Het Nederlandse platenlabel Armada introduceert vandaag haar officiële iPhone-app. Het label dat in 2003 is opgericht door Armin van Buuren, Maykel Piron en David Lewis heeft inmiddels 2.100 releases op de wereldwijde markt uitgebracht. Voor het jaar 2009/2010 heeft de platenmaatschappij de ‘Best Global Dance Label’ award van de International Dance Music Awards ontvangen. En vanaf vandaag kun je dus ook op de iPhone en iPod touch van de Armada Music-gerelateerde diensten gebruik maken.
Met de Armada Music-app wordt je op de hoogte gehouden van al het nieuws rond de artiesten die bij de platenmaatschappij onder contract staan. Naast het nieuws rond deze artiesten biedt de iPhone-app ook een biografie en wallpapers. Verder kunnen iPhone-gebruikers naar alle nieuwe releases luisteren en is het mogelijk om tracks en albums via de applicatie te kopen. Ook ontbreken videoclips en tracklists van Armada Music-gerelateerde radioshows niet, zoals Armin van Buuren’s ‘A State of Trance’-podcast.
Downloaden: Armada Music (gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Goed idee, jammer dat het k** muziek is.
helemaal mee eens arjen!
Super! (ook de muziek)
Geen toegevoegde waarde; Voor het luisteren van muziek word je doorgestuurd naar iTunes. was juist fijn geweest als je via de app diverse zaken kon afspelen.
Helaas…..
Top platenlabel! Erg gaaf dat ze zich met de iPhone gaan bezig houden 🙂
Hopelijk ook snel als iPad-app te vinden!
Gaaf! Armin is mijn favoriete Artiest!! Zijn muziek is echt FANTASTISCH!!!
Meteen ff de ap downloaden :D:D
Coole app! Makkelijke interface en voor mij als muziekliefheber een must! 🙂 Armin was vet op M’plein dinsdag!
Super handig.
Kreeg een mailtje van ze…
Nu blijf ik nog beter up to date.
echt een must have voor muziek (dance, trance, house, electric etc) fans !!
armin is echt mijn favoriete dj en groot voordeel
deze app houd je echt op de hoogte van de nieuwst releases, updates en events!!
zeker downloaden!!