Screenshots: preview van nieuwe WinPwn van Meow
Er is alweer een nieuwe versie van WinPwn beschikbaar en om iedereen alvast in de stemming te brengen heeft iSpazio wat screenshots gepubliceerd. Ondanks de Mac-achtige stijl van de applicatie is het toch echt voor Windows bedoeld. WinPnw zal wel moeten, nu QuickPwn, XiPhone en xWinPwn er als concurrenten bij zijn gekomen. Op de screenshots is te zien dat de werking op vijf stappen berust: Instructies lezen, apparaat kiezen, firmware kiezen, firmware aanpassen en restore uitvoeren met custom firmware. Kind kan de was doen. De nieuwe versie van WinPnw komt binnen een week beschikbaar.
Via: iSpazio
Update: Het lijkt hier om een andere WinPwn te gaan dan de WinPwn van cmw waarvan morgen versie 2.5 wordt verwacht. Helaas is het door dezelfde naamgeving wat verwarrend geworden, maar we zullen de versies voortaan bespreken als ‘WinPwn cmw’ en ‘WinPwn meow’.



14 reacties
W.D
Aan de screenshots te zien downloadt hij ook de firmware van je keuze… Of zie ik het verkeerd?
Kr@L
Zit er goed uit.. afwachten
1
wat is het nut eigenlijk van al die verschillende unlock tools
Batumulia
Alle unlock tools zijn anders gecodeerd, de een geeft weer meer extratjes, de ander is weer makkelijker in gebruik. Uiteindelijk zijn ze allemaal goed en moet je er gewoon 1 kiezen waar je je het prettigst bij voelt.
King1987
zodra dees uit is gaak zelf ook eens aan de slag, lijkt me wel erug makkelijk aan de screenshots te zien 🙂
splatz
Op de website van winpwn staan hele andere screenshots???
ibeer
huh? een paar dagen geleden was er een bericht dat winpwn nog deze week beschikbaar zou zijn? en de screenshots zijn helemaal ander???
jumbo66
Dit lijkt helemaal een andere WinPwn gemaakt door Meow, terwijl de andere winpwn van Cmw zijn hand zijn.
Dus een nieuwe tool van Ispazio ???
xynetor
LOL waarom is zijn de Winpwn screens gemaakt met een Leopard achtergrond >.>
iPhoneclub (JP)
Wij zijn nu om heel eerlijk te zijn ook even de weg kwijt :S Het lijkt inderdaad om een andere WinPwn te gaan, gemaakt door meow in plaats van cmw. Het kan ook zijn dat meow voor cmw nieuwe schermen heeft gemaakt. Laten we voor de overzichtelijkheid niet hopen dat er straks twee verschillende WinPwn-tools uitkomen 🙁
marcooo
haha.. maar ehhh weer binnen een week nu komt ie uit?. Ik verwacht winpwn eigenlijk in de loop van morgen. Zo wordt er tenminste wel op de site gesuggeerd.
iPhoneclub (JP)
Ja, WinPwn CMW zou dan morgen zijn en deze WinPwn Meow volgende week is dan denk ik de conclusie?
BramsKo
worden de verschillen van alle tools straks ook in het forum gezet? Lijkt me wel handig. 😀
aas6o
Blijven de apps, gedownload van de Apple shop bij een jailbreak in takt of worden die verwijdert?