een iPhone ”uit de broek laten hangen”,bij mij valt ie gewoon op de grond,niet zo gek bij een telefoon zonder haken of hoeken.
Gregory
hèhè, maar die 2x doet het niet bij mij hoor! Zit steeds te proberen maar niet lukken wil 🙁
melissa
Ha,ha ik ken 1 MAN die nooooooit meer een vrouw met een iPhone wil.
Teetje
Mmm, heb niet alle reacties gelezen dus wellicht vroeg iemand eerder al: en hoe reageren mannen op vrouwen met een iPhone?
Elmo1908
Ook als ik laat zien dat ik Angry Birds heb???
Nee he, dan ben je wel om!! Dan komt die 2e date snel…
andrew
Weet iemand wat voor app het is die die jongen gebruikt bij de foto van deze onderwerp