België krijgt ook Apple iPad-nieuwsbrief
Net als de Nederlandse iPad-geïnteresseerden kunnen nu ook de Belgen zich inschrijven voor een nieuwsbrief van Apple, waarmee ze op de hoogte worden gehouden van de lancering van de iPad. Vlaams is één van de talen die al standaard op de iPad wordt ondersteund, dus we rekenen op een spoedige lancering: “Wi-Fi-modellen leverbaar vanaf eind maart. 3G-modellen leverbaar in april. Prijzen voor België worden binnenkort bekendgemaakt.”
De knop bevindt zich rechtsboven op de site:
Tipgever: Peter
4 reacties
chrispis
Iemand ervaring met wel/niet waarmaken van de release data van Apple-producten. M.a.w. kan ik er van op aan dat ik in april een iPad met wifi en 3g heb? (wel al in bestelling staan voor de goede orde)
Stan
Wat is nou het verschil tussen de WI-FI modellen en de 3G
Ibrahim
De WI-FI modellen werken enkel met het internet als er een draadloos router in de buurt is. De 3G heeft (in theorie) overal internet.
Benny
Het er een van in de start in US ( 3april)
En hij werkt perfect